PDA

View Full Version : Помощщщ



sashto22
11-26-2010, 04:56
Много ми е тъжно, въпреки, че зная, че той няма ни най-малка вина.Моята история е кратка, с много красиво начало, но тъжен край.НА 14 съм,бях си много щастлива с приятелите, събирахе се , купони, разходки в голямото междучасие.... и ето така точно в една разходка, видях, че някой си ме глед. (За мен беше някой си защото до сега не го бях виждала, или поне не го помнех и така ме гледаше в продължение на седмица...още щом го забеляах, нещо ме преряза в стомаха, хареса ми, и така аз имах приятел т класа му ( а и забравих да кажа, че е с година по-малък)и приятеля му ми каз, че ще ми помогне, Беше му казал, че го харесвам, а той беше отговорил, че ме харесва но го е срам от това, че съм по-голяма, но ако искам да отида да се запознаем.Отидох (въпреки, че съм доста срамежлива) Когато ме видя си глатна езика, беше много притеснен.Минаха няколко дни и аз го повиках (исках да го попитам < дали има чувства към мен, а ако имаше, щтях да го попитм дали иска да сме гаджета, защото видях, че той е срамежлив и трябва да го направя аз) Попитах, го а той каза, че ще си помисли.Бях ядосана, как така ще си помисли?!? Или имаш чувства към някого или не! Приятеля му ми обчсни, че може би поведението му е от болеста.Каква болест...та аз дори не бях чувала за нея "епилепсия", беше ми мъчно за него, но приех тази ужасна болест и нито за миг не се усъмних от това което изпитвам.Мина време и аз така и не получих отговор, и както преди не спираше да ме гледа.Разбрах, че няма да стане така да му го казвам лично защото се паникиосва, и казах на приятеля му да му предложи от мое име, и той беше казал Не.Много ме разочарова....И НА МЕН МИ БЕШЕ МНОГО ОБИДНО.Попринцип аз съм ухажвано момче и така всеки ден преди училище ходя в училището - двора и играя баскетбол със едни приятели.Има едно момче с което мн се баикаме, той ми вика секси, закача се , и аз някак си се отпуснах , но не защото го харесвам, а за да направа на пук на моя...И така сички започнаха да ме базикат с другото момче, че сме гаджета, а пък моя как ме гледа...някак тъпо и ми е гадно..незная какво да правя..Харесвам го много..Моля ви дайте съвет..

ThunderStyle
11-26-2010, 07:14
Проблема ти е наистина малко тежък... тази болест е ужасна особено за момче на неговите години... НЕ ОЧАКВАЙ чудеса... той има наистина голям проблем с който няма как да се справи... Опитай да се сближите! НО не да очакваш да тръгнете... опитай се да бъдеш приятелка с него като за начало, да свикне с теб да му мине притеснението... Споделяйте си, излизайте заедно (ако можете...) .. разменете си скайп, фейсбук нещо с което да имаш връзка с него и извън училище! Говорете си много дори глупави неща, целта е да свикне с близоста ви и след това можеш лека полека да го подканваш да стане нещо повече от приятелство... трябва да се отнасяш много деликатно с него и да не избързваш!

Stotii
11-26-2010, 09:03
Нека да обобщим... Не сте си контактували много, нямате си скайп,тел,фейсбук и т.н. Просто си мяткате погледи и ти му предлагаш да сте гаджета !?? #-o :grin: :razz:

(исках да го попитам < дали има чувства към мен, а ако имаше, щтях да го попитм дали иска да сме гаджета,
Та вие не се познавате още, какви чувтства очакваш !?? Голямата любов от пръв поглед на 13 години !??? :razz:

и казах на приятеля му да му предложи от мое име, и той беше казал Не Евала на пича

Много ме разочарова....И НА МЕН МИ БЕШЕ МНОГО ОБИДНО От какво !?? Че не е сигурен в момиче, което очевидно дори не познава като характер. И аз да съм, и аз ще те отрежа честно казано без да те познавам....

Земи се стегни, и отиди поговори, като нормален човек с него. Поискай му скайп или фейсбук... говорете си там известно време, без да насилваш нещата както си направила. Прочети в Уикипедиа за "епилепсията" и разбери какво му е наистина. След известно време като видиш, че се поотпуска, го попитай дали иска да излезете на разходка в парка, на кино, сладкарница и т.н. Постепенно, постепенно нещата трябва да се получат, ако има искра между вас... но така директно няма да стане, повярвай ;)
Айде Успех с Момчето... ;) :)

mimityy34
11-26-2010, 17:18
Чакай малко .. вие не се познавате :shock:
:lol: :lol:

puppy2
11-26-2010, 17:25
Не мога да чета просто на 14,а си гей?НЕ МОГА ПРОсТО.Какъв извратеняк си бе човеко ? И секси ти викали момчетата даже ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x

TheNewReligion
11-26-2010, 17:36
Може приятелет ти, който играе ролята на посредник, да предава грешна информация с цел осуетяване на плановете ти, защото е лудо влюбен в теб.
Друг вариант е момчета да се чувства обидено от факта, че си му предложила чрез посредник.
Трети вариант е всичко т'ва да е някаква фикция в главицата ти...Детинщини.

