PDA

View Full Version : Интересно ми е....



sweet_sorcerer
11-26-2010, 19:39
Тъй като напоследък в няколко теми засичам изказвания от рода на "заради болсетта му" и подобни се чудя как се отнасяте вие към някакъв вид слабост в половинките си. Не говоря за сериозни отклонения, а за неща като епилепсията, диабета и т.н. Би ли ви спряло това да сте с даден човек? Айде вие сте :)

Stotii
11-26-2010, 19:42
Ако има любов това не е пречка. С времето ще се свикне колкото и да е трудно. С изключение на нещо, което е заразно и е сериозно ....

experiment_m
11-26-2010, 20:00
Идеални хора няма на този свят.

SuNsEt
11-26-2010, 20:05
Бих била още по-загрижена и привързана към него...ще го глезя 2 пъти повече. 8-)

hopekiller
11-26-2010, 22:21
Не!!!

ThunderStyle
11-27-2010, 06:46
Бих била още по-загрижена и привързана към него...ще го глезя 2 пъти повече. 8-)

+1!!! Недостатъците на човека до мен и здравословните му проблеми никога не биха ме спрели да бъда с него! Всичко е въпрос на чувства! :) Разбирасе както се каза в по-горния коментар ако е нещо заразно, тогава вече ще е проблем... :-o

awerw
11-27-2010, 07:12
Не, ако я обичам много каквото и да и има трябва да се радвам, че поне е жива.

elenka3
11-27-2010, 08:14
Идеални хора няма на този свят.

+1

puppy2
11-27-2010, 08:26
Всички тук казват,че не би било проблем за тях..Но малко са хората който са изпадали в подобна ситуация и никой освен тях не може да каже какво биха направили.

xCut0utMyTearsx
11-27-2010, 08:46
Ъ, не... Всеки си има своите проблеми, недостатъци и т.н.
Никога ама никога не ми е било пречка и няма да бъде.....
Това може да се случи на всеки, дори на бъдещите ни деца....
не знам 'що трябва да изолираме някого само защото е еди какво си -.- .
Т'ва е тъпо...

a1a2b3v
11-27-2010, 10:22
Хмм не мисля, че е кой знае какъв проблем. Даже срещу астмата има лекарства 21век сме не мисля, че би било пречка. Виж ако е нещо смъртоносно може би не бих, защото тъкмо когато се привържа към него и ще си "замине"...

spopi
11-27-2010, 15:13
Мисля че нямам да има проблем.Както казаха съвършени хора няма. :)

valdesbg
11-27-2010, 15:16
Ако болестта е открита/се е появила СЛЕД като вече сме заедно - тогава няма проблем. Всяко нещо се чупи/разваля, и това включва и хората.

Иначе не бих започнал връзка с човек със здравословни проблеми. Защото има милиони други, които са здрави в конкретния момент.

sexa_na_kompleksa
11-27-2010, 15:21
Хмм не мисля, че е кой знае какъв проблем. Даже срещу астмата има лекарства 21век сме не мисля, че би било пречка. Виж ако е нещо смъртоносно може би не бих, защото тъкмо когато се привържа към него и ще си "замине"...

Всички рано или късно си "заминаваме". Дори и да се обвържеш с напълно здрав човек, никога не знаеш какво може да му се случи.

На мен не ми е проблем. : )

rebeccaa
11-27-2010, 15:24
НЕ !
Всичко е въпрос на чувства, но ако е нещо много заразно разбира се това вече е друг въпрос.НЯМА ИДЕАЛНИ ХОРА както казаха по-горе.

a1a2b3v
11-27-2010, 15:34
Хмм не мисля, че е кой знае какъв проблем. Даже срещу астмата има лекарства 21век сме не мисля, че би било пречка. Виж ако е нещо смъртоносно може би не бих, защото тъкмо когато се привържа към него и ще си "замине"...

Всички рано или късно си "заминаваме". Дори и да се обвържеш с напълно здрав човек, никога не знаеш какво може да му се случи.

На мен не ми е проблем. : )

То че това ни очаква всички през 2012 така е :D

Сега сериозно наистина може всяка 1 секунда да ни се случи нещо, но не е сигурно :) Просто начин на мислене. Примерно ако си харесаш някой (тук да подчертаем, че момчето не те харесва), ама разбереш, че му остават 2 месеца кво правиш? Ще продължиш ли да му показваш, че го харесваш или ще го оставиш да изживее остатъка от живота си със семейството си и хората, които обича? Виж друг е въпроса ако ходиш с него вече да го зарежеш заради това е брутално, всеки има право на щастие.

sexa_na_kompleksa
11-27-2010, 16:33
Хмм не мисля, че е кой знае какъв проблем. Даже срещу астмата има лекарства 21век сме не мисля, че би било пречка. Виж ако е нещо смъртоносно може би не бих, защото тъкмо когато се привържа към него и ще си "замине"...

Всички рано или късно си "заминаваме". Дори и да се обвържеш с напълно здрав човек, никога не знаеш какво може да му се случи.

На мен не ми е проблем. : )

То че това ни очаква всички през 2012 така е :D

Сега сериозно наистина може всяка 1 секунда да ни се случи нещо, но не е сигурно :) Просто начин на мислене. Примерно ако си харесаш някой (тук да подчертаем, че момчето не те харесва), ама разбереш, че му остават 2 месеца кво правиш? Ще продължиш ли да му показваш, че го харесваш или ще го оставиш да изживее остатъка от живота си със семейството си и хората, които обича? Виж друг е въпроса ако ходиш с него вече да го зарежеш заради това е брутално, всеки има право на щастие.

Е, ако той не ме харесва, мисля, че изобщо няма смисъл. Иначе моя годеник е на количка и нямам проблем с това.

a1a2b3v
11-27-2010, 17:10
Е, ако той не ме харесва, мисля, че изобщо няма смисъл. Иначе моя годеник е на количка и нямам проблем с това.

В днешно време, малко хора биха направили това, което показва, че си с наистина силна воля. Свалям ти шапка, за което. ;-)

izlishna
11-27-2010, 18:05
Всички рано или късно си "заминаваме". Дори и да се обвържеш с напълно здрав човек, никога не знаеш какво може да му се случи.

На мен не ми е проблем. : )

Твърдо подкрепям това мнение!

blo0dc0untess
11-27-2010, 18:55
Зависи от болестта му и от чуствата ми.. :)