PDA

View Full Version : Как да го забравя ???



impossible097
11-27-2010, 15:09
Дни преди края на учебната година бях на екскурзия за два дни. Значи екскурзията беше от 11 юни до 12 юни. КОгато пристигнахме там , вечерта бяхме в стаята на момчетата да се забавляваме, но там си харесах едно момче. Запознахме се забавлявахме се... всичко беше ОК. Когато си тръгнахме от екскурзията вместо да седнем с приятелките ми там където сядахме първия път седнахме до тези момчета от стаята. НА другия ден бяхме да училище и цял ден се срещах с момчето което си бях харесала...Това ме подлудяваше и почвах още повече да го харесвам. НА 15 юни (завършването ми) бях на рожден ден в една приятелка и реших да кажа на момчето че го харесвам и така и направих. КОгато му казах че го харесвам тож не ме отблъсна , напротив и тои каза че ме харесва. Така станахме гаджета. 1 ден излязохме двамата с още една двойка. Цял ден се мъчехме да се целунем но се ни прекъсваха. Вечерта когато се прибирахме вече момчето ( което ходех с него ) ме изпрати до вратата и тогава той ме дари с първата ми целувка. От тогава всичко беше различно. Но един ден той замина за село и ми каза че щял да се върне чак след 1 месец. Нямах нищо против...но проблема не беше това ами все когато исках да му званна телефона му беше или изклучен или не ми дигаше и реших да му се обадя от непознат номер. Звъннах и той дигна (най накрая) Говорихме и тои ми каза че кусаме без пречина ! НА мен ми стана много гадно но от яд скъсах всичко негово в нас снимки, подаръци... всичко сега е средата на новата учебна година и още не мога да го забрявя и това ме измъчва опитах всичко но не успях да го заабравя... Ако можете кажете какво да направя...

marcy
11-27-2010, 15:24
ох миличката..напълно те разбирам..щом не ти е вдигал и не ти се е обаждал е искал да скъсате може би по някаква причина..може да си е харесал друго момиче или незнам..почнете да си пишете и го покани да излезете и от приказка на приказка го попитай за причината,по която те е скъсал.ако не иска да излезете го питай на училище или по скупе..ако ти стиска де..ако ли не...просто го забрави..най-добре мисля,че е така..не си заслужава просто..запознай се с нови момчета..почни да се зарибяваш с момче което ти харесва ии може би тогава ще го забравиш..не си спряла да го харесваш,защото просто не искаш..дай си шанс..излизай повече с приятели/ки..разсейвай се..не мисли за него..и всичко ще е океу.нз друго немога да предложа :) :)

rns92
11-27-2010, 16:36
Ехх тези гадни момчета...Целуват те и после те зарязват. :D

А сега сериозно: Запознай се с нови хора, излизай повече и ще намериш друг, който те привлича. Любовта на тази възраст е много крехка и се забравя бързо.
;) :)

n3zabrawiimaa
11-27-2010, 17:35
Ехх тези гадни момчета...Целуват те и после те зарязват. :D

А сега сериозно: Запознай се с нови хора, излизай повече и ще намериш друг, който те привлича. Любовта на тази възраст е много крехка и се забравя бързо.
;) :)

Не си прав. Напротив-в тази възраст се изживява първата любов, а както знаеш "Първата любов ръжда не хваща". :(

rns92
11-27-2010, 23:17
Ехх тези гадни момчета...Целуват те и после те зарязват. :D

А сега сериозно: Запознай се с нови хора, излизай повече и ще намериш друг, който те привлича. Любовта на тази възраст е много крехка и се забравя бързо.
;) :)

Не си прав. Напротив-в тази възраст се изживява първата любов, а както знаеш "Първата любов ръжда не хваща". :(

Това са пълни глупости! На тази възраст се "влюбват" всяка седмица. Едно е да си харесаш някого (а те си мислят, че го обичат), друго е да се влюбиш. Това чувство може да дойде след 16, 17, та дори и 18 години.

Di
11-27-2010, 23:27
изчукай се с друг :)

impossible097
11-28-2010, 12:51
изчукай се с друг :)
ти си бил много смотан бе :D

trol0
11-28-2010, 22:18
използвай краставица!!!!!!!!!!!!!!!!!!