PDA

View Full Version : Нужда от помощ съвет...



Memphis
11-26-2010, 02:33
Бачкам в магазин за алкохол и цигари... Преди 1 седмица дойде една много сладка девойка и си купи цигари и понеже беше много усмихната и предложих да изпушим по фасче... Излезнах запалих и цигарката и почнахме да си говорим имаше невероятно лице, а и ме гледаше много сладко :) Аз попринцип се шегувам с клиентите като пушим за да ги развеселявам а и да ги печеля като редовна клиентела това ми е в професиата като продавач-консултант и мениджър! Тя ми каза, че е на 18, къде учи и къде живее обаче бях много oпиянен от лицето и забравих да я попитам ей така от любопитство нещо за скайп, телефон, фейс бук или имейл... Накрая тя кат си тръгваше аз си подадох ръката за чао и тя каза между другото Цвети приятно ми е!
Искам да ви попитам как да я видя пак? Какво да направя за да имам по-голям контакт с нея защото тогава просто бях изключил и неможах да я питам за кореспонденция... А пъв вече бачкам нощно време и немога да я засека....
Мислех си да ида в училището и защото имам една приятелка там, ама кат ме види и ме пита кво правиш тук в смисъл некво неловко ще ми стане...
Дайте съвет? Аз съм с 1г. по-голям от нея, но този път си глътнах с езика и май съм с вързани ръце...

Greennight
11-26-2010, 07:05
Ха и на мен ми се е случвала подобна ситуация-любов от пръв поглед 8-) Еми предполагам,че ако отидеш в училището й с 1 цвете й и го подариш и кажеш нещо от сорта на "Здравей,извинявай,че те притеснявам,но просто онзи път пред магазина ми стана приятно и исках пак да те видя" едва ли ще се разсърди :wink:

ThunderStyle
11-26-2010, 07:06
Да идеш в нейното училище (дори уж да посетиш своята приятелка) ще е доста съмнително и ще излезе че едва ли не я следиш :) Поговори с твоята приятелка и виж дали тя може да се запознае с нея (ако не я познава) ... Другия вариант е да идеш действително в училището и да се видиш с твоята приятелка там и да се погрижиш да ви види заедно! Ако тя има интерес към теб предполагам ще се опита и тя да се добере някак до теб чрез 3то лице... :) А пък ако се видите и от близо докато си в нейното даскало просто ще и обясниш че имаш приятелка тук и си дошъл да я видиш, не мисля че има нещо неловко в това... :) Светът е малък действително, пък можеш да излезеш с номера че това е съдба хах... :D Веднъж добереш ли се до някаква връзка с нея, после нещата мисля че зависят от това да се опознаете и дали ще си допаднете като характери :) Успех!

Stotii
11-26-2010, 09:34
Момичето явно е проявило интерес към теб, така че е твой ред да действаш. Името може и да ти е от полза "Цвети".

Отиваш в даскалото с цвете в ръка и казваш "Здравей, докато се разхождах днес видях това цвете, и първото нещо за което се сетих беше ти.". Само, че гледай да е така че да те види от по далеко, а не да я стреснеш, появявайки се зад ъгъла. Предполага се, че трябва да се усмихне и да се зарадва, и от там нататък си продължи разговора както сметнеш за добре...

Вариант 2 включва адреса. Изпращаш и едно малко красиво букетче с картичка в него " Обикновено букентче с цветя, за едно НЕобикновено момиче, пленило сърцето ми" (и отдолу тел. ти номер.)

Това са идеите, които ми хрумнаха засега, ако се сетя за още ще допълня ;)
Успех с мадамата...

ПС: Като за сефте да се публикува тема с нормално описание, а не "запознах се с момиче, съвет :D :D

BlindedAngel
11-26-2010, 11:05
Това с подаряването на цвете е адската простотия.Не сме в 16 век, където трябва да се охажва момичето, да се правят подаръци и т.н.Все пак това евентуално ще ви бъде вашата първа среща.Ами ако си има приятел от даскалото и той е там ? Голяма ситуация ще е - ти й подаряваш цвете а гаджето й там :lol: Иди при твойта приятелка "уж случайно" я засичаш, заговори я и тогава я питай за скайп,фб или я покани на кафе ако е свободна.

П.П.Въобще не се замисляте, че това с подаряването на цвете може да я отблъсне защото вижда в него нещо сигурно, а разбира се момичетата не си "падат" особено много по такива момчета...

