PDA

View Full Version : Тя



muzikanta92
11-27-2010, 20:19
То моето не е точно въпрос....И така аз съм момче на 17 г и от скоро започнах да излизам (разходка,кафе просто ей така) с едно момиче с което се познаваме от доста време но напоследък станахме по близки като приятели... усещам че направо съм полудял по нея тя е красива забавна лъчезарна абе всичко ми харесва вече в нея и намираме общи теми винаги разсмивам я забавляваме се и прочие но тя е много различна и незнам по какъв начин да и кажа какво изпитвам (то начина е един но все ми е на върха на езика и се отказвам) към нея и постоянно се чудя какъв нетипичен романтичен жест да й направя и ако имате някакви готини идеи дайте защото мойте се изчерпаха...... за първи път ми се случва да се спека пред момиче :х а да допълня че мисля че и тя изпитва симпатий към мене :)

Claymore
11-27-2010, 20:29
Какво ще се чудиш. Ако я харесваш и тя теб няма смисъл от темата. Не е нужно да й казваш нищо, един въпросен жест може да казва повече от думите.

ZastoZatoKyrac
11-29-2010, 16:31
най-добрият ми съвет е да си кажеш всичко наведнъж, защото момичетата мразят заобиколките ;)
един много добър съвет от мен ,с който няма да те отреже(ако не изпитва същото към теб) и ще останете фр, ако не друго :)
Кажи й, че не искаш да я загубиш като човек и като приятелка, защото много дъжиш на нея и т.н и после й кажи какво изпитваш към нея, ако ти отвърне както подобава-си се справил перфектно, ако пък не - поне си оставате приятели :)

Bubamara
11-30-2010, 21:54
Определено и кажи всичко в прав текст,поне няма да сьжеляваш .... После всичко зависи от нея :-)

ibojilow
12-01-2010, 07:33
Какво ще се чудиш. Ако я харесваш и тя теб няма смисъл от темата. Не е нужно да й казваш нищо, един въпросен жест може да казва повече от думите.
+1
По-добре не може да ти го каже никой! Обясни и, че си се привързал към нея и ти е приятно времето прекарано с нея, пък тя щом излиза с теб не си и антипатичен. Успех пичага! :smt023

JackSparrow
12-02-2010, 18:38
вземи 20-30 балони-сърчица, пълни с хелий, иди пред тях, обади и се да излезе на прозореца и ги пусни. не сто, двеста процента съм сигурен, че действа, макар и да не съм го пробвал. ;)