PDA

View Full Version : Губя ли я?



amarous19
11-27-2010, 06:20
Здравейте, хора. Много ми е болно и искам да споделя с някой моя проблем. Аз съм на 27 тя е на 19. С моето момиче сме заедно от 4 години. Преди 6 месеца тя си намери работа. Хубаво. През всичките тези 4 години сме си били перфектно отвсякъде. Казвал съм й, че тя е доста по-млада от мене и въобще не съм и правил проблеми с кой ще излиза докато аз съм на работа примерно. Тя си ходеше на кафе с приятели и приятелки, дори само с момчета, за което пак казвам - не съм й правил проблеми, т.е. не съм ревнив, което мисля че е добре. Казваше ми и ми званеше с кой е, къде е абсолютно винаги! Дори пред тях казваше, че аз съм човека и те ме познаваха. Тя винаги ми е демонстрирала много силно любовта си към мен, в която ви предупреждавам, че съм сигурен на 100%. Но проблема е следния: От 3 седмици я забелязвам, че все първо по-рядко иска да я взимам от работа. Ясно, може би се прибира с колеги или дори с някой друг, в което пак ви казвам: нямам нищо против!! Досега всичко ми е казвала, както ви казах. Най-лошото е, че за момент в началото дори се беше дистанцирала от мене т.е. аз исках да я целуна тя отвръщаше глава, макар и за миг. Усещах, че нещо става. Попитах я "Какво ти е, кажи ми, има ли нещо, има ли някой да не те притеснява?".Нищо не ми казваше. Впоследствие аз започнах да се измъчвам, защото виждах, че нещо има. На моменти сме си, както преди, обичаме се прегръщаме се. Всичко точно. Но тя криеше нещо от мене. След като аз се съкрушавах с всеки изминал ден, тя най накрая ми каза, че има едно момче, колега, с което се виждали и пиели кафе. Аз й казах: 'Добре, нали никога не съм ти правил проблеми за тези работи, защо криеш от мене тогава, да не би да имате нещо?'. Тя категорично ми отговори, че такова нещо няма. И си се прегръщахме и цункахме както винаги мене това ми е достатъчно за да съм сигурен в нея. Мога да ви предупредя, че и грам не е симулирала любов към мен през това време, тия неща се усещат. Добре.Онзи ден бях на работа, а тя беше почивка. Каза ми,че ще ходи до една приятелка. Аз й казах ОК, където искаш отиди, наслаждавай се на почивката си, само ми звънни да ми кажеш къде си. Звънна ми тя по едно време и ми каза, че отива към приятелката си. И аз ОК. В обедната ми почивка реших да й звънна. Звънях, звънях телефона не отговаряше. Звъннах на приятелката й и я попитах къде е моята. Онази ми каза, че е в тоалетната. ОК. Казах, че ще звънна по-късно. Звънях, звънях - no answer. Пак се сдухах страшно много. Звънях на онази и вече се уверих , че мойто момиче не е утях. Изпратих й един SMS на моето момиче, че е по-добре да вдигне и да ми каже. Нали ХОРА? Вдигна ми и ми каза, че е била на кафе с приятели от класа. Аз й казах че са ми излъгали с нейната приятелка и попитах с кои приятели. Тя ми каза 2 имена. Поисках и телефона на едното момче и тя започна да увърта и да плаче. Много се сдухах. Хем ме лъжеше, хем плачеше. Казах й да се успокои, че предполагам че е била на кафе с онова момче и тя си призна. Добре, нали ти казах да ми казваш къде си. Еми да ама аз да не се сдухаш пак че съм с оня от работата. Аз й казах, че не се притеснявам от това че се вийдат, ами от това, че не ми казва, че е с него. Видяхме се с нея следобяд всичко точно. После тя влезе в банята, и дали случайно или не се чуха пак с момчето. Мамка му, какво става я попитах. Тя ми каза, че в моментатой е почивка в работат и й е звъннал. Вече започнах да се притеснявам сериозно. Тя продължава да ме убеждава, че няма нищо и си ме прегръща, целува и да ми се обяснява в любов. Тогава ми е добре. Но ааз се филмирах вече и започвам само глупави въпроси да й задавам, от което тя се дразни а и аз не мога да си обясня защо го правя. Дразня нея, а и дразня и себе си, че съм такъв. Но пък и е малко нормално от друга страна. И сега е едно такова тегаво положениетооо... Аз я обичам и тя ме обича, но защо крие за срещите си точно с това момче? Вече каза, че няма , но аз съм достатъчно разочарован от това, че не ми казваше досега. Ще видим по-нататък. Да не я губя?! Попитах я дали съм й омръзнал, тя ми се кара за тези мои приказки. Казах й, ако има нещо да ми каже край и това е! Глупости! ми казва и продалжава да ми се кара и да се дразни от моето държание такова едно никакво некво тъпо. Незнам какво да мисля. Дали не я губя, но по-скоро не, защото и интимните ни отношения са на ниво, а тя не е артистка, пък и тези неща жените ги владеят с мозъка. Казвам ви незнам. Тя казва да съм спокоен, аз й казвам да не ме лъже че излиза с някой тайно. Много ми е сдухано, а истината е някъде посредата, незнам...

