PDA

View Full Version : Дали е нещо повече освен синина



grig0
11-27-2010, 11:01
Значи имам следния проблем, имахме тренировки по баскет и се бях одарил силно в коляното. Днес видях, че имам и синина. Обаче примерно като играя 10 мин и почва да не ме боли като си мърдам коляното, но ако седа за 3-4 минутки и после пак стана да играя пак почва да ме боли.
Дали е само синина или нещо повече ? :( И ако знаете колко време ще ме боли защото скоро имаме състезание :?

wolf23
11-27-2010, 12:45
Когато се удариш в коляното много боли имал съм такъв проблем предполагам че ще се оправиш бързо зависи от това колко силно си се ударил. Когато аз ударих моето коляно болката отмина за около 7 дена но първите 2-3 дена едвам си стъпвах на какът ако не е нещо сеиозно за 2-3 дена ще си като нов не се притеснявай за това ;)

grig0
11-27-2010, 16:16
Когато се удариш в коляното много боли имал съм такъв проблем предполагам че ще се оправиш бързо зависи от това колко силно си се ударил. Когато аз ударих моето коляно болката отмина за около 7 дена но първите 2-3 дена едвам си стъпвах на какът ако не е нещо сеиозно за 2-3 дена ще си като нов не се притеснявай за това ;) Ми удари си беше силен и дано да се оправи до седмица :)