PDA

View Full Version : как да постъпя ?



weizz
11-25-2010, 22:53
Ето го и моя проблем


Влюбен съм в гажето на най-добрия ми фр Ходят от почти 1 година и си се разбират мн добре. Тя също отвръща на чувствата ми, е естествено не го показва пред други. Един път останахме след даскало и всички си тръгнаха, моя приятел си тръгна по0рано от училище, и вече доста рано се стъмва и трябваше да я изпратя, тя мисля че знаеше, че я харесвам, решихме да ходиме пеша и си приказвахме нещо и изведнъж се обърна към мене и ме целуна, почнахме да се наискаме ... На другия ден нищо висчко нормално. До скоро имах връзка с едно момиче, но не вървеше и скъсахме. Много държа на този човек, но това момиче ми взе акъла... Не искам да го лъжа.. гадното е, че няма как да му го кажа :( :? и 3-мата учиме в едно даскало и се познаваме от много време.... Да говоря ли с него или просто да се опитам да я забравя и да си нямам ядове ???

Сори ако има правописни грешки и е малко объркано.

SemperFidelis
11-25-2010, 22:54
Или теглиш чертата и не се занимаваш повече с това момиче и си запазваш приятеля, или си тегли ножа - иц йор чойс.

Stotii
11-26-2010, 09:45
Ако две момчета приятели се скарат... винаги има шанс да се сдобрят,освен ако не е било намесено момиче. Избирай: Авантюра или Приятел.
(Аз лично бих те размазал от бой, и двамата после няма да ви погледна, ако бях на негово място)

sexa_na_kompleksa
11-26-2010, 09:51
Остави момичето да реши. Ако тя иска да е с теб, и не харесва приятеля ти, то тогава няма причина да не сте заедно (освен, че ще имаш един приятел по-малко, но ако тя не изпитва нищо към него, значи той отдавна я е изгубил).

Paramour
11-26-2010, 11:46
Сам си реши.
Ако наистина много я харесваш-опитай.
Но ако приятеля ти е ценен.. по-добре не се занимавай с нея.

BlackCross
11-26-2010, 14:20
Познато чувство... Така ,ако искаш да загубиш приятеля си за момиче действай ,но според мен най-добре е да си го пазите в тайна и да не се сближаваш с нея повече.

Infection
11-26-2010, 14:32
Ако две момчета приятели се скарат... винаги има шанс да се сдобрят,освен ако не е било намесено момиче. Избирай: Авантюра или Приятел.
(Аз лично бих те размазал от бой, и двамата после няма да ви погледна, ако бях на негово място)
Отново си прав!!! ;-)

wasch0
11-26-2010, 18:39
НЕ се меси.
Ако наистина ти ебше най-добър приятел обще нямаше да се замислиш.
Казваш, че се обиат, че година и половина вече са заедно, а се буташ м/у тях .. :?

albertino11
11-26-2010, 19:11
Ти трябва да си най-смотания човек на света.ДАже и не мисля,че трябва да ти се извинявам,че те нареждам.Ама да се надъхваш на приятелката на авера си трябва да си ебахти загорялото и адски неуважаващото тапанарче.После защо такива като теб пеканите момчета ги тропат ;) Приятелството винаги е на първо място "заради пу*ка,пу*ка не ставай"

vankovvv
11-26-2010, 19:17
bro b4 hoes :)

puppy2
11-26-2010, 19:29
Брат!,заслужаваш един здрав бой,маина.Не за това,че тя те е целунала,а за това,че ти си продължил след това (натискахме се).Ако бях на приятеля ти на мястото и бях разбрал за това,щеше да ядеш много бой..щях да те съблеча пред цялото даскало да ти видят 4урката,това заслужаваш..!!! :x

experiment_m
11-26-2010, 19:45
А тя продължава ли да се държи по същия начин с гаджето си. Ако не се е дръпнала от него - кофти оферта. Ако вече скъсат и изчакаш малко време, че да не стане буквално да му вземеш гаджето, мисля, че няма яд.
Защо не говориш с това момиче и да разбереш първо тя какво иска, а после да влизаш в филми. Може да е било моментно влечение.... А може и да иска да го разкара и да си подсигурява друг, в частност теб...

sasha_90
11-26-2010, 20:08
Бъди искрен с приятеля си.Приятелство не се гради върху лъжа!А за момичето-има и други момичета.Замисли се,кое ти е по-важно.Ако това е приятелят,не го лъжи.

Ssummerjam
11-26-2010, 20:18
Не завиждам на приятеля ти - гаджето му му кръшка и то с негов "френд". :? :? :?

Eos
11-26-2010, 20:38
всички като вас са подчовеци майна.
и двамата постъпвате супер Т Ъ П О! Кажи му, че тя първа ти е посегнала, това ще смекчи до една степен нещата, но след като разбере, че ти си и отвърнал си прави изводите. Или явно той не може да задържи пламъка в сърцето и, и тя е намерила утеха ( но не при кого трябва, 'шото е малоумна ) при теб, :-|

AnzaRe
11-26-2010, 20:52
Никога не преебавай приятел!
Никога не пожелавай жената на другия!
Ти трябва да си много прост,за да тръгнеш с нея,май не ти пука за приятеля ти?Защото ако тръгнеш с нея става банално...то така ако става и ти ако тръгнеш с нея после някой друг твой приятел щи я отмъкне и как ще се чувстваш...
Толкова момичета има,че си се спрял точно на това...
Не се занимавай намери си някоя която не е ходила с някой от приятелите ти!

weizz
11-26-2010, 23:19
Хора темата е ебавка и е пълна измислица, нямаше к'во да правя, а и исках да видя реакцията на другите:D

И все пак по темата, ако попадна някога в подобна ситуация никога няма да предам приятел за една пу*ка.

Иии ще кажете: "Във всяка един бъзик има малко истина" да ама тука няма истина !

Rebus
11-27-2010, 07:14
ПроС си СашиЕ,да се базикаш тука :D

puppy2
11-27-2010, 08:37
Хора темата е ебавка и е пълна измислица, нямаше к'во да правя, а и исках да видя реакцията на другите:D

И все пак по темата, ако попадна някога в подобна ситуация никога няма да предам приятел за една пу*ка.

Иии ще кажете: "Във всяка един бъзик има малко истина" да ама тука няма истина !

Не смятам,че темата е ебавка..Просто видя реакцията на всички и ти стана кофти и се измъкваш по някъв начин.. Приятен ден :?

Paramour
11-27-2010, 09:29
Идиоти навсякъде... :?

weizz
11-27-2010, 10:19
Не смятам,че темата е ебавка..Просто видя реакцията на всички и ти стана кофти и се измъкваш по някъв начин.. Приятен ден Confused



Ами да то така излиза... не мога да докажа, че е ебавка!

Клинично доказЪн идиот съм !!! :D :D :grin: :grin: :-P :razz: :P 8-)

Paramour
11-27-2010, 10:46
Клинично доказън идиот съм !!! :D :D :grin: :grin: :-P :razz: :P 8-)

:shock:

Stotii
11-27-2010, 10:48
Клинично доказън идиот съм !!! :D :D :grin: :grin: :-P :razz: :P 8-)

Oooo да, пролича си .... :)

angeldark86
11-28-2010, 09:34
тука никой не е длъжен да се занимава с идиоти и ако това наистина е ебавка отивай да се ебаваш с някой друг защото тук хората търсят съвет а не занимавка :) :) :-D