PDA

View Full Version : Проблем с една игра



avitoholbg
11-27-2010, 12:58
Днеска си изтеглих играта Unreal Tournament 2004. Формата на играта беше PC/ISO а аз по принцип все си тегля игри PC/RIP. Даже тази игра е първата или втората дето съм я изтеглил като PC/ISO, като изтеглих играта я маунтнах (или както там се казва) с Daemond Tools, разбрах какъв е сд кея и всичко останало и играта се инсталира и уш всичко си беше наред. Обаче като цъкнах на иконката за началото на играта и ми изписва
"No disc inserted. Please insert the original Unreal Tournament 2004 play disc into your CD/DVD drive."
Е какво е това? Да знаете, че тази игра е можеби втората във формат PC/ISO която съм изтеглил. И за втори път някъде борявя с Daemond Tools. Ако някой разбира ще ми каже ли къде точно е проблема и как да го разреша и играта да ми тръгне, че е много зарибяваща :-D

Lancer
11-27-2010, 14:13
Крак сложи ли? Даваш My Computer -> open на maunt-натия диск (обикновенно е иконката на играта) и там търсиш папка Crack или папка с името на на групата пуснала ISO-то. От там копираш файл-а (обикновенно е с иконата на самата игра и има същото име като exe-то на играта). Copy/Paste и директорията, в която си инсталирал играта и трябва да тръгне. Успех :)