sexa_na_kompleksa
11-27-2010, 06:37
Първо се успокой. : ) Продължавай да й оставяш лично пространство както до сега. Не знам как си се справял, но аз, ако бях на твое място, нямаше да го понеса. Ако я притискаш, постоянно я питаш къде е и с кой е, шнасът да я изгубиш е голям, дори и да не харесва колегата си. Единственото, което можеш да направиш, е да изчакаш и да не я притискаш.
Успех! : )

Rebus
11-27-2010, 07:11
За мен тази работа е съмнителна..Твърде е потайна относно това момче..Започни да излизаш с колежки,малко и тя да бъде от другата страна.Има и друга приказка.. "ако се следим,ще се хванем".. ти си решаваш как да постъпиш,но не подценявай нещата с прекаленото голямо доверие ,което имаш към нея.

puppy2
11-27-2010, 07:18
Първо се успокой. : ) Продължавай да й оставяш лично пространство както до сега. Не знам как си се справял, но аз, ако бях на твое място, нямаше да го понеса. Ако я притискаш, постоянно я питаш къде е и с кой е, шнасът да я изгубиш е голям, дори и да не харесва колегата си. Единственото, което можеш да направиш, е да изчакаш и да не я притискаш.
Успех! : )

Какви са тези простотии?Ха-Ха Момчето си я обича и се интересува просто с кого е и къде е,нима няма право?от 4 години са заедно...Толкова много свобода не се дава на една жена.Незнам ако бях на твое място щяхда и забраня да излиза с този,просто защото не ми е приятно,а тя ако те обича и вижда,че страдаш и се тормозиш,ще го направи..Така от кафе на кафе с него и крие от тебе..нещата не вървят към розово :?

a1a2b3v
11-27-2010, 08:58
Хмм ми, че то твоето момиче те лъже гледайки те в очите! :shock: Супер гадно, обаче защо не попиташ това момче съвсем спокойно има ли нещо? Имам в предвид не да му налиташ ами просто да попиташ съвсем нормално. Предполагам, че на приятелката ти няма да и се хареса ама след като тя не ти казва какво става тя си е виновна. Пък и това, че не ти вдига телефона е много съмнително... Ти хубаво и даваш свобода ама дали тя я заслужава? Нямам в предвид да и забраняваш да излиза с когото и да е ама можеш да действаш на принципа "приятелите на моята приятелка са и мои приятели!" . :D :D Поискай да излезеш с тях 2мата и виж какво ще ти каже. :)

NomNomNom
11-27-2010, 10:26
След 4г. може би иска разнообразие. Може би иска да опита с други .

vas4e3to0
11-27-2010, 10:26
Момичето явно е видяло, че й даваш много свобода и е решило малко да се поотпусне. Момчета, момичета, игри... Нищо лошо няма да го прави, но защо те лъже? Хвани я още един път и седнете, та си поговорете сериозно. Няма бъде краят. Ако не го направиш, не мисля, че нещата ще се оправят. Тя ще продължава да те лъже и да се среща тайно без ти да знаеш.

sladur4etyYy
11-27-2010, 10:26
да.

