PDA

View Full Version : ...първия път...



pipilii
11-26-2010, 06:47
Значии..имам един малък проблем относно първия път.Аз съм на 15 г. ,а приятелят ми на 17. Много го обичам!Проблема е , че знам, че вече ми е време да го направя и го искам ,но ме е срам.Незнам от какво идва срама и се чудя как да го преодулея.Приятелят ми нито веднъж, дори не ми е намеквал за това, но знам, че това е защото ме чака.
:smt102

NeZaPoznat
11-26-2010, 08:46
Значии..имам един малък проблем относно първия път.Аз съм на 15 г. ,а приятелят ми на 17. Много го обичам!Проблема е , че знам, че вече ми е време да го направя и го искам ,но ме е срам.Незнам от какво идва срама и се чудя как да го преодулея.Приятелят ми нито веднъж, дори не ми е намеквал за това, но знам, че това е защото ме чака.
:smt102

С възбудата изчезва и срама 8) съблечете се , погушкайте се и само след 10 минути 8) ама айде да не ти го казвам аз - сама ще разбереш :-P

Paramour
11-26-2010, 11:55
Значии..имам един малък проблем относно първия път.Аз съм на 15 г. ,а приятелят ми на 17. Много го обичам!Проблема е , че знам, че вече ми е време да го направя и го искам ,но ме е срам.Незнам от какво идва срама и се чудя как да го преодулея.Приятелят ми нито веднъж, дори не ми е намеквал за това, но знам, че това е защото ме чака.
:smt102

Вече ти било време :lol: :lol: хахахах :lol:
Няма такова нещо като "дошло ми е времето" ..
А щом те е срам- не си готова ..
поне според мен.

NeZaPoznat
11-26-2010, 13:31
Вече ти било време :lol: :lol: хахахах :lol:
Няма такова нещо като "дошло ми е времето" ..


Иска да каже че хем и се иска хем не и стиска :-P

gogo4o4o
11-26-2010, 14:16
Щом те е срам не си готова. ок?

Punisherrr
11-26-2010, 14:23
Значии..имам един малък проблем относно първия път.Аз съм на 15 г. ,а приятелят ми на 17. Много го обичам!Проблема е , че знам, че вече ми е време да го направя и го искам ,но ме е срам.Незнам от какво идва срама и се чудя как да го преодулея.Приятелят ми нито веднъж, дори не ми е намеквал за това, но знам, че това е защото ме чака.
:smt102

Вече ти било време :lol: :lol: хахахах :lol:
Няма такова нещо като "дошло ми е времето" ..
А щом те е срам- не си готова ..
поне според мен.

Moderatorius
11-26-2010, 17:43
Щом той не ти дава зор, а теб те е срам... тогава просто изчакай. Ще те успокоя - не ти е още време, можеш да не бързаш.

littledolly
11-26-2010, 18:47
...

SwEeTMuFFiN
11-26-2010, 20:27
дано те обича истински. и ако бях на твое място ... :razz: това е първия път кажи му да е внимателен. а нали няма да си само ти гола. в секса трябва двама (не винаги) :D

AnzaRe
11-26-2010, 20:42
Авторке...ти един път да се отпуснеш ще забравиш срама!

shell
11-27-2010, 21:08
когато се разгорещите с ласки и тн вече няма да те е толкова срам и всичко ще си стане,това от една страна.От друга може би наистина,както казаха по-горе,не си наистина готова...щом той не те натиска,значи държи на теб :)

letmetellyou
11-27-2010, 21:34
Както казаха и преди мен- щом те е срам не си готова. Когато наистина си готова, чувството за срам няма да го има. Ще искаш единствено и само да се отдадеш на ласките с любимия си и изобщо няма да ти пука, че те вижда гола. Дори може би това ще те възбужда :)