PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ !!



impossible097
11-27-2010, 19:13
Едно момче ме харесва хубав е приятен е всичко му е ОК , но е гадже на една моя много добра приятелка. Един ден си говорихме двете за него (но тя не знае че той ме харесва) и тя ми каза че много го обича и би дала всичко за него. Аз съм била свидетелка тя е имала много гаджета но не се е държала така с тях както се държи с него !! А той... не го е грижа на нея , а аз мен :( Постоянно ми се обажда зоворим си... Ние (с момчето ) Сме от едно даскало и постоянно като се видим по коридорите ме прегръща бара ме по гъза... правил го е пред приятелката му :shock: Аз го харесвам момчето но незнам. Според мен ще е най-добре да не тръгвам с него заради чувствата на приятелката ми , но искам да тругна с него за да си върна на бившото ми... СПОРЕД ВАС КАКВО ДА НАПРАВЯ ??

fcukz
11-27-2010, 19:32
1.97 набор ли си?
2.Ако държиш на приятелката си не би тръгнала с това момче.
3.Със зло добро не става :)

CrazyMims
11-30-2010, 14:10
Това е само мойто мнение, но според мен, ако сте много добри приятелки с момичето недей да тръгваш с него, защото, колкото и да е хубав и добър с теб не си струва да проваляш приятелството с момичето :)
Момчета ще намериш много но добрите приятелки са доста малко... :)

Smrazqvashta
12-01-2010, 19:17
Питаш ни дали е правилно да нараниш приятелката си и да я загубиш, като такава само, за да отмъстиш на бившият си приятел, използвайки трети човек? Я се съвземи!

futbolita
12-16-2010, 12:37
Това с отмъщаването е адски тъпо.Всяка втора вече го прави..Прости ми ама ако той те е зарязал и на челна стойка да застанеш..Пак ще си му е все тая ;]

kotetyyyy
12-16-2010, 19:56
Това е само мойто мнение, но според мен, ако сте много добри приятелки с момичето недей да тръгваш с него, защото, колкото и да е хубав и добър с теб не си струва да проваляш приятелството с момичето :)
Момчета ще намериш много но добрите приятелки са доста малко... :)щаваш
+1!!!
За едно момче не бива да се губиш приятелство. Ако 97 ти е набора значи не си много голяма и дотогава ще смениш хиляда гаджета. И да станеш гадже с него колко ще ходите? 1-2 седмици? 1-2 месеца? Там някъде. И ще скъсаш с него. Не си заслужава за едната бройка да изгубиш приятелка. А колкото до това да отмъстиш на бившото. Опитай с някой друг. Или не му отмащвай. Предполагам си много над нивото на бившото ти и не си заслужава да му отмъщаваш. Не си заслужава труда. И както много добре се изрази Crazy Mims "Момчета ще намериш много но добрите приятелки са доста малко"