FuckedUp
11-27-2010, 12:27
Ах, как те върти яко..Според мен е повече от явно, че има нещо с това въпросното момче..Както казаха, нещата хич не отиват към розово..

TheBeliever
11-27-2010, 12:42
Казваш, че й имаш доверие, а й звъниш да я проверяваш кога и с кого излиза. Това някак не ми се връзва.

По същество обаче, и аз мисля, че има нещо между тях. Може да не е нищо сериозно, да е само флирт или даже само приятелство. Обаче самия факт, че тя крие тези неща от теб показва, че има нещо гнило. Както се казва "Гузен, негонен бяга".
По-горе ти дадоха един много добър съвет - поискай да излезете тримата. Само по реакцията й ще разбереш дали наистина има повод за притесненията ти. Може също да се опиташ да ги срещнеш двамата "случайно". Поставени в неочаквана ситуация хората по-трудно успяват да излъжат.

Дано да грешим... но ти бъди готов за най-лошия сценарии.

ceballos1990
11-27-2010, 12:51
Какво ти лично пространство бе братче ти си я отвързал като вълк в гората прави си каквото си иска лъже си те ти хал не те грее само искаш да те целува пък и да те лъже не те притеснява стегни се малко по искъсо дръж аз разбирам да и даваш свобода колко щеш ама ти си прекалил според мен и тя затова те играе яко...........успех и дано да се оправите

sexa_na_kompleksa
11-27-2010, 13:02
Първо се успокой. : ) Продължавай да й оставяш лично пространство както до сега. Не знам как си се справял, но аз, ако бях на твое място, нямаше да го понеса. Ако я притискаш, постоянно я питаш къде е и с кой е, шнасът да я изгубиш е голям, дори и да не харесва колегата си. Единственото, което можеш да направиш, е да изчакаш и да не я притискаш.
Успех! : )

Какви са тези простотии?Ха-Ха Момчето си я обича и се интересува просто с кого е и къде е,нима няма право?от 4 години са заедно...Толкова много свобода не се дава на една жена.Незнам ако бях на твое място щяхда и забраня да излиза с този,просто защото не ми е приятно,а тя ако те обича и вижда,че страдаш и се тормозиш,ще го направи..Така от кафе на кафе с него и крие от тебе..нещата не вървят към розово :?

Ако категорично й забрани, тя ще иска още повече да се вижда с колегата си...

puppy2
11-27-2010, 14:12
Първо се успокой. : ) Продължавай да й оставяш лично пространство както до сега. Не знам как си се справял, но аз, ако бях на твое място, нямаше да го понеса. Ако я притискаш, постоянно я питаш къде е и с кой е, шнасът да я изгубиш е голям, дори и да не харесва колегата си. Единственото, което можеш да направиш, е да изчакаш и да не я притискаш.
Успех! : )

Какви са тези простотии?Ха-Ха Момчето си я обича и се интересува просто с кого е и къде е,нима няма право?от 4 години са заедно...Толкова много свобода не се дава на една жена.Незнам ако бях на твое място щяхда и забраня да излиза с този,просто защото не ми е приятно,а тя ако те обича и вижда,че страдаш и се тормозиш,ще го направи..Така от кафе на кафе с него и крие от тебе..нещата не вървят към розово :?

Ако категорично й забрани, тя ще иска още повече да се вижда с колегата си...

Ако наистина е така.. няма смисъл да си с човек които не уважава решението ти при положение,че не ти е приятно да се среща с него и ти страдаш..

Sofff
11-27-2010, 14:22
Единственият съвет, който мога да ти дам е да поговориш още веднъж с нея . Не обвинявай себе си, разбираемо е да ревнуваш .

valdesbg
11-27-2010, 15:01
Първо... тая разлика в годините ви яде главата.

