PDA

View Full Version : ОтслаБване :):)



crazyme
11-27-2010, 13:02
Моля ви се кажете някаква диета + упражнения за да отслабна (в домашни усповия). За диетата - кажете някаква, която например на вас ви е помогнала, а за упражненията искам главно бедрата да стегна (и да отслабнат :D). Чувала съм, че от упражнения като напади мускулите само се напомпвали и ставали по-големи. :( На 14 съм, момиче. Благодаря предварително :)

mnmlkid
11-27-2010, 13:45
Относно диетата иди по добре при лекар и питай...не бива да четеш от интернет и да следиш диета :-o трябвада си под лекарско наблюдение..
Ако искаш да отслабнеш тичай прави коремни и лицеви яж като куче :-D :-D и след всяко ядене прави упражнения успех :-P :-P

crazyme
11-27-2010, 13:50
мерси за 1-вия отговор :D продължавайте да съветвате :)

TheBeliever
11-27-2010, 14:38
На твоята възраст е повече от вредно да спазваш диети, които не са назначени от лекар. Ако искаш да свалиш килограми и да оформиш тялото си трябва да промениш начина си на живот. Яж здравословно, но без да се ограничаваш прекалено. Избягвай чипсове, снаксове, газирани напитки и алкохол. Забрави за дюнери, хамбургери и подобните "бързи" храни. Наблегни на месото, плодовете и зеленчуците. Увеличи приема на фибри и пий повече вода, започни да спортуваш. Ако нямаш възможност за спорт просто замени някои от ежедневните "мързеливи" дейности с по-активни такива - разходи се вместо да използваш градския транспорт, използвай стълбището вместо асансьора, не пропускай часовете по физическо, разхождай се в междучасията. Упражненията вкъщи също няма да ти навредят.
Най-важното е да не се стремиш към бързи резултати, защото в почти всички случаи те са нетрайни. Ако спазването на горните прости плавила ти стане навик, даже няма да усетиш кога си се отървала от излишните килограми.

crazyme
11-27-2010, 15:10
благодаря много за изчерпателния отговор. Аз по-принцип ходя пеша, почти не използвам друг транспорт, не пропускам часове по физическо, а и уча на 4-тия етаж на училището, което ще рече, че изкачвам по 120 стълби само на 1 качване, не ползвам асансьори, старая се да правя упражнения всеки ден и се опитвам да се храня здравословно, но пак не виждам някаква разлика. Иначе съм 172 и съм 60 кг. някъде, но ми се струва, че бедрата ми са дебели. :(:(:(

Vikito0o
11-27-2010, 15:33
На 14 години за мен е много рано за диета.Аз също съм на толкова и не се харесвах като външен вид,тръгнах на плуване и нещата се оправиха.Не се подлагай на някаки диети,които само ще ти навредят.Ако нямаш възможност да се запишеш на спорт, както ти каза прави упражнения у вас.За бедра http://www.tialoto.bg/fitnes/2006/11/22/dve-uprajneniya-za-seksi-kraka.3914
Клякания също може да правиш.Напиши в google упражнения за бедра и си избери някакви

crazyme
11-27-2010, 15:39
ок мерси :-)

crazyme
11-27-2010, 15:59
а нещо за по-стегнато дупе да кажете? 8-[

weseliin
11-27-2010, 18:25
Не прави никакви диети, яж от всичко по малко и прави упражнения. Диети не се правят през зимните сезони, защото има много вируси, и ако правиш диета, имунната ти система отслабва и по-лесно ще се разболяваш. Така че изчакай до лятото, а и все пак сега се развиваш. [/b]

awerw
11-27-2010, 18:53
Тичай. На мен това ми помогна много и яж възможно най-малко. Но си яж все пак не казвам да не ядеш да речем за закуска един тостер и сок за обяд прихапваш ядки нещо шоколад може ама само 1 парченце на ден и за вечеря една салата. Това г/д ядях аз като отслабвах.

crazyme
11-28-2010, 06:39
ок благодаря на всички :-) :-) :-)