PDA

View Full Version : Съвет



peksie
11-26-2010, 09:00
Здравейте,

Имам нужда от съвет. Значи харесвам едно момиче от моя клас, но не съм и казал още, защото не съм сигурен какво ще стане след като и кажа. В скайп си пишем доста, но в училище имам чуството, че не ме познава. Не знам кавко да правя, по принцип съм по-притиснителен от обикновено, а като гледам тя не е. Понякога имам чуството, че харесва едно друго момче и като ги гледам като си говоярт и се чустам много гадно. Ако някой може ме посъветва какво да правя, ще му бъда благодарен.

SmilezZz
11-26-2010, 09:02
Говори повече с нея в училище..
Не знам,то ако тя те харесва - мисля,че
ти самият ще го разбереш.. ((: ..

Stotii
11-26-2010, 09:11
Години !? Общи Интереси !? Нещо да ви свързва освен класа !? Не ни улеснявате с теми " Харесвам момиче, какво да правя "

Eos
11-26-2010, 13:32
http://kachi-snimka.info/images/viu1290662352g.gif

Пич, вместо да висиш по фороните и да се оплакваш, защо не помислиш за нещо с което ще я заинтересуваш? Помоли я да ти услужи с нещо било то тетрадка или химикалка . Заговори я.

NeZaPoznat
11-26-2010, 13:39
За кой ли път го казвам :shock: - ако продължаваш да контактуваш само в скайп омбре - ще си останеш стеснителен :? Учи се на живо да контактуваш защото ако продължаваш така - ще правиш и секс по скайп-а :?

Eos
11-26-2010, 13:41
За кой ли път го казвам :shock: - ако продължаваш да контактуваш само в скайп омбре - ще си останеш стеснителен :? Учи се на живо да контактуваш защото ако продължаваш така - ще правиш и секс по скайп-а :?десислава и левислава винаги са на среща 8)

Infection
11-26-2010, 14:23
Говори повече с нея в училище..
Не знам,то ако тя те харесва - мисля,че
ти самият ще го разбереш.. ((: ..
И аз съм на това мнение!!!
8)

DeVilTerroR
11-26-2010, 14:37
Като си пишете по цял ден не можеш ли да я поканиш на кафе примерно ? Излезте поговорете си и това е.Ако отвърне на чувствате ти супер ако не малко, ще ти е криво ама ще го преодолееш !