Каквото и да ти приказва ясно е как я тресе сачмата, докато на теб тия глупости отдавна са ти минали. Ти искаш спокойствие и сигурност в отношенията ви, а тя иска динамика. И под динамика имам предвид класическите ревности, флиртаджийски истории и подобни.

Самия факт че не ти вдига телефона и си измисля къде ходи, а и увърта на всичкото отгоре е показателен.

То вярно че ти си и дал свобода повече отколкото заслужава с идеята а я оцени. Обаче тя не вижда какво си направил за нея, защото е на съвсем друга вълна на акъл. Я да видим дали една 24-25 годишна жена ще ти върти подобни номера.

Та... каквото и да си говорите... полза няма да има докато не вземеш нещата в ръце. Казваш че не и е приятно да крие нещо от теб, и че ако няма нищо между тях - няма причина да не ти споделя. А щом не ти споделя(което в една връзка е изключително важно) то значи има нещо гнило. И че няма да търпиш подобни игрички от нейна страна. Нека си избере един от двама ви, за да не се налага да избираш ти.

Идеята да излезете тримата заедно е много добра. Всяка нейна реакция различна от искрено съгласие ще е съмнителна.

Заедно ли живеете? Ако да - работата е отекла вече. Ако не... съвсем скоро ще отече. На момата явно и се лудува...докато ти си на съвсем друга вълна.

И тъй... годинките са основната причина за всичко това.

amarous19
11-28-2010, 21:01
Значи мина време наистина от случая. Леле колко съм тъп! Та тя в училище пак си живуркаше с нейни приятели. Но аз ги познавах. А сега сигурно съм се филмирал щото колегите й са нови хора и за това! Замислих се, успокоих се, защото виждам че тя си ме обича и НЯМА ПРОБЛЕМ тогава! Поговорих с нея, каза ми че няма да крие с кой се вижда, дори с онова момче. Но то е част от всички нови хора за нея. Ще я оставя да си живее младите години, разбира се + мене на 1во място, тя го знае, защото все пак пиленцето ми е само на 19, а аз на 27 :І. Поговорихме си и сега вече сме спокойни, поне аз. Всичко засега си е пак ОК, както е било абсолютно винаги!

Rebus
11-28-2010, 22:05
Това момиче толкова ти е взело акъла,че нямам думи.Само да не пишеш после,пилето отлетя ..

Be happy :)

trol0
11-28-2010, 22:39
расфасовая и я сложи във фризера !!!!!

bieberlover2
11-28-2010, 23:04
Тишо, ти ли си? :-)

trol0
11-29-2010, 05:37
Гопето съм п.с дока спах се сетих решение , заключия в мазето :D

SisinkaS
11-29-2010, 11:20
Идеята да излезете тримата заедно е много добра.

\:D/ Това е добро.Поговори с нея, може този човек да и е допаднал доста и тя да се притеснява от реакцията ти и за това да те послъгва.Поговори с нея и й предложи да излезете някоя вечер с него и дори той ако има приятелка или нещо такова може да я вземе.След като сте заедно от толкова време и й имаш такова доверие и си и дал такава свобода значи има защо.Щом сте толкова близки и си казвате така всичко и ти дори си и казал ако има нещо да се разделите, а тя щом е казала не, значи според мен няма нищо с този.Незнам така както я описваш не ми изглежда някаква дето ще се занимавам с някакъв друг и ще крие от теб... Незнам :-s

П.П. Забрави ги тия детиснки истории с следенето и т.н. още по-зле ще стане ако се вманиачиш :?
П.П2. М/у другото горе-доло те разбирам понеже и аз съм на 19, а приятеля ми на 29, и аз съм студентка.Но единствено с тази разлика, че не работя 8-) Имаме си такова доверие и аз на него и той на мен.И така никога не е имало скандали от ревност и т.н. просто като не сме заедно се знаем винаги кой къде е и с кого е.

