PDA

View Full Version : Моля,помогнете ми..



monnika
11-26-2010, 11:22
Моля ви дайте ми съвет.Лятото излизах с едно момче,но тъка и не тръгнахме..доста време той ме беше лъгал,че е свободен,ала накрая разбрах истината и много страдах.След това се появи бившия ми и аз малко от малко го забравих.Малко след това скъсахме и аз тръгнах с момчето което съм в момента.Обаче когато направихме един месец момчето с което бях излиза отново почна да ми се обажда и онзи ден дори отидохме на кафе.Аз още го обичам няма да го крия,а и не мога .. обаче гаджето ми не го заслужава.Гаджето ми казва,че съм най-важното нещо за него,и не мога да го оставя,но с него не съм щастлива.Онова момче пък незнае какво иска,ако днес ми говори,че ще тръгнеме,то утре ще каже че разликата ни (която е 5 години) е прекалено голяма,или той не следва тука и почти няма да се виждаме .. Моля дайте ми съвет,защото вече не зная какво да правя.. Знам,че с онова момче ще пролея куп сълзи,но с гаджето ми започвам да се намразвам :( :( :(

mkio
11-26-2010, 11:28
Поговори с онова момче, накарай го да ти каже какво иска и помисли дали си заслужава. Била съм в същото положение и послушах това, което ми казваше сърцето, то никога не лъже. Останах с момчето, което обичах, макар и да рискувах много :)

monnika
11-26-2010, 11:45
Той е човек .. и аз незнам вече какъв..знам,че той ще ме кара да страдам(и след катови споделя,че е бивша на една моя много добра приятелка ще ме имате за к*рва)ала тя страда мнго с него.Сега и тя ми го казва,че ще стрдам..но ако аз незная това то коя друга ще знае ?! Преди седмица ме беше излъгал,че се е върнал при приятелката ми и аз му се бях доста ядосала,поговорих с момичето и се оказа,че той си измисля..Когато ми се обади започнах да говоря по-сопнато и той ме попита за какво му се сърдя и след няма и 5 минути и му простих..никой друг не си е играл така с мене и незнам какво да правя :( :( :( С него сме говорили на тая тема и той незнам .. както казах по-горе изобщо незнае какво иска.. предималко си говорихме по телефона и той ми пита дали съм сигурна,че искам да съм с него след като разликата ни била толкова голяма,след като сме толкова далече и ще се виждаме 2 пъти в месеца.. и аз на всичко отоговорих,че съм съгласна и той каза,че ще намалим темпото.. а последния път когато ми каза това тръгна с бившата си : )

mkio
11-26-2010, 13:13
Настина трябва хубаво да си помислиш какво ще имаш с другия. Ако останеш със сегашния си приятел, но не го обичаш, едва ли ще си щастлива, но и ако този те наранява.. по добре потърси щастието си другаде, далеч и от двамата.

NeZaPoznat
11-26-2010, 13:47
Моля ви дайте ми съвет.Лятото излизах с едно момче,но тъка и не тръгнахме..доста време той ме беше лъгал,че е свободен,ала накрая разбрах истината и много страдах.След това се появи бившия ми и аз малко от малко го забравих.Малко след това скъсахме и аз тръгнах с момчето което съм в момента.Обаче когато направихме един месец момчето с което бях излиза отново почна да ми се обажда и онзи ден дори отидохме на кафе.Аз още го обичам няма да го крия,а и не мога .. обаче гаджето ми не го заслужава.Гаджето ми казва,че съм най-важното нещо за него,и не мога да го оставя,но с него не съм щастлива.Онова момче пък незнае какво иска,ако днес ми говори,че ще тръгнеме,то утре ще каже че разликата ни (която е 5 години) е прекалено голяма,или той не следва тука и почти няма да се виждаме .. Моля дайте ми съвет,защото вече не зная какво да правя.. Знам,че с онова момче ще пролея куп сълзи,но с гаджето ми започвам да се намразвам :( :( :(

Мисля че не знаеш какво искаш т.е. каквото и да решиш в момента след време ще съжаляваш 8) и така ще е докато не се изясниш със себе си 8)

Stotii
11-26-2010, 19:27
Остани си сама и потърси трети.... ОМГ ... наясно ли си въобще ТИ какво искаш !?

Listen To Your Heart = Бившия = Разбито сърце (не вярввам да се е поправил)

Listen To Your Brain = Сегашния = Надяваш се да го обикнеш пак (или поне му обясни по нормален начин като го режеш)

Ssummerjam
11-26-2010, 20:12
Интересен е фактът, че голяма част от хората предпочитат човек, който ги кара да страдат пред друг, с който биха могли да бъдат щастливи. Скъсай със сегашния си щом нямаш чувства, но не се занимавай и с бившия. И с него нещата няма да потръгнат, щото не е наясно със себе си. 8)

monnika
11-27-2010, 21:57
Благодаря за съветите ви,но вече скъсах с гаджето ми и се чувствам прекалено добре.. а относно другото момче правя все по-голями глупости за него : ))

izlishna
11-28-2010, 06:47
Има една поговорка, която гласи "По-добре ден щастлива, отколкото 100 нещастна.." Бъди с момчето с което си щастлива, а не с това към което не изпитваш нищо.. По този начин нараняваш освен него, най-вече и себе си..

angeldark86
11-28-2010, 09:09
на твое място аз бих се опитала да бъда с момчето което харесвам или обичам. в твоя случай това не ме звучи баш като любов :? :? но пробвай се с него и ако усещаш че нещо не става просто продължи напред и го остави. сигурна съм че ще откриеш някой с който няма да правиш глупости :) и ще го обичаш още повече!!! само казвам да не изневеряваш на себе си и на сърцето си само заради някакво момче!!! :) :) :)

bitchwolf
11-28-2010, 09:18
Дай си почивка месец 2,3 колкото трябва. Поостани сама и "поговори със себе си" обърни си внимание и си задай някои въпроси. Потърси отговора сама. Когато го намериш и твоето момче ще те намери.
Този дето уж тичаш по него според мен не си заслужава,но ти си знаеш..

kobrichka
11-28-2010, 11:50
Има една поговорка, която гласи "По-добре ден щастлива, отколкото 100 нещастна.." Бъди с момчето с което си щастлива, а не с това към което не изпитваш нищо.. По този начин нараняваш освен него, най-вече и себе си..

Много вярно!!!
Всеки човек го е страх от това да не бъде наранен, но понякога трябва да се рискува. Аз никога не бих била с човек който не ме прави щастлива. Може да звучи егоистично, но трябва да мислим за собственото си щастие. Аз лично бих рискувала, бих изживяла един романс, може де е кратък, но може и да не е. Ако не рискуваш никога няма да разбереш...

MaLkaTa_LaDy
11-28-2010, 12:03
Страх от нараняване?! Що за глупост? Не бива да се страхуваш да бъдеш наранена. Трябва да се страхуваш от това да нямаш втора възможност да бъдеш наранена. Защото тогава вече всичко губи смисъл. Няма я битката, която водим срещу себе си и срещу света. Вероятно не ме разбираш... И аз сама не бих се разбрала. Присъщо на силния човек е да се впуска с ентусиазъм във всяка битка, дори да е загубил предната и дължо време да е ближел раните си.