PDA

View Full Version : Не я разбирам...



ludsamxD
11-26-2010, 13:05
Привет,

Момче съм, на 16 години. Ще разкажа моята история възможно най-кратко. Няколко дни преди 15-ти Септември, както си цъках във facebook видях едно момиче, хареса ми от снимките и реших да и пиша, просто ей така... Тя ми отговори и постепенно разговорите преминаха в skype. Започнахме да си пишем всеки ден - по цял ден общо взето. Много ми хареса характера и, тя мен също мисля, че ме хареса. Постоянно ме търсише, като не и пишех се сърдише за малко и така. Реших да я поканя да излезем, но тя отначало ми каза, че е много заета и няма време. След това продължавахме да си пишем, снимки, мечета, слънца, целувки (детски работи...). След около 2 седмици, отново я поканих, но тя пак каза, че не може, защото ще учи. И така, аз все я каних, докато накрая ми каза нещо от рода: "Истината е, че като излезем ще помислиш за надута и няма да ме харесаш, а не искам да те загубя". Аз и казах, че няма начин да го кажа, докато не се видим. Но и така не се видяхме. Обаче тя продължава да ми пише, и веднага щом съм "online" в Skype, тя ми пише мигновено. Това е историята ми накратко...

Та въпроса ми е - Има ли въобще смисъл да продължавам да я каня и да се занимавам с нея, след като ми отказва, но в същото време ме търси постоянно в Skype, а и повечето теми се изчерпаха, пък и искам да си приказвам с нея наживо, не по Skype...

П.С. Дано да няма грешки, ако има се извинявам... Благодаря!

Поздрави!

Eos
11-26-2010, 13:26
Едва ли това е истинската причина :> Може би я е срам и се притеснява. Може би трябва да бъдеш по - настоятелен, по - убедителен. Или може би се прави на недостъпна, защото иска да видиш докъде ще стигнеш и иска малко повече настояване. Наистина няма как да я помислиш за надута, ако не се видите.
Успех.

пп: На колко сте?

ludsamxD
11-26-2010, 13:33
Аз написах, че съм на 16, тя също. Ами сега като се замислих, мисля, че наистина трябва да съм по настоятелен. Защото аз като я попитам, тя ми отказва и сменяме темата. А за недостъпна, нямам представа вече... Мерси за отговора, дано да се изкажат повече хора.

NeZaPoznat
11-26-2010, 13:37
С тоя скайп и феис - съвсем ще се зомбирате :?

Какво значи пращала ти мечета и целувки - тя може на 100 момчета да праща - цъка с мишката и толкова 8)

Eos
11-26-2010, 13:40
Аз написах, че съм на 16, тя също.
Ох да. Съжелявам 8-)

DeVilTerroR
11-26-2010, 14:27
Това е доста глупаво оправдание, което ти е написала.Не иска да те загуби, а питай я какво очаква да се случи ако вечно ти отказва. Може да те ползва, като развлечение когато и е скучно !

ludsamxD
11-26-2010, 15:26
Това е доста глупаво оправдание, което ти е написала.Не иска да те загуби, а питай я какво очаква да се случи ако вечно ти отказва. Може да те ползва, като развлечение когато и е скучно !
И за това съм се замислял, вече повече от 2 месеца си пишем и може и да е това.

puppy2
11-26-2010, 16:49
От един град ли сте ? Да не се окаже,че е някои обратен педофил на 60 години ? :shock:

TheNewReligion
11-26-2010, 16:53
Може снимките да са крадени. Т'ва е адски възможно.

RomantiCBoY
11-26-2010, 17:14
Братле, много тъпа ситуация ама какво да се прави :) Ето какво трябва да направиш:
Пишеш й място, час и ден на срещата, ако ти откаже, веднага казваш, че имаш работа и ставаш. Спираш да й пишеш(но не я блоквай) и така. Очаква се, че накрая ще ти каже да излезете на същото место :], ако ли пък не праскаш блока и довиждане :)

puppy2
11-26-2010, 17:19
Братле, много тъпа ситуация ама какво да се прави :) Ето какво трябва да направиш:
Пишеш й място, час и ден на срещата, ако ти откаже, веднага казваш, че имаш работа и ставаш. Спираш да й пишеш(но не я блоквай) и така. Очаква се, че накрая ще ти каже да излезете на същото место :], ако ли пък не праскаш блока и довиждане :)