amarous19
11-30-2010, 13:59
Пак съм аз. Видях й SMSите... Лоша работа. Не видях тя да му е писала, но онова момче директно й се обяснява в любов. Пише да му даде още един шанс, некви такива... Попитах я какво става, тя пак казва, че няма нищо и ми реве и ми падна на колене, щото аз си тръгвах. Просто й казах няма смисъл... И тя се скъса да реве по мене. Казах й, че това вече е прекалено с тия съобщения. Тя не и не, нищо няма. Исках да се видя с него, тя ми забранява. Но аз съм решил, ще го видя. Но се чудя какво да му кажа, за да не изглеждам като некъв глупак! Рискувам и тя да ми се сърди, ако му се карам, но трябва да направя нещо. Ама какво...? Тоя направо си я облъчва. А пък тя много ме обича, но пък и го защитава. Баси. Казах й да ме остави тя рев рев, страшна работа. Да, може да е свикнала много с мене и да си ме обича по навик, но пък как може на две места... К'во да праим, дайте съвет.

3oPuTy
11-30-2010, 14:22
Да му даде още един шанс?!
Значи все пак е имало нещо ...
Ясно,колко те обича :? Момичето просто е свикнало с теб за тия 4 години и се страхува от неизвестното (т.е. от това,което ще е ако не е с теб),но от друга страна явно има доста силно влечение към другото момче ... Е,честито!Връзката ви е пред своя край :)

Neftochimic
11-30-2010, 14:26
губиш я и още как...
ходи на кафе с него през ден, ако не и всеки ден... лъже те... пф, какво се заблуждаваш... обичала те, еми ок, може да те обича, ама и към другия има някакви симпатии...
за мен нещата вървят към края на обичта ви...
в твоя случай няма как например да й кажеш да не се вижда с него... или да пият кафе...
доста трудна ситуация, тя с колегата цял ден са заедно и на всиччко отгоре е започнала да те лъже...
сори, ама не мисля, че като се е разревала това означава, че съжалява за нещо...
+ това, ако й кажеш да избира, теб или работата, едва ли ще си зареже работата, което означава, че трябва по някакъв начин да я накараш да го игнорира ИЗЦЯЛО и без да те лъже ОТНОВО...
и третия вариянт... мисля, че се сещаш какъв е...
успех!

п;с няма кво да говориш с него... ако се видиш с него, тряа да го нашамариш, за друго не виждам смисал за какво да се виждате...

и тоя знае ли, че твойта си има гадже? ако да... доста мазен тип е тоя

имай някакво достойнство и я зарежи... няма кво да му мислиш - тя е имала нещо с тоя, щом й иска втори шанс...

момичето май си те обича, ама е правила нещо с тоя, което не мисля, че трябва да й го простиш...

IndependentGirl
11-30-2010, 14:59
Съгласна съм с всичко, което каза valdesbg.. И да, губиш я, но всяко нещо щом е имало начало рано или късно ще има и край. ;]

littlegirl91
11-30-2010, 17:01
Съгласна съм с всичко казано до сега!Помисли мн добре в/у думите на ...miminko и valdesbg!И аз само да кажа,че наистина 4 години с ДОСТА време момичето е било само на 15 и е била само с теб и сега и се иска разнообразие иска да види как е с друг малко нова тръпка,която явно вече е преживяла и онзи другия иска още...мн съжалявам...но май е изживяла нещо за кратко и сега разбира,че те губи и се страхува както ти казаха вече,защото не знае какво ще е без теб!Не знае какво я очаква... :( :(

RomantiCBoY
11-30-2010, 17:02
Първо... тая разлика в годините ви яде главата.

Каквото и да ти приказва ясно е как я тресе сачмата, докато на теб тия глупости отдавна са ти минали. Ти искаш спокойствие и сигурност в отношенията ви, а тя иска динамика. И под динамика имам предвид класическите ревности, флиртаджийски истории и подобни.

Самия факт че не ти вдига телефона и си измисля къде ходи, а и увърта на всичкото отгоре е показателен.

То вярно че ти си и дал свобода повече отколкото заслужава с идеята а я оцени. Обаче тя не вижда какво си направил за нея, защото е на съвсем друга вълна на акъл. Я да видим дали една 24-25 годишна жена ще ти върти подобни номера.

