PDA

View Full Version : често ходене до WC



vik0883
11-26-2010, 17:56
Имам следния проблем:На ден ходя по 3-4 пъти по голяма нужда, сутрин 2 пъти, на обед и след това, ако ми се доходи. Ако съм вкъщи, ходя само 2 пъти. Мисълта ми е, нормално ли е да ходя толкова често...имало е случаи да ходя поне над 5 пъти.Нямам запек, няма слус и кръв...
Моля ви за съвети, защото това ми е голям проблем...

Claymore
11-27-2010, 19:31
А какво е количеството храна, което изяждаш на ден [средно]?

ri41
11-27-2010, 21:10
виж кво от личен опит ти казвам, по-добре често отколкото рядко, аз от бебе си имам нередовен стомах и с много течности и растителни храни постигам баланс за да ходя до тоалетната въобще, твоето е напълно нормално

vik0883
11-28-2010, 19:55
виж кво от личен опит ти казвам, по-добре често отколкото рядко, аз от бебе си имам нередовен стомах и с много течности и растителни храни постигам баланс за да ходя до тоалетната въобще, твоето е напълно нормално
Храня се нормално, без да превишавам количествата храна.
Е, не мислиш ли, че честото изхождане може да е признак на някакво възпаление на дебелото черво или ануса?

awerw
11-29-2010, 16:11
Спокойно и аз съм така и даже се радвам, че съм така. Сигурно имаш бърз метаболизъм като мен и в моя случей ми е от полза и при теб сигурно ще е така защото няма да качваш бързо килограми по този начин. Той се забавя с времето метаболизма, но все пак плюса е, че не надебеляваш, а, че ходиш често няма нищо няма да ти се скъса ануса. Ако искаш да не ходиш толкова често яж 3 пъти на ден не повече сутрин, обед и вечер и не яж по много, средно е най-добре да се яде и ще видиш, че няма да ходиш толкова често, но както си решиш.

vik0883
11-30-2010, 21:21
Спокойно и аз съм така и даже се радвам, че съм така. Сигурно имаш бърз метаболизъм като мен и в моя случей ми е от полза и при теб сигурно ще е така защото няма да качваш бързо килограми по този начин. Той се забавя с времето метаболизма, но все пак плюса е, че не надебеляваш, а, че ходиш често няма нищо няма да ти се скъса ануса. Ако искаш да не ходиш толкова често яж 3 пъти на ден не повече сутрин, обед и вечер и не яж по много, средно е най-добре да се яде и ще видиш, че няма да ходиш толкова често, но както си решиш.
Аз ям по 3 пъти на ден. Най-интересното е, че този проблем излезе на яве преди 1 година. Преди нямах такъв проблем.

xKiFlAxx
11-30-2010, 22:45
не си момиче.ако беше можеше да напиша нещо по темата.

awerw
12-01-2010, 15:00
Спокойно и аз съм така и даже се радвам, че съм така. Сигурно имаш бърз метаболизъм като мен и в моя случей ми е от полза и при теб сигурно ще е така защото няма да качваш бързо килограми по този начин. Той се забавя с времето метаболизма, но все пак плюса е, че не надебеляваш, а, че ходиш често няма нищо няма да ти се скъса ануса. Ако искаш да не ходиш толкова често яж 3 пъти на ден не повече сутрин, обед и вечер и не яж по много, средно е най-добре да се яде и ще видиш, че няма да ходиш толкова често, но както си решиш.
Аз ям по 3 пъти на ден. Най-интересното е, че този проблем излезе на яве преди 1 година. Преди нямах такъв проблем. Ами сигурно метаболизма ти е такъв и няма как да го оправиш толкова лесно :) Сигурно си и слабичък 8-) Но това не е кой знае какъв проблем :D

SkyEatsAirplane
12-01-2010, 15:09
ако ти е неприятно избягвай: фибрите, кафето, зеления чай, цигарите и т.н.

1n5ub0rd1na73
12-03-2010, 10:56
Изхождането е здраве.

anonymous546178
12-03-2010, 11:55
Добър човек лоши неща в себе си не държи :)

SkyEatsAirplane
12-03-2010, 13:15
[quote="muscle"]Добър човек лоши неща в себе си не държи :)[/quote
точно така, пускай въжето когато си поискаш!