PDA

View Full Version : Ах тези хормони...



s7rong
11-26-2010, 15:31
Ще започна с това, че съм на 20 години и живея в София.Обичам да пътувам, както повечето от вас, за съжаление не съм напускал пределите на страната, но и това ще стане.Много харесвам град Пловдив, също така Велико Търново, Варна, Бургас и Плевен, разбира се най-вече моя роден град София.Това няма нищо общо с моят проблем, но исках да го споделя.
Проблемът ми е доста странен, дори бих казал парадоксален, но предполагам има доста други момчета и момичета в същото или сходно с моето положение.Проблемът ми се състой в това, че хормона ме удари твърде, твърде късно, по-точно когато бях на 19.В гимназията, когато бях 11 клас почти всички момчета говореха само и единствено за секс, дори по-задръстените момчета, които си нямаха ни най-малка представа за какво точно става на въпрос.На мен също ми беше интересно, но го нямаше това неудържимо чувство за сексуален апетит, което изпитвам последната 1 година, просто го нямаше.Не узверявах така, когато видя някое красиво момиче, да не кажа дори, че изобщо не са ми правили впечатление, сякаш съм бил на 12, а не на 17.Аз бях от по-харесваните момчета, както и най-добрите ми приятели от гимназията, с които продължаваме да сме неразделни, въпреки трудния и забързан начин на живот.Винаги съм държал много на начина, по който изглеждам.Това е много важно нещо според мен, независмо дали си момче или момиче.Винаги трябва да се грижиш добре за себе си, доколкото е възможно разбира се.Едно от най-глупавите неща, които може да чуеш в днешно време е, че ако си момче и харесваш шопинга или се обезкосмяваш, то значи си педал.Адски ограничено и провинциалистко мислене(нямам нищо против провинцията, не ме разбираите погрешно).Да се върна към същината на проблема...в гимназията всичко си беше идеално, прекарах 4 прекрасни години там, но има едно нещо за което адски много съжалявам и това е проблема с хормоните..може би няма да ми повярвате, но съм отказвал секс на момичета и то не веднъж и два пъти, мен са сваляли, а не аз тях, но какво да направя, като не съм имал желание за секс, не съм имал чувства към тях, не е имало страст, не е имало нищо от моя страна, просто едно голямо безразличие.Стигало се е само до мляскане и духане и то защото съм бил пиян!В момента съжалявам ужасно много за всички тези изпуснати шансове, които едва ли скоро отново ще имам с оглед на начина ми на живот, а именно непрестанната работа, за съжаление не в офис или някоя банка, за да се запозная с някоя готина мацка.Поне изкарвам прилични пари и по-нататък ще събера необходимите ми средства за образование и спокойно следване без да се притеснявам за нищо, дай Боже!Поне в университета ще има много нови хора и запознанства, но дотогава - какво?Ако не срещна някое момиче още една година, 21 годишен девственик - как ви звучи, поне да бях някакъв дрипав грозник или затлъстял геймър, за да не ме е яд, но уви, не съм.Не си мислете, че съм някакъв егоцентрик и се мисля за нещо повече от другите, напротив, но имам необходимото себеуважение и достойнство.Опитвал съм да си намеря момиче и чрез сайт за запознанства, но просто не ми е в стила да пиша разни изтъркани и дразнещи фрази като "как си", "много си яка", "как ти е скайпа" или "искаш ли да се запознаеме :pp "... Искам да спомена и факта, че не си падам много по дискотеките, все пак ми се налага да пестя пари, а не да ги харча за глупости.Къде ли ще намеря моето момиче, дори само за единия секс, един страстен и див секс...Другото нещо, което ме притеснява е това, че от едно 20 годишно момче с добра визия се очаква да знае и може почти всичко в леглото, не че е кой знае каква философия, но все пак, а аз все още дори не съм обичал истински...Колко странен може да бъде понякога живота, всичко това ми тежи ужасно много в последно време, но аз съм убеден, че съм специален и рано или късно ще намеря това, което търся и искам, борбен съм и имам невероятни приятели, това не е никак малко!
Ще се радвам да разбера дали има и други хора с подобен проблем, както и да видя какво мислите за всичко това.
Благодаря много на всички онези, които отделиха от времето си и прочетоха моята история!

van1
11-26-2010, 15:36
Надменен си.
Промени си начина на мислене и може да излезе нещо 8)

gandalfepi4
11-26-2010, 16:22
laaaaaaaaaaaaaaangweilich

pamii
11-26-2010, 16:31
langweilig * :?