Infection
11-26-2010, 11:12
Момичето явно е проявило интерес към теб, така че е твой ред да действаш. Името може и да ти е от полза "Цвети".

Отиваш в даскалото с цвете в ръка и казваш "Здравей, докато се разхождах днес видях това цвете, и първото нещо за което се сетих беше ти.". Само, че гледай да е така че да те види от по далеко, а не да я стреснеш, появявайки се зад ъгъла. Предполага се, че трябва да се усмихне и да се зарадва, и от там нататък си продължи разговора както сметнеш за добре...

Вариант 2 включва адреса. Изпращаш и едно малко красиво букетче с картичка в него " Обикновено букентче с цветя, за едно НЕобикновено момиче, пленило сърцето ми" (и отдолу тел. ти номер.)

Това са идеите, които ми хрумнаха засега, ако се сетя за още ще допълня ;)
Успех с мадамата...

ПС: Като за сефте да се публикува тема с нормално описание, а не "запознах се с момиче, съвет :D :D
И се усигури че няма приятел!!
8)

Infection
11-26-2010, 11:12
Момичето явно е проявило интерес към теб, така че е твой ред да действаш. Името може и да ти е от полза "Цвети".

Отиваш в даскалото с цвете в ръка и казваш "Здравей, докато се разхождах днес видях това цвете, и първото нещо за което се сетих беше ти.". Само, че гледай да е така че да те види от по далеко, а не да я стреснеш, появявайки се зад ъгъла. Предполага се, че трябва да се усмихне и да се зарадва, и от там нататък си продължи разговора както сметнеш за добре...

Вариант 2 включва адреса. Изпращаш и едно малко красиво букетче с картичка в него " Обикновено букентче с цветя, за едно НЕобикновено момиче, пленило сърцето ми" (и отдолу тел. ти номер.)

Това са идеите, които ми хрумнаха засега, ако се сетя за още ще допълня ;)
Успех с мадамата...

ПС: Като за сефте да се публикува тема с нормално описание, а не "запознах се с момиче, съвет :D :D
И се усигури че няма приятел!!
8)

Memphis
11-26-2010, 19:47
Момичето явно е проявило интерес към теб, така че е твой ред да действаш. Името може и да ти е от полза "Цвети".

Отиваш в даскалото с цвете в ръка и казваш "Здравей, докато се разхождах днес видях това цвете, и първото нещо за което се сетих беше ти.". Само, че гледай да е така че да те види от по далеко, а не да я стреснеш, появявайки се зад ъгъла. Предполага се, че трябва да се усмихне и да се зарадва, и от там нататък си продължи разговора както сметнеш за добре...

Вариант 2 включва адреса. Изпращаш и едно малко красиво букетче с картичка в него " Обикновено букентче с цветя, за едно НЕобикновено момиче, пленило сърцето ми" (и отдолу тел. ти номер.)

Това са идеите, които ми хрумнаха засега, ако се сетя за още ще допълня ;)
Успех с мадамата...

ПС: Като за сефте да се публикува тема с нормално описание, а не "запознах се с момиче, съвет :D :D

Мерси! Това мисля, че е доста мило като 2 идейки.... Но наистина незнам дали не си има приятел... Затова хванах един приятел отидохме в даскалото и, но пусто нямах късмета.... Приятелката нея познава пихме кафе изчакахме 2 междучасия да минат излезнаха кви ли не пуйки, но тя не.... Пуши няма как да не излезе да запали една цигарка... Сигурно не е била на даскало!!! А това с адреса мисля, че е малко плашещо за мен... Като си джитках с колата и понеже карах около нея блок тя не ми беше казала в кой вход е но докато си карах около блоковете и я мернах... Та некво тъпо ще е да и пратя някакъв подарък по адрес...



Благодаря за свестния коментар ще си позволя да ти кажа "брат" защото тук сме се събрали за да обменяме опит и да си даваме съвети...



Попринцип нямам проблем с момичетата, но този път просто за момент съм вързан и предпочетох да споделя с вас и да ми помогнете ако не с някое мнение то поне с малко абе как да го кажа...

Но като гледах днес съученичките и е брат борят се коя от коя е по-голяма кифлЪ... жълта поличка голо кръстче.... Абе в тоя студ тия момичета май си нямат напредстава, че могат да нямат деца след време.. А тя е някаква пълна противоположност на тях... Не стига, че е по-красива от тях ами си се облича като хората!!! Пази си тялото всичко абе рядка мацка...

sasha_90
11-26-2010, 19:53
Потърси я.