sweet_sorcerer
11-26-2010, 19:35
Боже, напоследък всички май почнаха да се оправдават с тази болест...Не знам аз ли съм единствената епилептичка в целия свят, на която болестта не и е оправдание за кофти характера?
А по темата - Порастнете! Той е на 13, едва се познавате - ти какво очакваш? Чудеса?

sasha_90
11-26-2010, 19:44
Много си се разбързала,ми се струва.Едва сте се запознали,а вече очакваш да сте заедно.Е,няма да е толкова лесно,както си го мислиш.Първо,защото не се познавате добре и второ-може да си го изплашила с признанието си.Ако толкова много го харесваш,имай търпение,не бързай.Хубавите неща стават бавно,освен това търпението винаги се възнаграждава.

w0lf
11-26-2010, 19:46
Не мога да чета просто на 14,а си гей?НЕ МОГА ПРОсТО.Какъв извратеняк си бе човеко ? И секси ти викали момчетата даже ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x
объркал си се бро

tigity
11-26-2010, 19:53
само едно ще кажа момчетата са идиоти и не знаят какво искат от живота! :D :-P

MeLikesPie
11-26-2010, 20:08
Особености на характера при епилептиците
От Уикипедия, свободната енциклопедия

Епилептиците имат по-различен характер отколкото останалите хора.Много често те променят характера си и погледа си към света.Има редки случаи, когато те дори губят контакт с останалата част от света.При голяма част от епилептиците се проявяват МДР (междупристъпни дисфорични разтроиства).Това са дисфорични епизоди (дисфорията е обратното на еуфорията), които продължават от няколко часа до няколко дни.При тях болният губи енергия,има болки,понякога получава еуфорични изблици и настроения,като в същото време след няколко минути може да изпадне в депресивно настроение,страда от безсъние.За разлика от депресията,тези симптоми се появяват и изчезват.При депресията обаче те остават за дълго,дори в някои случаи с години.Учените смятат,че тези МДР се появяват след като припадъците при болния са вече овладяни.Също така голяма част от епилептиците изпитват депресия и се затварят в свой собствен свят,понякога стават агресивни и изпитват силни промени в характера,които ако не бъдат лекувани чрез хапчета могат да добият страховити размери. Смята се,че децата епилептици са значително по-умни от останалите си връстници и същевременно са любознателни и трудолюбиви.Те обаче много често се затварят в себе си и стават необщителни.

Имай го в предвид. Усмихвай му се, когато го видиш, казвай му здрасти; ако ще говорите за връзката си, приемай всичко, което решава, и не му се сърди. Кани го, ако ще ходиш някъде с компания.

puppy2
11-26-2010, 20:09
Не мога да чета просто на 14,а си гей?НЕ МОГА ПРОсТО.Какъв извратеняк си бе човеко ? И секси ти викали момчетата даже ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x
объркал си се бро

Ти се объркал,прочети хубаво какво е написал този момък ! :D

puppy2
11-26-2010, 20:13
И НА МЕН МИ БЕШЕ МНОГО ОБИДНО.Попринцип аз съм ухажвано момче и така всеки ден преди училище ходя в училището - двора и играя баскетбол със едни приятели.Има едно момче с което мн се баикаме, той ми вика секси, закача се , и аз някак си се отпуснах , но не защото го харесвам, а за да направа на пук на моя...И така сички започнаха да ме базикат с другото момче, че сме гаджета, а пък моя как ме гледа...някак тъпо и ми е гадно..незная какво да правя..Харесвам го много..Моля ви дайте съвет..
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-x

sabaton94
11-26-2010, 20:17
само едно ще кажа момчетата са идиоти и не знаят какво искат от живота! :D :-P
Да земеш да се гръмнеш ли? Късмет в лезбийството, пача...

w0lf
11-26-2010, 20:18
Не мога да чета просто на 14,а си гей?НЕ МОГА ПРОсТО.Какъв извратеняк си бе човеко ? И секси ти викали момчетата даже ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x
объркал си се бро

Ти се объркал,прочети хубаво какво е написал този момък ! :D
"бях си много щастлива с приятелите"
"срам от това, че съм по-голяма"

къде видя признаци на хомосексуалност

puppy2
11-26-2010, 20:21
Виж какво напиcах по горе

MeLikesPie
11-26-2010, 20:22
Не мога да чета просто на 14,а си гей?НЕ МОГА ПРОсТО.Какъв извратеняк си бе човеко ? И секси ти викали момчетата даже ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x
объркал си се бро

Ти се объркал,прочети хубаво какво е написал този момък ! :D

ИзпусналА е И-то в думата "момиче" веднъж и тва е. На едно място е написала, че е с една година по-голямА, така че си правете сметката...

tigity
12-01-2010, 15:24
само едно ще кажа момчетата са идиоти и не знаят какво искат от живота! :D :-P
Да земеш да се гръмнеш ли? Късмет в лезбийството, пача...
моля без убиди! ... :-x :-x :-x тук хората си изразяват мнението не за да ги нареждат... :x