Та... каквото и да си говорите... полза няма да има докато не вземеш нещата в ръце. Казваш че не и е приятно да крие нещо от теб, и че ако няма нищо между тях - няма причина да не ти споделя. А щом не ти споделя(което в една връзка е изключително важно) то значи има нещо гнило. И че няма да търпиш подобни игрички от нейна страна. Нека си избере един от двама ви, за да не се налага да избираш ти.

Идеята да излезете тримата заедно е много добра. Всяка нейна реакция различна от искрено съгласие ще е съмнителна.

Заедно ли живеете? Ако да - работата е отекла вече. Ако не... съвсем скоро ще отече. На момата явно и се лудува...докато ти си на съвсем друга вълна.

И тъй... годинките са основната причина за всичко това.
Напълно съм съгласен (винаги са ми харесвали менинията ти ;)). Евала, за това, че си й дал такава свобода, но тя не може да го осмисли. Почти винаги, когато 1 жена, започне да ти прави въртели и да лъже, значи нещо не върви. Или вземи си поговори сериозно с нея или както каза колегата излезте заедно. Но всичко ще завърши по един и същ начин- Раздяла. Съжалявам, дано не съм прав. Айде до скоро ;)

zority7
11-30-2010, 19:51
Не заслужаваш това :( само това ще кажа...

amarous19
11-30-2010, 21:19
Значи в крайна сметка пак се видяхме, тя му казала да не й пише такива работи и той й казал ОК. След бурната вечер, когато видях SMSите и днес се разбрахме да не се тормозиме един друг и да си дадеме почивка от 72 часа - без телефонни разговори, без срещи, без нищо! Казах й, че след тези три дни трябва да реши какво да прави. Само ми оговори - "глупости, просто искам да съм сама". Помислих си "разбира се, и с него сигурно". Нищо, ОК, не задавах повече въпроси. Радващото може би обаче, е че 30 мин. след началото на 'почивката' вече бяхме на 'хубави' SMSи. Т'ва е засега.

amarous19
11-30-2010, 21:28
А, и друго: В СМСа пишеше, не да му даде втори шанс, ами че той й давал последен шанс да избира между него и мене. Ебати наглото копеле. Ше го утрепам. Ама нали съм все добър с нея... :D

3oPuTy
11-30-2010, 21:49
Тя ти го е казала право в очите "Просто искам да съм сама!" ...
Аз лично ако кажа това изречение на някое момче,то със сигурност искам да се разбира "Не знаех как по-мило да ти кажа,че късаме!".
Момичето е започнало да осъзнава,че сега й е времето за купончета и краткотрайни връзки,приеми го!Единствената причина,според мен и според написаното от теб,да е с теб е факта,че е била прекалено малка,когато се е захванала с толкова сериозна връзка и сега се страхува от непознатото.Тя е свикнала да прави различни неща с теб,които са станали част от ежедневието й и сега не знае к'во точно ще се случи с нея ако те зареже окончателно.
Между другото момчето няма никаква вина :? Твоята приятелка се е поддала на флиртовете му и му е дала някакви надежди!!!Това,че той я кара да избира не е нещо нередно ...


П.П.Знам,че звучи грубо,но аз постъпвах по абсолютно същия начин с най-сериозното ми гадже.Разликата е само в това,че с него бяхме заедно 2,а не 4 години.

valdesbg
12-01-2010, 04:58
Пич... явно е че вече си отписан.

Другия път да знаеш и да си избираш мома на твоите години :)

А това с краткотрайните връзки и лигавщините никога не съм го разбирал. Звучи ми страшно глупаво.

Faces
12-01-2010, 18:22
Братле ти не губиш момичето си..ти вече си я загубил.Започнат ли лъжите и то за да прекарва времето си с друг..това не ти ли подсказва нещо ? Ти сам каза никога не те е лъгала,но сега те лъжи заради друг помисли кое е различно между него и тия които са и просто приятели ;)