PDA

View Full Version : тест за бременност! моля помогнете



anichkotu
11-26-2010, 19:26
здравейте на всички! Проблема ми е следния , приятеля ми последния път когато го правехме не беше след това много сигурен дали не е свършил в мен! сега си купих тест за бременност на фирмата Presto(вътре са два теста), но незнам мога ли да го ползвам 12 часа след половия акт! На опаковката пише че може да се ползва седмица след половия акт първата касета, а на мен ми трябва понбе след 12 часа най-късно, за да знам ако съм бременна да си взема ескапел! някой може ли да сподели след колко време мога да го ползвам! Много ви благодаря

elenka3
11-27-2010, 07:55
купи си escapell мисля 4е можеше да се употребява най- късно 48 4аса след секс

anichkotu
11-27-2010, 09:10
така и не съм запозната! Има ли някакви странични действия този ескапел! Защото хем ме е страх да нямам някакви последствия след това от ескапела , хем пък не искам и да съм бременна!

radeberger
11-27-2010, 09:52
Не знае още след колко време се ползва тест за бременност, секс тръгнала да прави. Ескапел е вреден, мисля че действа на хормонална основа и после може да имаш нередовен цикъл.

ПП: Вземи си обогати сексуалната култура!

anichkotu
11-27-2010, 10:05
виж какво няма смисал да ми даваш негативни мнения! за първи път ползвам този тест Престо, на който пише да се използва след първата седмица , а на sure cheka пише че може след 12 часа до колото помня за това питам ! За това трябва да знам дали ще е верен сега след горе долу 15 часа след половия акт! За сега е отрицателен!