PDA

View Full Version : Трябва ми съвет как да постъпя ..



valentinn
11-26-2010, 20:58
Първо добър вечер на всички.Така от каде да започна..харесвам си едно момиче от моя клас,тя също е и близко до моя квартал и си патуваме заедно,първо бяхме приятели и то доста добри споделях и неща,и тя на мен и извендъж осъзнах,че започвам да я харесвам.Първоначално не и казвах но дойде един ден в който аз бях на купон ии разбирасе леко бях подпийнал и реших да и звъна и така си говорихме цяла вечер,и си и казах всичко че я харесвам и така..на другия ден не помнех много но като дойде понеделникът реших да я дръпна на страни и да си поговроим насаме и да видим какво ще правим,поговорихме си и аз я попитах дали ме харесва ,и дали имам шанс със нея след това от нейна страна последва отговорът може би.Вече към края на разговора тя ми каза,че и трябва малко време да помисли върхо това,защото не била очаквала от мен да изпитвам това към нея..и днес тя дойде при мен и ми каза,че има едно нещо което пречи да не станем гаджета и това е ,че сме от един клас ,и че ако тръгнем и след това се скараме ще бъде много неприятно и за двама ни до края на училището,а тя не иска да си разваляме отношенията като приятели..да може би е така но знам ,че изпитвам много силни чувства към нея и просто не искам заради това че сме от един клас всичко да се провали ..кажете какво да направя ..харесвам я много и се чувствам леко объркан .... ще съм ви много благодарен :))

Eos
11-26-2010, 21:05
Ако и тя иска да тръгнете, изобщо няма да си търси никакви оправдания. Ако сте достатъчно умни и двамата, ще гледате да не се издъните и да правите сеир на класа си като се карате постоянно. Опитайте. :)

Stotii
11-26-2010, 22:04
Използвай следващият примерен отговор като отправна точка и си го промени малко от малко (пък ако искаш и го назубри), когато останете сами. Подбери правилната ситуация, време, място, интонация етц.
Нахвърял съм няколко неща, които ми дойдоха на момента, че почна да ми се доспива ....


А ти защо си мислиш, че нещата трябва да се провалят!?? Харесвам те адски много, не ме интересува какво ще мисли класа, не ме интересува какво ще кажат другите... Тук и сега сме само ти и аз... искам да съм с теб и то до болка.... Дай шанс на това, което чувстваш и ще се получи нещо прекрасно.. нещо което винаги си желала,без да позволяваш нещо да наруши тази красота.
Аз не просто искам да съм с теб...аз ИСКАМ да съм ДО теб, изпращайки заедно залеза и посрещайки заедно зората.

Дай воля на въображението си... замисли се за нея и думите ще дойдат сами.... ;)