PDA

View Full Version : Моля за съвет ...



SharkBg
11-26-2010, 07:23
Запознах се с едно момиче .Започнахме да си пишем по скайп (по 3,4 часа на ден)за всякакви работи .Но като я видя в училище някак си ме избягва. :x :-o
Вчера я поканих на кафе и тя каза -незнам...Това за отрязване ли да го смятам или??????

arizona
11-26-2010, 07:31
ако продължава да ти пише в скайпа-значи не,може би и трябва малко пове4е време,пробвай пак слрд време :)

hopekiller
11-26-2010, 07:34
Може да се притеснява.
Може да е преживяла раздяла на скоро и да не е готова да се обвързва все още.
Може да ти няма доверие все още.
Знам ли, може всичко да е.
Успех.

SharkBg
11-26-2010, 07:43
По писаниците от нея разбирам ,че не е от притеснителните :D

dimitar_ak
11-26-2010, 08:11
Може да се притеснява.
Може да е преживяла раздяла на скоро и да не е готова да се обвързва все още.
Може да ти няма доверие все още.
Знам ли, може всичко да е.
Успех.

Да изпиеш кафе с някого не означава "вече ходим". Просто не е сигурна дали го харесва.
Моят съвет е да намалите малко скайпа и да опитате на живо. Знам, че в скайп е по-лесно, но рискувате да сио останете дружки само там.

SharkBg
11-26-2010, 08:37
Да изпиеш кафе с някого не означава "вече ходим". Просто не е сигурна дали го харесва.
Моят съвет е да намалите малко скайпа и да опитате на живо. Знам, че в скайп е по-лесно, но рискувате да сио останете дружки само там.
Опитах ,но не се получи особенно...

NeZaPoznat
11-26-2010, 08:50
Вчера я поканих на кафе и тя каза -незнам...Това за отрязване ли да го смятам или??????

мани я - не знае какво иска :?

SharkBg
11-26-2010, 08:59
Вчера я поканих на кафе и тя каза -незнам...Това за отрязване ли да го смятам или??????

мани я - не знае какво иска :?
Абе точно пък тая ще я мъча докрай :-D

Stotii
11-26-2010, 09:15
А тя на колко е, ако не е тайна !?? Възраста оказва влияние върху държанието ;)

SharkBg
11-26-2010, 09:18
На 15, аз на 16

dimitar_ak
11-26-2010, 09:25
Пробвай сега със сладкарница. Извинявам се, не се сдържах.
Бъди по-директен. Направо и кажи "ще те взема в толкова часа и да си готова"

Stotii
11-26-2010, 09:40
Утре я покани на разходка в парка или сладкарница (както споменаха по-горе).
И да,,, бъди твърд и и го кажи директно. Не увъртай като момиче... Във 6 съм пред вас, не закъснявай :) "Ама аз, такова, немога тогава, заета съм ... ТИ ГУБИШ... и чакаш да се свърже с теб. Жените мразят да ги отрязват така... те обичат вниманието да е към тях. Ако иска да излезете все някога ще ти пише или звънне (макар че може да мине и седмица+).

sexa_na_kompleksa
11-26-2010, 09:46
Да изпиеш кафе с някого не означава "вече ходим". Просто не е сигурна дали го харесва.
Моят съвет е да намалите малко скайпа и да опитате на живо. Знам, че в скайп е по-лесно, но рискувате да сио останете дружки само там.
Опитах ,но не се получи особенно...

Продължавай да опитваш! Само със скайп нещата няма да се получат, трябва да се виждате очи в очи и да общувате.

SharkBg
11-27-2010, 13:46
Да изпиеш кафе с някого не означава "вече ходим". Просто не е сигурна дали го харесва.
Моят съвет е да намалите малко скайпа и да опитате на живо. Знам, че в скайп е по-лесно, но рискувате да сио останете дружки само там.
Опитах ,но не се получи особенно...

Продължавай да опитваш! Само със скайп нещата няма да се получат, трябва да се виждате очи в очи и да общувате.
Разбирам ..... .Ще я поканя да излезем утре :-o

puppy2
11-27-2010, 14:08
Пробвай сега със сладкарница. Извинявам се, не се сдържах.
Бъди по-директен. Направо и кажи "ще те взема в толкова часа и да си готова"
И с какво ще я вземе? с колата :razz:

Sofff
11-27-2010, 14:15
Може просто да не иска да избързвате с нещата ... изчакай още малко и може 2рия опит да бъде успешен .

SharkBg
11-27-2010, 16:02
Пробвай сега със сладкарница. Извинявам се, не се сдържах.
Бъди по-директен. Направо и кажи "ще те взема в толкова часа и да си готова"
И с какво ще я вземе? с колата :razz:
Амаа много си забавен ...... .

valdesbg
11-27-2010, 16:35
Е нормално, не мислиш ли - учиш я да комуникирате по скайп и тя свиква. И аз да съм... и аз ще се дърпам :)

Пробвай с 10-15 минутни чатове по скайп и 3-4 часа на живо :)

izlishna
11-27-2010, 18:08
По писаниците от нея разбирам ,че не е от притеснителните :D

То на скайп-чат и телефонни разговори всеки е велик..

По темата: Не я притискай, ако продължи да ти пише има шанс..

SharkBg
11-28-2010, 20:01
днес като си писахме се разбрахме тия дни да излезем някъде .... :) :grin:

Stotii
11-28-2010, 21:18
днес като си писахме се разбрахме тия дни да излезем някъде .... :) :grin:

Ако мацето ти е казало "тея дни МОЖЕ да излезем" .... отиде Нова година... Като я питаш и казвай точна дата и час... а тя ако иска да излезе с теб и е просто заета в тоя час ще ти каже кога е свободна ;)
Ако не иска ще каже немога ;)

DeVilTerroR
11-29-2010, 07:47
Недей се подлъгвай с тоя скайп, защото много от момичетата обичат да си убиват времето чрез чатове с момчета ! И аз съм се подлъгвал жестоко и вече чатове,фейсбуци,скайпове и т.н. съм ги забравил като вариант за флирт! Ако те върти с това тези дни, днес ме мързи утре не ми се излиза, значи просто не те харесва а те има за приятел с който да си запълва времето, когато и е скучно !

fuckme
11-29-2010, 08:30
Утре я покани на разходка в парка или сладкарница (както споменаха по-горе).
И да,,, бъди твърд и и го кажи директно. Не увъртай като момиче... Във 6 съм пред вас, не закъснявай :) "Ама аз, такова, немога тогава, заета съм ... ТИ ГУБИШ... и чакаш да се свърже с теб. Жените мразят да ги отрязват така... те обичат вниманието да е към тях. Ако иска да излезете все някога ще ти пише или звънне (макар че може да мине и седмица+).

и измисли за какво да си говорите.. естествено, не речи.. просто няккави теми на разговор, за да не мълчите като пънове.. и не бъди банален или т.н. ти си по - големия, не я оставяй да те върти ;)