PDA

View Full Version : Ох , просто ' перфектно '



BaffaLsc
11-27-2010, 06:43
Бяхме толкова добър клас.. толкова много спомени , усмивки.. никога няма да ги забравя.. от 6ти клас насам.. класът ни се разпада.
Първо си тръгна А. , после и Г. , а сега и С. .. :cry:
Така се забавлявахме , така се смяхме..
А сега какво стана ? От началото на годината дойдоха 4ма нови ,
които не мога да гледам.. класът ни стана сборище от нови и задръстени..
Нищо няма да е както преди.. и сега в понеделник идва още някакъв нов..
Как можа да се случи ? Защо точно Г. и С. напуснаха.. :cry:
С. с него и Ц. бяхме тримата глупаци.. бяхме нон стоп заедно..
И един ден разбираме , че той се е преместил някъде си , защото еди какво си.. :cry:
Сега чина зад нас е празен.. няма кой да се закача , да ни подритва , да ни говори и да се смеем от сърце.. толкова много хубави спомени , толкова много... :cry:
Не искам да си представям тази година като завършим как ще съм.. :(
Новите развалиха класа.. разединиха го ! Ако можех , щях да ги заменя всичките до един.. само и само да се върнат тези , които си тръгнаха.. :cry:
Посъветвайте ме нещо.. толкова ми е трудно , бяхме толкова близки..

suNnykaty96
11-27-2010, 07:00
Щом сте били толкова близки, какъв е проблема пак да продължите да си се виждате - и аз сега съм в нов клас, но се виждам с най - добрата си приятелка всяка седмица. Същото може да направите и вие.
А колкото се отнася до новите - дай им шанс, те не са виновни, че твойте приятели са си тръгнали. Постави се на тяхно място и ще видиш че е доста гадничко класът ти да не те приема, само защото не иска да си направи труда да те опознае :?
Успех !

BaffaLsc
11-27-2010, 07:11
Щом сте били толкова близки, какъв е проблема пак да продължите да си се виждате - и аз сега съм в нов клас, но се виждам с най - добрата си приятелка всяка седмица. Същото може да направите и вие.
А колкото се отнася до новите - дай им шанс, те не са виновни, че твойте приятели са си тръгнали. Постави се на тяхно място и ще видиш че е доста гадничко класът ти да не те приема, само защото не иска да си направи труда да те опознае :?
Успех !
Трудът си го направих ! Не искам да имам нищо общо с тях.. пропаднали са :?
Как ще се виждаме след като сме в различни училища ,той примерно живее на майна си райна и е много трудно да се виждаме през седмицата да не говорим за събота или неделя.. :(

dolly
11-27-2010, 07:39
Оффф...и аз съм в подобна ситуация. :-#
Тази година от класа ми се махнаха най-големите идиоти и сега сме си супер колективче :smt007 Само,че от другата година ще се махат 4 човека от класа и то най печените,тези без,които класа няма да е същия,тези които винаги ни разсмиват,винаги създават егати яката атмосфера..... :cry: Просто като се сетя и ми се реве.А и за единия от тея четирима умирам :smt007 :smt007 :oops:

И след като се махнат ще останем само.......няма да остане никой,ще бъде сборище на простаци :(
:cry: :cry: :cry:

elenka3
11-27-2010, 09:09
Такъв е живота !!

BaffaLsc
11-27-2010, 10:11
Такъв е живота !!
Аз това го знам и без да ми го казваш..

TheNewReligion
11-27-2010, 11:14
Щом не може да поддържате връзка след като са напуснали, значи не сте никакви приятели, т'ва е тъжната истина. И честно казано драматаизираш много, имаш предразсъдъци и се замозалъгваш. Не може да обвиняваш хора, които не познаваш в това, че разединяват класа ви, който ако беше толкова задружен, нямаше да се поддава, дори да е истина. Намери си какво да правиш.

ImmortalSportFreak
11-27-2010, 11:26
В доста гадна ситуация си.. Организирайте си веднъж месечно примерно някаква екскурзийка с тези твои приятелчета.Въпреки че живеете далеч един от друг,опитвайте се да се виждате.Опознай хората от другите класове и си намери приятели от там. :)

wali00
11-27-2010, 11:32
Ами да знаеш, че подобни неща ще се случват през целия ти живот.. Някои хора ще си тръгват, други ще идват.. И така.. Трябва да се научиш да живееш с това, тъй като най-вероятно ще ти предстоят дори по-тежки раздели.. (ако отидеш да живееш в чужбина, като се разделиш с причтелите си след 12 клас и т.н.)..

BaffaLsc
11-27-2010, 13:08
Не може да обвиняваш хора, които не познаваш в това, че разединяват класа ви
Ти ли ще ми кажеш , че не мога ? Сигурно го казвам , защото имам нещо в предвид ;)
Бяхме толкова задружни преди да дойде ' госпожица изисканата ' ;)

TheNewReligion
11-27-2010, 13:16
който ако беше толкова задружен, нямаше да се поддава, дори да е истина.