Rule1
11-26-2010, 17:21
Не е надменен, ако се зачетеш внимателно ще видиш и доста самокритика и ненужно самообвинение.
Моя съвет за ситуацията е като срещнеш някоя мацка и я усетиш че е свястна и го кажи тва нещо 1:1 как го пишеш тук.. тва не просто няма да е минус а може и плюс да стане

Moderatorius
11-26-2010, 17:41
Да не е пък да си само ти на 20, девствен и хубав, уж. В случая никой не може да ти помогне. Сам казваш, че не можеш да харчиш пари, да излизаш по дискотеки, не работиш и на някое място, дето има много момичета. Няма кой да ти изкарва парите, щом си решил да събираш пари за образование, ще събираш и ще си стоиш сам. Пък и не мисля, че заслужаваш кой знае колко някое момиче, след като питаш:

Къде ли ще намеря моето момиче, дори само за единия секс, един страстен и див секс
Пък и като си бивш плейбой, толкова ли някое от бившите ти момичета няма да се прежали да легне с тебе... така... дори само за единия секс?

s7rong
11-26-2010, 18:19
Да не е пък да си само ти на 20, девствен и хубав, уж. В случая никой не може да ти помогне. Сам казваш, че не можеш да харчиш пари, да излизаш по дискотеки, не работиш и на някое място, дето има много момичета. Няма кой да ти изкарва парите, щом си решил да събираш пари за образование, ще събираш и ще си стоиш сам. Пък и не мисля, че заслужаваш кой знае колко някое момиче, след като питаш:

Къде ли ще намеря моето момиче, дори само за единия секс, един страстен и див секс
Пък и като си бивш плейбой, толкова ли някое от бившите ти момичета няма да се прежали да легне с тебе... така... дори само за единия секс?
Май трябва да четеш по-внимателно, никъде не трърдя, че съм плейбой, досега момиче в моя живот не е имало, за какви бивши ми говориш...онова са били просто забежки, на които аз не съм отвърнал, няма да обяснявам отново защо.Също така е добре да знаеш, че не гледам никога назад и коя от тях би се прежалила или не, мен не ме интересува.А това, че не заслужавам никое момиче, понеже искам секс е велико изказване, непременно ще си го запиша!

StolenBliss
11-26-2010, 18:27
Понякога когато искаш нещо силно, то не става точно щото много го искаш. Забелязала съм го от личен опит и му викат 'закона на Мърфи' даже предполагам го знаеш. Ако спреш да си насочваш вниманието към липсата на момиче в живота ти, по може да стане. Аз когато съм искала да бъда с някой, не съм била, а когато съм искала да съм сама се е случвало така, че се сдобивам с приятел. Живота е шашав :D

Moderatorius
11-26-2010, 18:34
Да не е пък да си само ти на 20, девствен и хубав, уж. В случая никой не може да ти помогне. Сам казваш, че не можеш да харчиш пари, да излизаш по дискотеки, не работиш и на някое място, дето има много момичета. Няма кой да ти изкарва парите, щом си решил да събираш пари за образование, ще събираш и ще си стоиш сам. Пък и не мисля, че заслужаваш кой знае колко някое момиче, след като питаш:

Къде ли ще намеря моето момиче, дори само за единия секс, един страстен и див секс
Пък и като си бивш плейбой, толкова ли някое от бившите ти момичета няма да се прежали да легне с тебе... така... дори само за единия секс?
Май трябва да четеш по-внимателно, никъде не трърдя, че съм плейбой, досега момиче в моя живот не е имало, за какви бивши ми говориш...онова са били просто забежки, на които аз не съм отвърнал, няма да обяснявам отново защо.Също така е добре да знаеш, че не гледам никога назад и коя от тях би се прежалила или не, мен не ме интересува.А това, че не заслужавам никое момиче, понеже искам секс е велико изказване, непременно ще си го запиша!
Аааа, ти се засегна май. Не е нужно да напишеш, че си плейбой, казвам го просто така. Докато ти четох темата ми възникна тва определение, след като разказваше за себе си. Щом не гледаш назад, значи не бива и да си спомняш какъв си бил, и не би трябвало да искаш да си върнеш тия години, в които си си изпуснал шанса. Иначе си запиши, че не заслужаваш никое момиче, защото искаш САМО секс от него, тва си го подчертай с червена хиимикалка /ако искаш и маркер/. Имам още какво да кажа, но може би ще е после...

s7rong
11-26-2010, 19:01
Да не е пък да си само ти на 20, девствен и хубав, уж. В случая никой не може да ти помогне. Сам казваш, че не можеш да харчиш пари, да излизаш по дискотеки, не работиш и на някое място, дето има много момичета. Няма кой да ти изкарва парите, щом си решил да събираш пари за образование, ще събираш и ще си стоиш сам. Пък и не мисля, че заслужаваш кой знае колко някое момиче, след като питаш:

Къде ли ще намеря моето момиче, дори само за единия секс, един страстен и див секс
Пък и като си бивш плейбой, толкова ли някое от бившите ти момичета няма да се прежали да легне с тебе... така... дори само за единия секс?
Май трябва да четеш по-внимателно, никъде не трърдя, че съм плейбой, досега момиче в моя живот не е имало, за какви бивши ми говориш...онова са били просто забежки, на които аз не съм отвърнал, няма да обяснявам отново защо.Също така е добре да знаеш, че не гледам никога назад и коя от тях би се прежалила или не, мен не ме интересува.А това, че не заслужавам никое момиче, понеже искам секс е велико изказване, непременно ще си го запиша!
Аааа, ти се засегна май. Не е нужно да напишеш, че си плейбой, казвам го просто така. Докато ти четох темата ми възникна тва определение, след като разказваше за себе си. Щом не гледаш назад, значи не бива и да си спомняш какъв си бил, и не би трябвало да искаш да си върнеш тия години, в които си си изпуснал шанса. Иначе си запиши, че не заслужаваш никое момиче, защото искаш САМО секс от него, тва си го подчертай с червена хиимикалка /ако искаш и маркер/. Имам още какво да кажа, но може би ще е после...
Значи според теб съм плейбой, понеже гледам да се поддържам, така ли?Ако може и да ми посочиш къде съм написал, че искам от едно момиче САМО секс, бях написал "дори само за единия секс", това е в краен случай, Краен, защото и това е част от живота, хората правят секс и без да са влюбени, колкото и да ти е трудно да го приемеш.Да не говориме, че в днешно време момичетата практикуват този вариант дори повече от момчетата.

Moderatorius
11-26-2010, 19:09
^ Абе кво си се заял тука за мен, изказвам мнение, пък гледам си s7trong, поне малко се прояви като такъв. Ебаси, толкова ли не приемаш чуждо мнение? Ми окей, ти си велик, НЕ искаш момиче САМО за секс и не си плейбой... Много навътре го прие тва, че те нарекох така. Извинявай, ако те е обидило, не знаех, че ще те засегне толкова.

s7rong
11-26-2010, 19:26
Не се заяждам с теб, просто защитавам думите си, които ти преиначи.Приемам чуждото мнение, приемам и критика, но ти продължаваш така небрежно да ме хапеш, не съм велик, не съм никакъв, както и няма начин да се засегна от думите на един непознат.Приемам всичко с усмивка и нека сложим точка на безмисления ни спор.

Rhoads
11-27-2010, 18:04
твърде е дълго за даго прочета,просто ще ти кажа 1 епична мисъл
Listen!
I buy alot of expensive things becouse i have alot of money!
U can't afford expensive things becouse u dont have alot of money!
Haha,u want these things but u cannot afford them,that means that you're not cool,cuz you're just a poor person :)

ElectricFuneral
11-27-2010, 18:06
I've got really good sex moves that i learned in china.

NomNomNom
11-27-2010, 19:44
твърде е дълго за даго прочета,просто ще ти кажа 1 епична мисъл
Listen!
I buy alot of expensive things becouse i have alot of money!
U can't afford expensive things becouse u dont have alot of money!
Haha,u want these things but u cannot afford them,that means that you're not cool,cuz you're just a poor person :)
Stupid poor people , stupid poor people - i've got more money than you.
Stupid poor people , stupid poor people - you can't even afford food.

По темата - спокойно , ще се появи някоя готина колежка и всички ще сте щастливи.

hopekiller
11-27-2010, 21:51
Първо твърдиш, че си "специален", след това твърдиш, че си "никой"? Не си ли противоречиш? Или и аз не съм те разбрал?
Ще призная, че много ми харесаха постовете на Moderatorius.

А относно питането ти, всичко ще си дойде с времето. Тук мога да разнообразя с доста клишета, но не си падам по тях.
Успех.
И горе главата.

s7rong
11-28-2010, 00:54
Да, "никой" и "специален" са две взаимно изключващи се неща, но в случая използвах "специален", не защото се мисля за нещо повече от другите, а защото случаят ми е такъв или поне аз така го виждам.За мен всичко различно и необичайно е специално под една или друга форма.
Благодаря за окуражителните думи и Да, всичко в този живот е въпрос на време.

hopekiller
11-28-2010, 04:35
Е как смяташ, че случаят ти е такъв щом в началото казваш "има доста други момчета и момичета в същото или сходно с моето положение". Следя ти темата и само се оправдаваш. Което е смешно, смешен си ми. Първо стани мъж, после мисли за твоето "момиче, дори само за единия секс, един страстен и див секс".
Сега не си мисли, че ти се заяждам.
Все ми е тая къв` си и що си. Аз съм потребител във форум и мога да пиша каквото искам, стига да е в рамките на правилата.
Мир да се лее.

spopi
11-28-2010, 12:12
Най-хубавите работи се случват, когато най-малко ги очакваш. :)
Не мисли за тези неща много.Гледай си живота как тече и всичко си идва по мястото.

s7rong
11-28-2010, 12:36
Проблемът ми е доста странен, дори бих казал парадоксален, но предполагам има доста други момчета и момичета в същото или сходно с моето положение.

