PDA

View Full Version : Тривитаминол



rockandroll
11-26-2010, 17:35
Здравейте.

Момче съм, на 16 години, и мисля да си купя Тривитаминол за растеж на косата. Косата ми расте с по 1-2 см на месец. Ако започна да ползвам Тривитаминола с колко сантиметра ще ми расте на месец? Благодаря предварително за отговорите. :)

Поздрави.

neeDaBosS
11-26-2010, 17:45
При всеки е различно,никой не може да ти каже с колко точно ще започне да ти расте косата..
моята расте много бавно попринцип..но от както използвам тривитаминол д/г 3-5 см на месец :) ноо...пак казвам всеки път различно :) :)

rockandroll
11-26-2010, 17:50
Ефекта 100 процентов ли е? :)

Minerva
11-26-2010, 17:54
^Не. Най-вероятно въобще няма да ти порасте с 100000000 сантиметра на месец, а просто ще стане по-лъскава от самата маска. На някои дори започва да им пада косата от "тривитаминола".

LipSy
11-26-2010, 20:31
Аз не знам да има продукт, който да има 100% положително дейстие и резултати! Това никъде го няма, апък и да го има е само по реклами и табели(...) и НЕ е вярно! На всеки му действа различно и не при различните тип коси, различено по тип действие. При някои може да е дори и отрицателно, а не положително! Пробвай, но не е казано, че ще подейства за няколко дена и не се знае, дали въобще ще подейства!

rockandroll
11-26-2010, 20:48
А някой може ли да ми обесни как точно да го ползвам? :)

letmetellyou
11-27-2010, 09:27
Тривитаминолът е силен, затова по- добре го използвай в маски за коса.. Можеш да си правиш маска от 1-2 лъжици Тривитаминол, лъжица ракия или водка, лъжица оцет или лимонов сок, аспирин и др.. :)
Има хора, които го използват в чистата му форма, но както казах е силен и може да окаже негативно влияние на косата ти. Най- важното е, да не забравяш, че след като използваш 1 шишенце, трябва да направиш 1-2 месеца почивка. :)

rockandroll
12-03-2010, 17:42
Здравейте отново.

Преди два-три дена си купих Тривитаминола. Тъй като за първи път ще си правя маска, някой ще може ли да ми обесни как точно да я направя.. letmetellyou ми каза продуктите с които се прави, но така и не разбрах как да я направя.. трябва да се смесят в някакъв съд после да си го мажа на косата или какво.. ? :-D Благодаря ви предварително. :)

Поздрави.

LoveHurT
12-03-2010, 22:09
Тривитаминолът и той като хининовата вода нищо не правят, само си ги купувате. Косата расте 1-2см max на месец /и пак зависи/ и това е, няма начин по-бързо..

mecheeeee
12-04-2010, 04:53
Оф хораа , стига сте си мазали главите с лекарства за овце , крави и коне :-x

rockandroll
12-04-2010, 08:02
Та някой ще може ли да отговори на въпроса ми? :)

mecheeeee
12-04-2010, 10:27
Google ! :x

fiama
12-04-2010, 14:26
Аз си рпавя следната маска: 1-2 супени лъжици тривитаминол, една супена лъжица бадемово масло, 1-2 супени лъжици кисело мляко, една супена лъжица лимонов сок - от изцеден лимон и 1-2 супени лъжици хума, смесвам и в някаква купичка и мажа по цялата дължина на косата. Наблягам на корените - там втривам по-дълго време. Увивам косата в найлон и кърпа и си седя тама минимум 2 часа - може и по-дълго време. Измиваш доста обилно с вода и шампоан. Доволна съм от ефекта - заздравява косата много и смятам, че расте по-бързо. Според мен не позлвай тривитаминолът самостоятелно - след измиване може косата пак да ти седи мазна. Може да експериментираш и с други продукти в маската - алкохол, жълтък, оцен и т.н.