PDA

View Full Version : :|



incompletee
11-26-2010, 16:30
Какво да правя..изпитвам такава нужда да има някой до мен.Искам човек който ще ме разбере,който ще ме обича,ще бъде до мен дори когато знае че греша,ще прави всичко за мен,с една дума целия му свят да се върти около мен И МОЯ ОКОЛО НЕГО,СЪЩО!Стоя и си се представям отстрани : Сама,тъжна,страхлива,недов рчива и така на татък.Кога ще намеря човекът за мен?Дали изобщо ще го намеря?Или той ще намери мен? НЕ ЗНАМ,НО ГО ИСКАМ НЕЗАБАВНО.Чувствам че с всеки изминал ден от сърцето ми пада по едно късче.

Малко е тъпичко да стоя и да споделям тук,но просто не знам какво да правя.Хора около мен много,а никой не ме разбира така както искам аз..

П.п - Ако вие бяхте на моето място какво щяхте да направите?Щяхте ли да търсите своята любов или щяхте да чакате тя да ви намери..

art
11-26-2010, 16:46
в такива моменти според мен човек може само да чака. Мен истински ме разбира само един чвек и това е най-добрата ми приятелка. Ако беше моче щеше да е любовта на моя живот. Но не е ... Не се отчайвай. Някой ден може би скоро ще се появи твоя човек. Преди него обаче ще ти се наложи да отхапеш и от няколко червиви ябълки. Имай търпение! :)

TheNewReligion
11-26-2010, 17:02
Не те познвам като човек, но ми се струваш зависима и егоистично настроена. Аз лично не мога да си представя света ми да се върти около някого...тъпо е просто. И много мислиш за неща, които стават от самосебе си.

incompletee
11-26-2010, 17:14
Не те познвам като човек, но ми се струваш зависима и егоистично настроена. Аз лично не мога да си представя света ми да се върти около някого...тъпо е просто. И много мислиш за неща, които стават от самосебе си.

Не съм настроена егоистично,просто не искам да съм сама.Писна ми от връзки за по седмица,две.Искам някой да ме обича.Това ли е егоистичното в случая?А пък да,може и малко да си прав/а,може би малко преовеличих просто чувствата ми явно са по-силни.Писала съм това което ми е дошло от вътре.А относно това,че е тъпо светът ти да се върти около някого..мисля че грешиш.Когато наистина намериш човека за теб,ще гледаш всяка твоя прекарана минута да е с него!

TheNewReligion
11-26-2010, 17:25
Може би имаш право за последното твърдение, но светът да се върти около някой друг означава да пренебрегваш себе си, за да правиш густото на същия тоя индивид. Аз така го разбирам. :/

incompletee
11-26-2010, 17:29
:) Просто искам да съм щастлива,не и да пренебрегвам себе си камоли пък да правя нещо против моята или волята на отсрещния човек.

TheNewReligion
11-26-2010, 17:31
Схванах. 8-) Знаеш ли...когато спреш да мислиш за т'ва, ше се случи. Другият вариант (една книга учи на т'ва, потърси в нета, ако искаш): визуализирай желанията си и те ще се сбъднат.

incompletee
11-26-2010, 17:35
Надявам се.Благодаря ти за съвета :}

puppy2
11-26-2010, 17:37
Може би имаш право за последното твърдение, но светът да се върти около някой друг означава да пренебрегваш себе си, за да правиш густото на същия тоя индивид. Аз така го разбирам. :/
Правилно си разбрал явно.Това е любовта.

TheNewReligion
11-26-2010, 17:39
Може би имаш право за последното твърдение, но светът да се върти около някой друг означава да пренебрегваш себе си, за да правиш густото на същия тоя индивид. Аз така го разбирам. :/
Правилно си разбрал явно.Това е любовта.
Т'ва е любовта според хората-изтривалки, аз пък да ти кажа.

jghgh
11-26-2010, 18:32
^мдам хората като мен 8-)
почувствах се хубаво нахлебена, обаче няма лошо човек да чува истината в очите

мдаааааа
и аз съм същата гадна
егоистична и зависима

само дето не желая моя свят да се върти около нечий друг, само обратното


дам, такава съм, к'ур за мен
но всеки има право да има проблематично съзнание, подсъзнание и всякакви други

Stotii
11-26-2010, 18:41
Купи си котка и се депресирай още повече ......
Любовта не идва когато ти поискаш, а когато тя си реши.Нищо неможеш да направиш, освен да се надяваш да те връхлети скоро време, или ще ти се наложи да посетиш невролог ....

