PDA

View Full Version : Имунитет



katal
11-27-2010, 19:02
Нужна ми е помощ. Постоянно се разболявам. Спортувам, храня се здравословно и пия някви хапчета за имунитет и други гадостти.Не помагат. Ако дойде някой вирус винаги се разболявам. Пазя се и се обличам добре- винаги се старая да ми е топло, но пак се разболявам. Учиниците в класа ми идват на училище болни- ако това е проблема, моля ви препоръчайте ми нещо за имунитет. Искам да съм здрава!!!

Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

ImmortalSportFreak
11-27-2010, 20:23
На колко си? Някой хора са с по-слаб имунитет... твоят сигурно още не се е изградил.Сложи си противогрипна ваксина.Здравословния живот си го водиш... друго не мога да те посъветвам.Кажи на лекарят ти да ти предпише някакви витамини.Успех :)

Sladyranna
11-28-2010, 02:46
^ Понякога ваксините действат с обратен ефект на хора със слаба

имунна система. При някой от семейството ти има ли го същия проблем?

Понякога е наследствено. Избягвай да се храниш с сладкиши и какфи ли

не тестени и вредни храни!

blueberryyy
11-28-2010, 12:30
Не ти препоръчвам ваксините.Нито пък каквито и да било таблетки,било то и витамини,когато си здрав.Старай се да стоиш настрана от съучениците ти ,когато идват болни и продължавай със здравословния начин на живот ;)

StolenBliss
11-28-2010, 12:54
И аз го имам тва в последно време.. Преди се разболявах 1 път на 2 години, сега последния път като се разболях ме държа буквално месец и половина. Предполагам, че се дължи на слаб имунитет и може би с ваксината да се оправи както казаха по-горе, но може и да не стане. Знам, че като съм била малка пак така съм била постоянно съм се разболявала и след тва са ме завели на село за половин година и там съм се разхождала боса навън и след тва ми се е засилил имунитета.. Освен и ти да чакаш да дойде лятото и хоп на село боса да ходиш.Тва наистина помага колкото и просто да изглежда

kalpazanka
11-28-2010, 18:06
Има адски много препарати- като започнеш от растителните такива, минеш през лиофилизираните бактерии и стигнеш до назалните ваксини.
Консултирай се с лекар, изследвай клетъчния и хуморалния имунитет и ако няма нищо нередно, тогава се насочи към препарат.

SwEeTMuFFiN
11-29-2010, 16:05
има една наука наречена хомеопатия. има човек който те преглежда с една машина и ти изписва течни лекарства (като спирт) които се слагат под езика за 2 мин и се гълтат. тази наука не е много позната очевидно но лекарствата не сриват имунитета като антибиотиците, които може би приемаш щом си болна. :idea:

awerw
11-29-2010, 16:18
има една наука наречена хомеопатия. има човек който те преглежда с една машина и ти изписва течни лекарства (като спирт) които се слагат под езика за 2 мин и се гълтат. тази наука не е много позната очевидно но лекарствата не сриват имунитета като антибиотиците, които може би приемаш щом си болна. :idea: Човеко на мен ми изписват всеки път хомеопатични хапчета за смукане и хич не помагат ако не ги пиеш дълго време. И аз се разболявам често, преди водех много лош застоял живот хранех се с боклуци и бях много зле и не се разболявах ама хич, а сега от както отслабнах (не е от самосебе си бях на режим) с 4-5 кг. може да е от килограмите де незнам, но много често се разболявам, а водя много здравословен живот и спортувам. Пробвай витамини и се пази от болни все пак може да е период в растежа.

Lia
12-02-2010, 14:48
За имунитет има много добри билкови продукти. Пробвай Цитросепт, Ехинацея, клеева тинктура. Те са имуностимуланти. Разбира се, не всеки организъм приема по еднакъв начин продуктите. Твоя може да не реагира при тях, но поне са растителни. Ако все пак се разболееш, вземи Умкалор. Това също е натурален продукт, някои го пият като имуностимулант, други при първи симптоми. Аз го ползвах при първи симптоми на простуда и настинка, действа защитно на целия организъм :)

Slaveq
12-08-2010, 13:58
Привет, по въпроса за ваксините аз съм твърдо против тях. Бих те посъветвала да не си слагаш ваксини. Организма ти ще свикне да не се бори сам с вирусите и ще се пристрасти към ваксините така да се каже. По-скоро пий някакви имуностимулиращи препарати. Какво си пила досега за укрепване на имунната система. Аз лично съм доволна от клеевата тинктура като имуностимулант, който да си пиеш превантивно без да си болна. А ако отново се разболееш, препоръчвам умкалор. Това е екстракт от мушкато. Той има естествено антипростудно действие и немците са луднали по него.