Stotii
11-26-2010, 20:07
Нямаш си на идея как се зарадвах днеска на една свястна тема, в която не е включено хленчещо "момиченце от мъжки пол" което неможе да свали лапето от класа си, а нормален мъжки гаф :D :D

А иначе при това описание на мацето е наистина готино маце и е видно защо си се загледал тей.Двата варианта които включих бяха първите, които ми дойдоха на акъла като го изчетох. Ще допълня, че вариантът със адреса съм го използвал един път и момичето се стресна в началото, но после адски се трогна от жеста. Варианти, колкото щеш, както казваш че нямаш проблем с момичетата все нещо трявба да ти дойде на акъла и ще се получи историята. Успех Наистина ..... ;)

ПС :
Това с подаряването на цвете е адската простотия.Не сме в 16 век, където трябва да се охажва момичето, да се правят подаръци и т.н. Ама сериозно !?? И к'во !?? Това че правиш жест, към момиче което харесваш е простотия !?? Ти на колко си на 12 пуцащ GTA !?? Забравяш май, че на "Кифлите" не им дреме хич, но една истинска жена винаги би се трогнала от обикновенно цвете или кутийка с шоколадови бонбони при някакъв повод,,, а дори и така небрежно и случайно отвреме на време.

BlindedAngel
11-29-2010, 04:36
Нямаш си на идея как се зарадвах днеска на една свястна тема, в която не е включено хленчещо "момиченце от мъжки пол" което неможе да свали лапето от класа си, а нормален мъжки гаф :D :D

А иначе при това описание на мацето е наистина готино маце и е видно защо си се загледал тей.Двата варианта които включих бяха първите, които ми дойдоха на акъла като го изчетох. Ще допълня, че вариантът със адреса съм го използвал един път и момичето се стресна в началото, но после адски се трогна от жеста. Варианти, колкото щеш, както казваш че нямаш проблем с момичетата все нещо трявба да ти дойде на акъла и ще се получи историята. Успех Наистина ..... ;)

ПС :
Това с подаряването на цвете е адската простотия.Не сме в 16 век, където трябва да се охажва момичето, да се правят подаръци и т.н. Ама сериозно !?? И к'во !?? Това че правиш жест, към момиче което харесваш е простотия !?? Ти на колко си на 12 пуцащ GTA !?? Забравяш май, че на "Кифлите" не им дреме хич, но една истинска жена винаги би се трогнала от обикновенно цвете или кутийка с шоколадови бонбони при някакъв повод,,, а дори и така небрежно и случайно отвреме на време.
Не съм на 12, а обратното - на 21.И я си прочети пак мнението ?!? Истинска жена на 18 ?!? :lol: И относно жестовете "уж случайно, от време на време" лошо няма, но ако си с момичето - а той не е.Така най -много да й се натрапи и да я отблъсне.Момичетата на тази възраст още не знаят какво искат, а обикновено тоя вид поведение дразни 8)

Stotii
11-29-2010, 09:27
Не съм на 12, а обратното - на 21.И я си прочети пак мнението ?!? Истинска жена на 18 ?!? :lol: И относно жестовете "уж случайно, от време на време" лошо няма, но ако си с момичето - а той не е.Така най -много да й се натрапи и да я отблъсне.Момичетата на тази възраст още не знаят какво искат, а обикновено тоя вид поведение дразни 8)

Това че е на 18, понякога не знае нищо пич... познавам момичета които са на 17-18 и са наясно с живота, наясно са какво искат и как ще го постигнат.... не всички които са на 18 са кифли.... вярно е че като цяло нещата може би стоят така, но винаги има и изкл. Не ти казвам да я заливаш с плюшки или пък да си основе ботаническа градина с цветя... а жест който тя ще оцени.

Memphis
12-04-2010, 02:23
Stotii, днес отидох в училището и с братовчеда ама ей така на шега видяхме мойта приятелка почнахме да си говорим аз и я описах пак, но тя пак неможеше да се сети... Охраната на даскалото ме е чул и дойде при нас и ме помоли пак да я опиша... Той каза ооо да сещам се тя е редовен пушач, но незнам защо сега не излезна това междучасие завъртя едно телефонче и след 5 минути момичето се показа ама беше много притеснена... :D Като ме видя с усмивка аааа ама ти какво правиш тук... И аз и казах, че съм наминал да видя стари приятели и се заговорихме... Взех и телефона и я попитах дали иска да се прибираме заедно към квартала понеже имам още малко работа... Тя каза, че с удоволствие, но след училище имала работа и аз приех с спокойствие ситуацията... Обадих и се към 8ч и с голям страх да не ме е излъгала с номера и като и чух гласа с голяма радост я поканих като свърши работата си да мине през магазина ми да изпием по нещо:? И тя каза добре, но не обещава нищо... и в 2ч вече не ми се чакаше и заключих се разочарован и хвърлих плувката... абе дирекно си заспах :D и в 3 без 20 презноща телефона ми звъни:? Сънен поглеждам аааааааааа Цветиии СМС