И ти май започваш да ядеш букви, само и само да ме изкараш невменяем, а?
Впечатление ми направи твърдението ти, че не съм бил мъж.Буквално се изсмях на това и сега ще ти обясня защо не съм съгласен с теб.Започнал съм да работя от 15 годишен, всяко лято, както и повечето съботи и недели и така докато не завърших гимназията.Никога не ми е било удобно да искам пари от родителите си, въпреки че баща ми винаги е изкарвал достатъчно, майка също.Сам помолих татко да ме вземе с него на работа, за да се науча и да започна да си изкарвам парите сам.От 5 години не съм си отварял устата за пари, най-много за някви къси джобни и то изключително рядко, а не като повечето тийнейджъри - "дай 200лв за маратонки", "дай 50лв за дискотека", "дай 20лв за нафта" и тн.В момента татко има проблеми с кръвното и за съжаление не може да продължи да прави това, което умее най-добре, но за щастие е умен и оправен човек и се преквалифицира бързо.Семейният бюджет намаля почти двойно, но понеже от малък настоявах да работя и да се уча, сега го замествам пълноценно и помагам на семейството си и тази липса просто не се усеща.Мисля, че това ме прави достатъчно мъж.
Ще ти дам един съвет, не си прав да определяш човек, който не познаваш ни най-малко, колко е мъж и колко не е.А може би твоите критерий за "мъж" са доста по-различни?Някое лекенце, което само ходи по купони и дискотеки с парите на тати, пие, друса се и е*е наред, може би това е истинският мъж според теб?
И ти не си мисли, че се заждам, просто това ти изказване ми се вижда доста не на място.

hopekiller
11-28-2010, 16:03
Пичага това, че работиш ли те прави мъж?
Ми "Някое лекенце, което само ходи по купони и дискотеки с парите на тати, пие, друса се и е*е наред" пак може да бачка и кво тва` прави ли го мъж.
Тва е задължение, от което малко хора могат да избягат.
Съвсем не те прави мъж.
Аз не съдя никого, нямам правото - аз споделям мнение, нали за това е форума.
Но няма никво значение, евала все пак, че помагаш на семейството си - това е показателно.
Обърнахме го на пазар тук.
Казах ти и преди - пак ще ти кажа, изчакай - всичко ще си дойде с времето.

DREAM95
11-28-2010, 16:23
Я дай пак? :-o

DarkTemplar
11-28-2010, 16:40
Според мен се вкарваш във филми заради липсата на подходящи обстоятелства, които да те срещнат с това, което търсиш. Нестовото желание за секс е нещо нормално, особено щом толкова дълго си бил "на сухо". Прояви търпение и продължавай да вършиш нещата, които си избрал и смяташ за правилни, подходящата жена ще се появи*. Дотогава бъди усърден в ръчния труд (поне малко да олабваш жилата). ;)

*спокойно и аз все още не съм я намерил тази подходящата.

lifelesscorpse
11-28-2010, 16:45
Колко странен може да бъде понякога живота, всичко това ми тежи ужасно много в последно време, но аз съм убеден, че съм специален и рано или късно ще намеря това, което търся и искам, борбен съм и имам невероятни приятели, това не е никак малко!




:lol: :lol: :lol: Леле...Ти ме съсипа.Близо 10 минути едвам дишах от смях :lol:
Не харесвам такива като теб и няма как да ти дам добър съвет :?
Само един-промени се!
Твой е избора дали ще го сториш...

jimei
11-28-2010, 17:03
Moderatorius, като ти четох постовете изгубих вяра в човечеството.

turmionkatilot
11-28-2010, 18:04
Колко странен може да бъде понякога живота, всичко това ми тежи ужасно много в последно време, но аз съм убеден, че съм специален и рано или късно ще намеря това, което търся и искам, борбен съм и имам невероятни приятели, това не е никак малко!




:lol: :lol: :lol: Леле...Ти ме съсипа.Близо 10 минути едвам дишах от смях :lol:
Не харесвам такива като теб и няма как да ти дам добър съвет :?
Само един-промени се!
Твой е избора дали ще го сториш...

Защо ? Проблем ли е да смята, че заслужава нещо ? Вие всичките се мислите за специални , но в голяма част сте без покритие. Ти може да си се смяла 10 минути на неща, които не са никак смешни, а аз 20 минути се смях на теб. Съветът ти е безпочвен , не се променяй, някой ден ще откриеш това, което търсиш и дай боже не е нещо подобно на онова, което цитирам.