PDA

View Full Version : Запознанство с родители



ludata90
11-27-2010, 08:50
Споделете как запознахте приятеля/приятелката си с родителите си. Бих искала да прочета различни мнения, защото в момента това ми се явява нарастващ проблем. Опитах доста пъти по различен начин да накарам приятеля си да дойде да се запознае с наще, но неговата гледна точка ми си струва нелепа, а много искам да се познават.

P.S. Спомням си, че съм чела подобна тема във форума, но търсачката не помогна. :-o

art
11-27-2010, 09:28
Ами с моя бяхме заедно от половин година, а после още толкова го карах да се запознае с нашите. Една вечер дойде на вечеря у нас и се запозна с мама и татко. Мама го беше поканила един вид на вечерята. Беше му супер неловко. Припоти се горкия. На мен ми беше смешно малко ама по едно време направо ми стана жално за него. Супер спекан беше. После отидохме в моята стая и той още около половин час не помръдна. Горкия седна на леглото и не помръдваше.Само гледаше в телевизора, който аз бях включила. Ако твоя е като моя ще ти е трудно да го накараш, но като види, че няма начин ще се съгласи.

puppy2
11-27-2010, 10:09
Мен ме запозна с родителите и още на първия ден.. изпращах я и майка и беше пред тях пребираше колата и " Мамо,запознайте се" и майката "аа това ли е новия " :D :D а по официално с неините незнам.. А как я запознах с моите ? И аз така на първия ден бяхме у нас и бащами се върна от работа и стана нелофко и така след 1 месец когато го направихме за първи път,защото имаме 2 бани и бащами се къпе в едната,а аз в другата :D ,а той беше на работа.. и след секса аз се измих в моита,а тя в неговата.Беше я срам още в една баня дзз щоо :D.И след 15 20 мин бащами се прибра и ние бързо се оправихме и излезнахме на вън.. и след 15 мин бащами ми звъни и вика"Що ми е мокра банята бе" и аз викам "ммм мих си краката там " (това ми дойде на ум) :-D и той вика аааа ясна ми е работата :grin: :grin:
А с майка ми я запознах,по късно (беше в чужбина )

NomNomNom
11-27-2010, 10:21
Просто като ме изпращат са се засичали .
Инак, баща ми познава само едно мое гадже, сегашното . Инак татето е много стеснително.
Принципно баба, лека й пръст , все я запознавах .
Просто всичко си е съвсем естествено, съвсем нормално, не знам как да го опиша.

TheBeliever
11-27-2010, 12:15
Запознах ги, като дойде да ме вземе за бала ми. Имаше много хора вкъщи, роднини и прочие. Но той издържа всичко мъжки 8-) Мился, че аз бях по-притеснена от него. :lol:

izlishna
11-27-2010, 14:35
Бяхме на диско и там се засякохме с баща ми и ги запознах.. :lol:

Luscious_Heart
11-27-2010, 14:46
^ Баси якото. :lol: :lol:
Моя сегашния се запозна с бащата нелепо, като ме изпращаше.. И той сам се набута горкият да се представя.. :shock: :lol: :razz:
Иначе нямах намерение да ги запознавам де.

KiLLeR_InSTiNkT
11-27-2010, 14:46
Дойде да спи в нас и на сутринта се запозна с наш`те 8-)

valdesbg
11-27-2010, 15:13
Техните се прибраха една сутрин по-рано от командировка.. и буквално ме завариха по гащи (:

Това за родителите бившата.

tanch3t093
11-27-2010, 19:25
С радителите му се познавах оше от преди да тръгнем :D А той с мойте се запозна като дойде да ме вземе веднъж от вкъщи..

sweet_sorcerer
11-27-2010, 21:15
бившия - Дойде ми на гости и се зауби и с баща ми трябваше да ходим да го вземем 8-) :lol:

scanadal
11-28-2010, 05:32
Родителите ми познават официално само сегашното ми гадже.
АЗ се запознах с неговите родители на 3-4 среща някъде,случайно,той ме покани утях да ми готви искаше :D и уж каза,че нямало никой,но всички бяха там.
А той следващия път като дойде унас го запознах с майка ми и баща ми,сега не мога да го отърва от тях,обичат го много

marin4itu
11-28-2010, 08:31
Ами с моя сме от различни градове и когато дойде момента той да идва в моя град, аз бях казала на наще и така. Вечеряхме, нямаше никакъв проблем. Сега приятелят ми като е вкъщи и аз съм на даскало или лятото като бях на работа, сядат с наще, пият бири и ракии и ме чакат. :D

mynichka
11-28-2010, 09:39
Приятеля ми и мама се запознаха първи. Имахме да пишем някакви казуси и глупости и той викам нали ела у дома, ама да знаеш следмалко мама ще си дойде. И звъннах и на нея да я предупредя, да знае все пак. А с баща ми се запознаха съвсем случайно миналата седмица... понеже тати е рядко у дома и все не намирам време да ги срещна- нашите бяха ходили на почивка и трябваше да си дойдат късно неделя вечерта, а си дойдоха изненадващо по- рано. А моето запознанство ( познавам само майка му, защото само с нея живее) беше сутринта на рождения му ден. Ние спим, тя влезе в стаята с една голяма торта и му пееше честит рожден ден, аз само си надиигнах главата "Добро утро" и тя на мен "Добро утро. Елинна, приятно ми е да се запознаем най- накрая".

spopi
11-28-2010, 14:02
Приятеля ми и мама се запознаха първи. Имахме да пишем някакви казуси и глупости и той викам нали ела у дома, ама да знаеш следмалко мама ще си дойде. И звъннах и на нея да я предупредя, да знае все пак. А с баща ми се запознаха съвсем случайно миналата седмица... понеже тати е рядко у дома и все не намирам време да ги срещна- нашите бяха ходили на почивка и трябваше да си дойдат късно неделя вечерта, а си дойдоха изненадващо по- рано. А моето запознанство ( познавам само майка му, защото само с нея живее) беше сутринта на рождения му ден. Ние спим, тя влезе в стаята с една голяма торта и му пееше честит рожден ден, аз само си надиигнах главата "Добро утро" и тя на мен "Добро утро. Елинна, приятно ми е да се запознаем най- накрая".


+ доста интересно запознаване :lol:

mynichka
11-28-2010, 16:13
^ за мен беше доста стряскащо,мислех, че е заключил вратата и не очаквах тя да влезе 8-)

spopi
12-02-2010, 18:32
Дайте още че ми е интересно. :grin:

SugarLolLipoPsS
12-05-2010, 14:13
Запознах се с родителите му още първият месец и то съвсем случайно. Докато чакаме автобуса да ходим на бала на един негов приятел се отбихме в близкото кафе и случайно майка му и баща му бяха там. Запознах се естествено с тях и седнахме на отделна маса, защото нямаше място. Бях се притеснила за мнението им тъй като бях облечена с много оскъдна рокля, но те много са ме харесали .. :oops:
С тате още не се познават, а с мама се запознаха слъчайно когато се разхождахме из града..

mechtaq_za_teb
12-05-2010, 14:48
Ами общо взето не стана планирано. Просто се засякоха и така се запознаха.
Никога не съм приемала това за нещо кой знае какво. Просто се случи.
От друга страна аз много се притесних, когато се запознах с техните. Имах чувството, че ще пукна от срам... :o :D

kyklichka01
12-11-2010, 22:47
Ами, майка му я познавам от много време,все пак сме от едно село, а с баща му се запознах, когато отидохме до тях, за да му занесе едни въдици. :D

Той се познава с майка ми отдавна, а с татето още не са се засичали :-D