Явно не си го прочел

Впрочем, ти си кръгъл идиот.

BaffaLsc
11-27-2010, 13:28
който ако беше толкова задружен, нямаше да се поддава, дори да е истина.

Явно не си го прочел

Впрочем, ти си кръгъл идиот.
Впрочем.. момиче съм ;)
Няма да споря с теб .. писах тук за друго ,така че не ми обяснявай какво трябва да направя и не ми ' наливай ' акъл. ;)

TheNewReligion
11-27-2010, 13:41
Посъветвайте ме нещо..
Още едно потвърждение: ти си кръгъл идиот.

BaffaLsc
11-27-2010, 13:56
Посъветвайте ме нещо..
Още едно потвърждение: ти си кръгъл идиот.
Благодаря.. :oops:

KumchoValcho
11-27-2010, 14:04
В 8ми клас, точно след първия ден на училище в новия клас се прибрах в нас и си мислех, че всички са тъпи в класа и се бях супер отчаял. Но това сега разбирам, че е много прибързана и тесногръда реакция - всъщност всички са прекрасни хора.
Новите хора в класа ти просто са притеснени. На ново място са, а и очевидно в не много дружелюбна обстановка. :)
Виждам, че си по-малка, и аз на твоите години може би щях да реагирам така (макар че не съм кой знае колко по-голям от теб на години, но преди време и аз мислех като теб), съветвам те да се отпуснеш малко и да позволиш да видиш хубавото и в другите. Всеки има хубави страни :)

Можеш да продължиш да биеш барабаните, че всички са тъпаци в класа и т.н., но нито ще върнеш старите ти приятели, нито ще можеш да видиш хубавата страна на другите. Та такам

akinom
11-27-2010, 14:18
...
Сега чина зад нас е празен.. няма кой да се закача , да ни подритва , да ни говори ...
Разбирам ти мъката, но специално за мен това е РАЙ!!!

iLovePussyJuice
11-27-2010, 14:25
Щом сте били толкова близки, какъв е проблема пак да продължите да си се виждате - и аз сега съм в нов клас, но се виждам с най - добрата си приятелка всяка седмица. Същото може да направите и вие.
А колкото се отнася до новите - дай им шанс, те не са виновни, че твойте приятели са си тръгнали. Постави се на тяхно място и ще видиш че е доста гадничко класът ти да не те приема, само защото не иска да си направи труда да те опознае :?
Успех !
Трудът си го направих ! Не искам да имам нищо общо с тях.. пропаднали са :?
Как ще се виждаме след като сме в различни училища ,той примерно живее на майна си райна и е много трудно да се виждаме през седмицата да не говорим за събота или неделя.. :( ми аре е'би си майката :lol:

то само с мрънкане не става 8)
мразим лигльовци :grin:

KumchoValcho
11-27-2010, 14:37
...
Сега чина зад нас е празен.. няма кой да се закача , да ни подритва , да ни говори ...
Разбирам ти мъката, но специално за мен това е РАЙ!!!Даа, и за мен
Точно сега едни момичета зад мен постоянно ем закачат и е супер дразнещо :lol:

rebeccaa
11-27-2010, 15:43
Аз бях така първите месеци в новия клас .. Никога не съм си и представяла дори не ми е и минавало през ума , че ще кажа, че старият клас и въобще цялото даскало ми липсва .. Няма с кого да се карам, да се закачам, да се обиждам дори на шега.С времето ще свикна, както и ти.Както имаше едно клише - Някой хора просто оставят диря в живота ти.

fuckme
11-27-2010, 15:46
...
Сега чина зад нас е празен.. няма кой да се закача , да ни подритва , да ни говори ...
Разбирам ти мъката, но специално за мен това е РАЙ!!!
абсолютно :lol:


В 8ми клас, точно след първия ден на училище в новия клас се прибрах в нас и си мислех, че всички са тъпи в класа и се бях супер отчаял. Но това сега разбирам, че е много прибързана и тесногръда реакция - всъщност всички са прекрасни хора.
Новите хора в класа ти просто са притеснени. На ново място са, а и очевидно в не много дружелюбна обстановка. :)
Виждам, че си по-малка, и аз на твоите години може би щях да реагирам така (макар че не съм кой знае колко по-голям от теб на години, но преди време и аз мислех като теб), съветвам те да се отпуснеш малко и да позволиш да видиш хубавото и в другите. Всеки има хубави страни :)

Можеш да продължиш да биеш барабаните, че всички са тъпаци в класа и т.н., но нито ще върнеш старите ти приятели, нито ще можеш да видиш хубавата страна на другите. Та такам

+1, пък и за къв х/уй искаш съвет, след което хората като ти кажат истината - че няма как да стане ако ти не се опиташ да направиш нещо, вместо да се оплакваш само, ти храниш. еми фак офф.