Даже и тогава не и праскаи блока.Остави я 2 3 дена да си чука главата и сама ще ти пише,ако наистина " НЕ Иска да те изгуби"

wasch0
11-26-2010, 18:44
Не знаеш ли нещо за нея - къде учи,например?
Отиди там за една случайна среща и.. Успех :)

cw3tty
11-26-2010, 18:51
или те е излъгала за толкова неща, че свят да ти се завие (:

Stotii
11-26-2010, 19:09
Е тя има ли те,че да те загуби...та вие дори не сте се виждали :razz: :razz: :razz:
Баце сещам се за няколко варианта... При положение, че иска само по скайп или някоя адскииии грозна и не е тя на снимката... или е адски срамежлива... Докато не я видиш на живо нищо незнаеш (пък може и педофил да е :grin: :grin: ). При всички случей, работата е адски съмнителна ако питаш мен ....

ludsamxD
11-26-2010, 19:25
Хаха, вие ме разбихте, но с право си мислите така. :D

Да, от моя град е, на снимките е тя, знам къде учи. Идеята на RomantiCBoY ми допадна, как не се бях сетил, мерси! Ще се радвам на още отговори, след като разбрахте, че не е педофил. xD

MeLikesPie
11-26-2010, 19:48
Хаха, вие ме разбихте, но с право си мислите така. :D

Да, от моя град е, на снимките е тя, знам къде учи. Идеята на RomantiCBoY ми допадна, как не се бях сетил, мерси! Ще се радвам на още отговори, след като разбрахте, че не е педофил. xD
Много си уверен като казваш, че е тя на снимките 8)
Ако е тя, иди и в у-щето, или се инати, докато не се съгласи на среща.

Всъщност имам друга идея, докато не е на линия й напиши, че еди-кога-си, еди-къде-си ще я чакаш и че ако не дойде ще я чакаш еди-колко-си време и ще си тръгнеш. А може и да кажеш, че ще чакаш докато не дойде 8-)

Ти всъщност имаш ли микрофон? А тя?
Ако имате, това поне е полужива връзка, по-добре ще се получи...

ludsamxD
11-26-2010, 20:00
Хаха, вие ме разбихте, но с право си мислите така. :D

Да, от моя град е, на снимките е тя, знам къде учи. Идеята на RomantiCBoY ми допадна, как не се бях сетил, мерси! Ще се радвам на още отговори, след като разбрахте, че не е педофил. xD
Много си уверен като казваш, че е тя на снимките 8)
Ако е тя, иди и в у-щето, или се инати, докато не се съгласи на среща.

Всъщност имам друга идея, докато не е на линия й напиши, че еди-кога-си, еди-къде-си ще я чакаш и че ако не дойде ще я чакаш еди-колко-си време и ще си тръгнеш. А може и да кажеш, че ще чакаш докато не дойде 8-)

Ти всъщност имаш ли микрофон? А тя?
Ако имате, това поне е полужива връзка, по-добре ще се получи...
Уверен съм, защото е била в един клас с хора, които сега са в моя (те ми казаха, и нейни видеа съм гледал), за това. Абе, тя е! :D

Ще използвам онази идея от предишния ми пост, мерси на всички за отговорите!

Stotii
11-26-2010, 20:15
Ти всъщност имаш ли микрофон? А тя?
Ако имате, това поне е полужива връзка, по-добре ще се получи...
Toва е никаква връзка, та те дори не са се виждали, вие връзка направихте... Сериозно трябва да е адски срамежлива тогава (щом не е педофил :D :D :D ), но не и надута .... извинението просто нещо не се връзва ...

spopi
11-29-2010, 16:50
Наистина може да е срамежлива и да много личен опит 8-)
Но пък ти пак е покани още 1-2 пъти ако откаже е остави може сама да те покани като се престраши или друг вариант изобщо да не те харесва. :)

bybz
11-29-2010, 17:35
Ех пък как всички са толкова срамежливи станали бе! Защо аз като се огледам по улиците не виждам 1 срамежливо момче или момиче... :) ОООО да ... Стоят си вкъщи, домошарчета, и си цъкат игрички пред компютъра.. :)

ludsamxD
11-29-2010, 17:41
Ми не знам, може би наистина не ме харесва толкова, а толкова искам да се видя с нея... Май ще е по-добре да се откажа?