PDA

View Full Version : Някой купувал ли си е бална рокля от Асеновград



bebygirl
11-26-2010, 20:21
Някой запознат ли е с цените и качеството на роклите там.Чувала съм добри одзиви за евтини рокли и хубави май имало бутици или цех ... Все пак съм от Плевен и искам да знам дали си струва да ходя до там,да не ида напразно и да ми излезне по-солено ако цените са като тук няма смисъл или ако няма избор ,само дето сме дали пари за път ...
Давайте конкретни цифри,ако не ви затруднявам ...

vagarious
11-26-2010, 20:35
И аз съм от Плевен и аз се чудя за Асеновград. :-o
Хм, добра тема .. ще я следя. :)

ira90
11-26-2010, 22:14
Аз за моя бал си купих рокля от Асеновград. Всичките ми съученички си купиха от там рокли.
1) Имаш голямм, ама голям избор на рокли. Не случайно Асеновград е града на булките и абитуриентите.
2) Евтино е.
3) И във вс. магазини извършват поправки по роклите, ако има нужда. Не като в П-в да ми казват, че не може да ми стеснят роклята и че трябва след като я купя, аз да я нося на шивач да ми я оправи, и то за моя сметка.
Аз останах доволна от магазините в Асеновград. Добри цени, добро обслужване. Е беше лудница, но нямах избор.

girl91
11-26-2010, 22:23
Моята рокля беше от Асеновград. Поръчах си я, защото не си харесах никоя от изложените. Много рокли се повтаряха в различните магазини. Някои бяха много кичозни.

POLLINA
11-27-2010, 06:48
моето впечатление от там е -кич и еднакви рокли навсякъде :)

bebygirl
11-27-2010, 07:14
Аз за моя бал си купих рокля от Асеновград. Всичките ми съученички си купиха от там рокли.
1) Имаш голямм, ама голям избор на рокли. Не случайно Асеновград е града на булките и абитуриентите.
2) Евтино е.
3) И във вс. магазини извършват поправки по роклите, ако има нужда. Не като в П-в да ми казват, че не може да ми стеснят роклята и че трябва след като я купя, аз да я нося на шивач да ми я оправи, и то за моя сметка.
Аз останах доволна от магазините в Асеновград. Добри цени, добро обслужване. Е беше лудница, но нямах избор.
evtina .. kakvo ima6 predvid dai cifra i ako moje pysnete i snimki

taamara
11-27-2010, 07:35
Моята рокля също си я купих от Асеновград. Наистина многооо голям избор на рокли, но не за всеки вкус, има и много посредствени магазини..
Роклята ми е от магазин "Екатерина" или нещо такова...много са мили там, стесниха ми я, оправиха я. Дизайнерката каза, че роклята е уникална..колко уникална не знам, но ги шиели по 1 брой. Аз отидох в края на февруари и имаше голям избор и не много хора. : ) Като цяло е добре от Асеновград да си я избереш, другия вариант е на шивач : ) Упсех!

whitebunny
11-27-2010, 10:52
и аз мисля другата година моята да си я взема от Асеновград че в Пловдив едно че са скъпи др че няма кой знае какъв избор :?

maini4ka_sladka
11-28-2010, 13:26
И моята рокля е от Асеновград. Има магазини и ателиета бол! Изборът е много голям. Ако си харесаш дори булчинска рокля (като модел) могат да ти я направят с различен плат, за да е цветна и подходяща за бал. Моята рокля беше от 2 части, като бюстието си го харесах от един модел рокля, а самата пола долу от съвсем друга рокля. Избрах си и цветовете и дантелата сама. Ако идеш до преди 12 часа и кажеш, че си от далечен град до вечерта може и да ти ушият роклята. Аз бях отишла следобед, но на другият ден ми беше готова роклята. По принцип моята беше 250, но й сложихме една специална дантела и стана 300. Не мисля, че е скъпо за бална рокля. Успех!

maini4ka_sladka
11-28-2010, 13:29
Пояснявам, че е взимана 2007.

stelkastel
11-28-2010, 15:14
НЕЛИ ПРАМАТАРОВА!Това име ти трябва като идеш в Асеновград. Аз изобщо не съм обикаляла, а отидох направо при нея и ми свърши чудесна работа! 8)

vIKToriYa
11-29-2010, 10:18
на сестра ми роклята е от там .. бяха много еднакви моделите но пък има много списания ... сетсрами специално нищо не си хареса като модел готов .. но си хареса една рокля от списание но само долното нали е две части корсет и отдолу пола ли незнам как се води .. :oops: ... само че промениха цвета иначе сетсрами си нарисува корсета чантичката ии имаше нещо като ръкавици но стана УНИКАЛНА .. точно както я искаше .. ии никой нямаше рокля като нейната :D

Lorein
11-30-2010, 08:17
Аз съм от Русе, но в един магазин тук карат роклите от Асеновград. Направо се влюбих в единия модел... Беше прекрасна! От 2 части - корсет и пола, в графитено сиво с леко блестящо на места по корсета, но не някакво кичозно и циганско, ами наистина с вкус! За жалост обаче същия модел ( само че в друг цвяр ) вече е бил купен от момиче от моето училище. ;( И сега търся подобни варианти на роклята. Мисля евентуално да се направят промени по самия модел + че цвета ще е различен и да мога пак да си я взема, защото това е единствената рокля, която толкова много ми хареса.
И така де, търсих и в интернет рокли от Асеновград, има хубави моделчета тук-таме ( по мой вкус ), но не бих се пуснала чак до там лично да огледам. За цени също не знам, но не мисля, че са много скъпи. Зависи и каква рокля искаш. Късичките в Русе са около 200 лева, може и 300. Във Варна примерно са над 400 повечето. А дългите вече нормално да са по-скъпи. Над 600.

P.S. Видях, че на няколко места в темата се спомена точно такава рокля от 2 части къса, каквата аз обясних. Може ли да помоля за снимки :oops: Благодаря! :)

alkoxolizmo_0
11-30-2010, 17:57
НЕЛИ ПРАМАТАРОВА!Това име ти трябва като идеш в Асеновград. Аз изобщо не съм обикаляла, а отидох направо при нея и ми свърши чудесна работа! 8)


мдааа тва е фирмата!минала седмица си взех роклята на 380 лв от тях и казаха ,че вече е почнала да се вдига цената...
много съм доволна!обслужването е прекрасно и си знаят работата :) и примерно няма проблеми ако напълнееш или отслабнеш да идеш пак да ти я поправят ,ако искаш и снимка мога да ти дам на роклята