PDA

View Full Version : Обяснете ми...



wheeliemaster
11-26-2010, 11:20
Преди малко повече от месец започнах да си пиша с едно момиче... след около седмица-две излязохме... като за първа среща всичко беше перфектно... беше ни интересно, приятно. Накрая като я изпращах я целунах и тогава тръгнахме. Седмица след това отново се видяхме... и пак си личеше, че има чувства между нас, но тя сподели, че имала някакви проблеми... не искаше да ми каже какви са те - ок! Обаче два дни след втората ни среща тя ми пише по Скайп (като предната вечер изобщо не ми отговаряше нито на телефона, нито по Скайпа) "съжалявам, че се държах така, искам да съм с теб, но не мога... не мога да се отпусна с теб както преди и т.н.". След това изгубих няколко дни в обяснения... че ако иска, може, че може да ми каже какво я тревожи и да го преудолеем, но тя не пожела.

Написах й стихотворение дори. Ако желаете, ще го пусна. Отговорът й беше "не мога".

Е, обяснете ми, моля, тя е просто една п*кла, която не знае какво иска... правилно ли мисля?

a1a2b3v
11-26-2010, 11:26
Ее ти пък! Може наистина да си има причина момичето.. тъпо е да правиш предположения, като не знаеш защо се държи така. :?

Infection
11-26-2010, 11:30
Ее ти пък! Може наистина да си има причина момичето.. тъпо е да правиш предположения, като не знаеш защо се държи така. :?
+1 8)

Paramour
11-26-2010, 11:38
Може да е била наранена преди.. в предишна връзка и да не може да се отпусне от страх, че пак ще бъде наранена.
Най-доброто решение е да поговорите, но след като тя отказва да ти обясни... няма как.
Дай й малко време и опитайте пак..по-скоро ти опитай да й докажеш, че няма да я нариш.. ня знам.
А другия вариант е наистина да е някоя пикла, която не знае какво иска.
Или може просто да ти ги разправя тея работи с "искам, ама не мога" защото си е харесала друг.
Поразпитай я. Нея или някоя нейна приятелка.
Успех!

dimitar_ak
11-26-2010, 11:54
Ако разбирам сте имали само 2 срещи на живо. Реакцията й е ясна. Не я кефиш. И за да не бъда съвсем безполезен имаш 2 варианта за действие. Да се опиташ с нещо да я впечатлиш или да погледнеш към друга.

MeLikesPie
11-26-2010, 12:57
Стихотворението, моля!

Понеже съм СИГУРНА, че не ти стиска да я питаш на живо, попитай я по скайп директно: продължавате или не. Ако не ти отговаря, почни да я избягваш, тя явно се чувства виновна, все някога ще изплюе камъчето...

Не трябва да ти казва какво й е - нейна работа. Пък ти ако това искаш, значи и ти не си толкова навътре влюбен :?

Milencheto92
11-26-2010, 13:42
Може да е нещо прекалено лично, за да не иска да го сподели с теб. Може да се е случило нещо, за което не иска да говори. Другия вариант е да използва това като извинение за да те разкара...

NeZaPoznat
11-26-2010, 13:43
Е, обяснете ми, моля, тя е просто една п*кла, която не знае какво иска... правилно ли мисля?

+100 8)

DeVilTerroR
11-26-2010, 14:51
Няма причина да не му каже, колкото и лично да е.Според вас е по-хубаво да го зареже ей така след като са се целунали и всичко е минало добре ли ? Просто не знае какво иска според мен !

wheeliemaster
11-26-2010, 18:00
Няма причина да не му каже, колкото и лично да е.Според вас е по-хубаво да го зареже ей така след като са се целунали и всичко е минало добре ли ? Просто не знае какво иска според мен !
Да, май така се оказва...


Нямам сили теб да загубя

никога не ще те заменя

за теб единствена в моята душа

ще стигна аз накрай света

но кажи ми само как

доверието ти да спечеля

и щастливи да сме пак

не сами... о, ще полудея

без теб не ще живея

нищо не ще ме спре да те обичам

и след теб аз да тичам

името ти да изричам

за един удар на сърцето

което, уморено, силно наранено

още теб обича, теб цени

и зная аз, че ще се обърнеш

при мен след време ще се върнеш

в моите прегръдки ще се хвърлиш

проблемите си ще захвърлиш

на любовта ни ще се отдадеш


****,

името на Слънчевата дъщеря

питам те, моля те, отговори ми

успя ли моята творба

да стопли нежно твоята душа

кажи ми, ще се довериш ли

моля те, желая те, обичам те

какво повече да кажа, аз не зная

кратък отговор аз желая

ще бъдеш ли ти моята звезда?

wheeliemaster
11-26-2010, 18:03
Коментари относно това, че стихотворението е филмирано и не чувствам това, което съм написал, спестете си ги, моля. :)

wasch0
11-26-2010, 18:14
Може би е излязла с теб,защот те е харесала,но преди това е имало някое друго момче в живота й,което не може да забрави.
Опитала се е да започнете отначало,но просто не се е получило.

П.П. Само предполагам

Stotii
11-26-2010, 18:31
Като сянка по петите ми вървиш
като сянка мойте стъпки пак следиш.
Подаряваш ми бижута и цветя,
но не можеш с тях да купиш любовта!
Друг обичам, разбери ме, разбери!
Друг обичам, забрави ме, забрави!

SuNsEt
11-26-2010, 20:26
Същата работа е и при мен.Имала е много болезнена връзка преди теб,доверила се е,но са я наранили много и сега дори не може и да си представи,че може да е с някого и да е по-хубаво от преди...Страх я е да не я нараниш.Ти си нейната спасителна сламка ако мога така да се изразя.Ако дори и мъничко повярва в теб,то тогава трябва да се въоражиш с много търпение и винаги да й помагаш...Защото вярвай ми от такова нещо човек се възстановява адски трудно-от опит казвам.

sweet_sorcerer
11-26-2010, 21:57
"Стари рани" дрън - дрън....Няма не мога, има не искам...Ако наистина искаше да е с теб, щеше да намери начин. А да е била наранена - че кой не е бил? Какво по - добро лекарство от нова любов? Според мен тука има и нещо друго...

sladur4etyYy
11-27-2010, 10:52
отдръпни се от нея.

angeldark86
11-28-2010, 09:28
според мен стихотворението ти е прекрасно и ми се щеше да ми бяха написали и на мен такова стихотворение вместо простотии!!!ти явно наистина мислиш за момичето но трябва да й кажеш че ти с нищо не можеш да и помогнеш докато не си изясните положението и от двете страни :( :( иначе няма смисъл да те занимава

wheeliemaster
11-28-2010, 10:33
На нея явно не й пука за мен, така че... прав й път. :) Отсега нататък само игнор.

MaLkaTa_LaDy
11-28-2010, 11:39
Не смятам, че е поредната пикла, само защото е излязла с теб на две срещи и ти е казала, че няма да се получи. Ти си лигльото, който е писал прочувствени стихотворения, на момиче, с което се е виждал два пъти само. Ако момичето е било умно, щеше да се сети, че щом от началото и сваляш звезди, нещо не е наред с теб. [или това което искаш от нея] Вярно е, че понякога ние момичетата казваме "не", въпреки че ни се иска да крещим "ДА!". Но щом няколко пъти те е отрязала и то красноречиво, спри да я търсиш!