TheNewReligion
11-26-2010, 18:41
За твое успокоение ще кажа само, че до тоя извод съм стигнала по пътя на (почти) личния опит. 8-)

jghgh
11-26-2010, 18:46
За твое успокоение ще кажа само, че до тоя извод съм стигнала по пътя на (почти) личния опит. 8-)
в момента го минавам явно ;]
аман от комплекси... 8-)


трагично е просто..
но хубаво е, че поне си го осъзнавам, lol.....

TheNewReligion
11-26-2010, 19:02
Комплексите са най-естественото нещо на тоя свят след ходенето до тоалетна, но много малко хора могат да признаят, че имат такива без страх и срам. Което пък от своя страна също е нормално, никой не иска да признава, че има слаби места.

И да, по-добре е, че минаваме по тоя път на тая възраст, защото има възрастни хора, които тичат по задника на някой друг, мислейки си, че той е по-важен от самите тях. Цаката е от рано да разберем какво къде ни куца, за да работим над над себе си.

jghgh
11-26-2010, 19:04
Ти май не прочете това

мдаааааа
и аз съм същата гадна
егоистична и зависима

само дето не желая моя свят да се върти около нечий друг, само обратното

Но хайде, няма да си правя постоянно анти-реклама. 8-)
А и да не спамим.
А и нали уж си работя над проблема, хе-хе.

TheNewReligion
11-26-2010, 19:09
И в двата случая, гадното се получава от липса на внимание- или тичаш след нечий гъз, или искаш някой нон-стоп да тича след твоя. Нормално е.

incompletee
11-26-2010, 19:39
Купи си котка и се депресирай още повече ......
Любовта не идва когато ти поискаш, а когато тя си реши.Нищо неможеш да направиш, освен да се надяваш да те връхлети скоро време, или ще ти се наложи да посетиш невролог ....

Това като един вид подигравка ли трябваше да го према? А и не мисля,че съм депресирана просто съм в ТАКА НАРЕЧЕНОТО ОЧАКВАНЕ ХА-ХА

Stotii
11-26-2010, 19:44
Купи си котка и се депресирай още повече ......
Любовта не идва когато ти поискаш, а когато тя си реши.Нищо неможеш да направиш, освен да се надяваш да те връхлети скоро време, или ще ти се наложи да посетиш невролог ....

Това като един вид подигравка ли трябваше да го према? А и не мисля,че съм депресирана просто съм в ТАКА НАРЕЧЕНОТО ОЧАКВАНЕ ХА-ХА

Пиша това, което си мисля без да се сдържам... Като си в така нареченото очакване, какво искаш от нас !? Да ти кажем кога ще се появи принца ли !?? Еми не съм искал да те обидя(ако съм), но не сме ясновидци някак ... Чакаш и се надяваш да е по скоро ...

sasha_90
11-26-2010, 19:50
И аз съм така.Искам да намеря човек,с когото да се обичаме,да си имаме доверие и т.н.,но не става така лесно.В същото време седя и нищо не правя по въпроса,не че мога нещо да направя.Но и да стоя, да си мисля и мечтая отново за бившия,знам,че не е решение.
Съветвам те да не правиш нищо.Спри да мислиш как искаш да срещнеш точния човек.Гледай си живота,училището.Точният човек няма как да ти избяга,рано или късно ще го срещнеш.

incompletee
11-26-2010, 19:52
Пиша това, което си мисля без да се сдържам... Като си в така нареченото очакване, какво искаш от нас !? Да ти кажем кога ще се появи принца ли !?? Еми не съм искал да те обидя(ако съм), но не сме ясновидци някак ... Чакаш и се надяваш да е по скоро ...[/quote]

От вас нищо не искам..просто споделям,нещо лошо?И не си ме обидил :} И това,че пишеш това което мислиш-радвам се същата съм и после се замислям дали съм обидила човека срещу мен :)