PDA

View Full Version : Одра ме една котка,а си мислят че си режа вените



WhiteBird
11-26-2010, 15:39
Много тъпа работа - преди няколко дена бях на гости в леля ми,а тя има една сиамкааа .. ама то една свирепа,ръмжи ми като влезнах у тях :shock: Вечерта тва животно, дойде до леглото ми,аз викам "ся ше я помилвам да станем приятели пък после ше и дам салам 8-) " Посягам и тва чудо ми хвана ръката,почна да дере с нокти ... и не пуска,фанах я да я оттърва щото боли,ама тя почна да дере по силно,и прас у масата :razz: Не ще мамицата и...прас втори път,трети...на четвъртия пусна...като текна една кръв,едно нещооо :shock: От ноктите стана на ръката ми като разрези..карай..превързах го,ама тея дни викам да махна бинта щото е тъпо да седиш с бинт.. и махам го и неска отивам на даскало,и първия час някви се вторачват в мен...пък тея дни бях малко тъжна..и те в междучасието почнаха да ми дрънкат постоянно че съм Емо и се режа и бля бля :x Ужс..викам "Котка ме одра" и тея се скъсаха да се хилят..и ся само да ме видат и "еей,емото" и някфи такива :x Пък и не е само на китката примерно че да го крия с дълъг ръкаф,ами и по самата рака...ужс,кво да прая :x

lili12
11-26-2010, 15:59
Ами слагай гривни, носи блузи (щом е по цялата ръка) с дълъг ръка, ръкавици (онези където само ръката не и пръстите, сещаш се) и бъди по-весела.Не обръщай внимание на тези които ти казват че си емо и след няколко дена като ти мине раната всичко ще отмине. :)

loveisshit
11-26-2010, 20:04
ей емото :D :D
имах 1на такава случка в 6ти клас още ми викат емубой свиквай

Paramour
11-27-2010, 13:16
Хах .. на мене ми викаха така по едно време :lol: аз само седя и им се хиля насреща.
Да не ти пука.
Носи блузи с дълъг ръкав, че да не се вижда одраното и готово.
Ааа да, и бъди по-весела.

troll2
11-28-2010, 23:18
Признай си че си ТЪПО емо и скочи от някъде! :-P

trol0
11-28-2010, 23:20
Браво колега , ама 1-во да ни викне , че да гледаме и после му ръчкаме трупа !!!!!!!!!!!