PDA

View Full Version : Лоша оценка- казвате ли на вашите?



lili12
11-26-2010, 16:01
Получавате лоша оценка.Казвате ли на ваште, ако да не ви ли се карат?? Моля помогнете не знам как да кажа за лошата ми оценка на наште. :-o

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Claymore
11-26-2010, 16:37
Ами значи има един доста успешен начин, следвай внимателно инструкциите без да се разсейваш: "Мамо, татко...имам 2-ка по математика". :-D

lili12
11-26-2010, 16:43
Ами значи има един доста успешен начин, следвай внимателно инструкциите без да се разсейваш: "Мамо, татко...имам 2-ка по математика". :-D

Не е 2 и не е по математика но това е друга тема. Въпросът ми е как да им го кажа по-деликатно ако ме разбирате?

misisgotina
11-26-2010, 16:45
аз казвамм тате ти ще ми се караш ли ако имам 3 ако тои каже не му казвам а ако каже да не му :P

kotetyyyy
11-26-2010, 17:27
Отиваш при майкати или бащати зависи кой е по-добричък и казваш.
-Съжелявам мамо/татко получих ... по ... . Обещавам ще се поправя!!! Не знам защо стана така, но ви обещавам ще си поправя оценката, много съжелявам.
И така. Надявам се да се оправиш!! :)

xSANYAx
11-26-2010, 19:07
аз казвамм тате ти ще ми се караш ли ако имам 3 ако тои каже не му казвам а ако каже да не му :P

Да и той няма да се усети :lol: Според мен няма хубав начин да кажеш за лоша оценка,каквото и да направиш/кажеш,щом оценката ти е лоша,нищо не помага.Само че ако закъснееш с признанието става по-лошо,така че колкото по-скоро кажеш,толкова по-добре! :)

loveisshit
11-26-2010, 20:07
с SmS аз така правя докато се върна в нас на наште им е минало

radeberger
11-26-2010, 20:23
Еми аз обикновено изчаквам момент, в който са в добро настроение. Иначе не ми правят проблем за слабите оценки. Е, и аз не ги изкарвам често де.

Paramour
11-27-2010, 13:13
Гледай да им кажеш когато са в добро настроение.
"Мамо, тате мммии днеска ме изпитаха/върнаха контролните по еди-си-какво ии аз имам еди-си-колко. Знам, че не е добра оценка, но ще я поправя."
.. скоро не съм го изпробвала, защото обикновенно като се издъня на контролни им казвам в деня на контролното. А ако ме изпитат просто им казвам "Днеска ме изпитаха по еди-си-какво. Имам 'толкова'."
Но пък преди, когато се панирах супер много от казването на наще за лошите оценки това^ винаги действаше. 8-)

tarlyo
11-27-2010, 13:15
Еми аз имах 2ка по математика и не им казах, после получих още една 2ка пак по математика и още не съм им казал :D

rns92
11-27-2010, 14:32
Не си давай бележника за лошите оценки

trol0
11-28-2010, 23:21
Убий вашите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

troll2
11-28-2010, 23:25
Ем кат си тъпа кифла или емо така ти се пада.

SmilezZz
11-29-2010, 10:09
Ем кат си тъпа кифла или емо така ти се пада.
Това,че в аватара й "присъства" емо
момиче,не означава,че е Емо или Кифла..
А и ако ми кажеш,че ти пък никога не си се плашил/а
от вашите,когато си си показал оценките - няма да ти
повярвам..Защото това се случва на всекиго,дори и само
веднъж,но се случва...
- И вземи прочети правилата на форума,че като те гледам
какви мнения пишеш - наскоро ще си "Изядаш БАНа"..

По темата:
- Просто им кажи и им обещай,че ще я оправиш ...
Не вярвам да те набият за една слаба оценка..
А и щом не е двойка,не се притеснявай толкова..
А всъщност - каква е слабата ти оценка и по какво ?