"Извинявай, но няма да мога да дойда защото много силно вали а и съм малко уморена! Пиши ми да ми кажеш утре вечер на работа ли си да мина да си взема цигари и да си поговорим и да пием по нещо.... Незнам, но нямах сили за смс да пиша защото и аз съм скапан след 5-то нощно дежурство... И и се обадих, като и чух гласа пак такъв един сладък и се сабудих, но тя разбра, че ме е сабудила извини се и аз спокойно... И си говорихме едно 10 минути ей така всякакви глупости и накрая ми каза обещавам утре на 100% идвам да си купя цигари вечерта за следващия ден и ще пием по нещо... Аз и пожелах приятни сънища и тя ми пожела приятна работа..."

Каза, че е била приятно изненадата от срещата в училище...
аз не посмях да отида с цвете, но ми хрумна идеята утре като дойде докато си говорим да се разходим и има един цветарски магазин дет е 24/7 и да и го взема пред нея ей така случайно за да не е някак си нагласено....
Слушам коментар:?:?

ellmeneo
12-04-2010, 06:01
Това с подаряването на цвете е адската простотия.Не сме в 16 век, където трябва да се охажва момичето, да се правят подаръци и т.н.Все пак това евентуално ще ви бъде вашата първа среща.Ами ако си има приятел от даскалото и той е там ? Голяма ситуация ще е - ти й подаряваш цвете а гаджето й там :lol: Иди при твойта приятелка "уж случайно" я засичаш, заговори я и тогава я питай за скайп,фб или я покани на кафе ако е свободна.

П.П.Въобще не се замисляте, че това с подаряването на цвете може да я отблъсне защото вижда в него нещо сигурно, а разбира се момичетата не си "падат" особено много по такива момчета...

+ 1 .. и не можах да разбера какво толкова не ловко виждаш в това да те види в училището й .. :lol: казваш,че си отишъл да видиш тая твойта приятелка и толкова .. баси,в кви филми се вкарвате .. #-o

Stotii
12-04-2010, 11:55
Момичето е хлътнала по теб... това е ясно...
Иначе повече ми допада идеята да е от парк, градинка или нещо подобно... Някак си по непринудено и по приятно е... ейтака просто го виждаш там по пътя, решаваш, че е прекрасно и ако успееш да навържеш цветето с името и, като някакъв комплимент, ще се получи готино.
Но пък от друга страна имаш още няколко човека тука, които смятат, че цветята са "адската простотия", така че ти си знаеш най-добре. За разлика от повечето автори на теми в този раздел, си наясно какво да правиш и пишеш просто ейтака, за справка :lol: :lol: .
Успех \:D/

Memphis
12-12-2010, 22:00
Stotii, Днеска беше ненормално.... Бях с приятели и пихме на магазина ми бирички щото съм почивка! Та пием и изведнъж гледам Цвети..... Влиза в денонощните хранителни стоки.... Отидох при колегата от Цветята щото и той денонощен една червена роза и му казах сега като излезнат питай коя е Цвети и и я подари.... Обаче много студено и не му се чакаше и влезна в магазина и аз си викам ееее ненормалник кво прави тоя...... Отидох и почнах супер леко да гледам през стъклото без да се виждам! Той застана пред тях на касата и пита коя се казва Цвети? И тя аз и той това е за вас и в тоя момент тя почна се крие по щандовете изчервена.... Приятелката и я викна и и каза, че не е скрита камера :D ама беше червена като доматче и тя от кой е това? И той еми незнам аз днес съм за първи ден и имаше бележка специално за Цвети! Идвате по този час да пазарувате и евентуално може да бъдете придружена от Руса приятелка... Та реших да попитам дали вие сте Цвети..... Взе си розата и излезна! Бях се скрил хубаво и тя почна да се оглежда дали е от мен... Мисля утре да и се обадя по телефона и да я питам дали и е харесала изненадата... Но приятелката и беше много възхитена дано и на Най-красивото момиче на име Цвети също да и е харесало...