PDA

View Full Version : въпрос към момичетата



martina22961
11-27-2010, 19:57
искам да попитам дали имате бяло течение... понеже се интересувах в интернет, защото аз имам и намерих статия в която пише, че трябва да отида на генеколог, защото това значело, че имам някакъв проблем :-o :-o :-o

emchit0
11-27-2010, 21:37
амии .. според мен се появява когато сме в овулация и не е нужен гинеколог :) но не съм напълно сигурна

sladuranka123
11-27-2010, 23:25
тва са глупости че трябва да ходиш на генеколог! всяко момиче го има и по този начин се пречества огранизма. извесно време преди да то дойде започваш да имаш бяло течение (на мен ми дойде 4 години след бялото течение, но тва е без значение) надявам се да съм ти помогнала

LipSy
11-28-2010, 00:00
Гинеколог за бяло течение?! Пълни глупости! На мен ми дойде около 1-2 години след бялото течение! Всяко момиче го има! То просто без него не може! Ако нямахме бяло течение мислиш ли, че щеше да има ежедневни превръзки? Не естествено!

ludata90
11-28-2010, 07:13
Бъркате го с една друга течност...

marin4itu
11-28-2010, 08:46
Аз имах обилно бяло течение и като отидох на гинеколог и излезе, че имам някаква инфекция, която вече излекувах. А тва при овулация се нарича цервикална слуз и служи за по-лесното придвижване на сперматозоидите към матката по време на секс. Бялото течение не е нормално!

martina22961
11-28-2010, 08:46
просто ето тази статия http://bialotechenie.net/lechenie-byalo-techenie/ направо си ме наплаши! :-o а аз това бяло течение си го имам от доста време - дойде ми когато бях на около 9 години. и ако наистина е някакъв проблем трябва да се посъветвам с някой... знам какво ще кажете :,,ти майка нямаш ли си" но проблемът, е там, че майка ми ми казва да се обличам повече, защото когато е била на мойте години много е настивала и не можела да се отърве от бяло течение... :-o просто питам дали е често срещано явление. аз си го имам за напълно нормално по принцип. в статията пише, че бялото течение създава проблеми, но на мен нищо ми няма....

Biskfitka
11-28-2010, 10:48
Абе вие луди ли сте...нормално било?! Не е нормално и може да е знак за инфекция...Да много момичета го имат 1-2 дни преди менструация или след,но не е особено нормално да го има постоянно...Според мен трябва да отидеш на гинеколог...

SugarLolLipoPsS
11-28-2010, 13:49
И аз го имам това бяло течение. Когато ходих на профилактичен преглед при гинеколог той ми каза, че трябва да го лекува. Лекувахме го и то намаля, пак си го имам, но в малки количества. Хубаво е все пак да се посъветваш с гинеколог. ;)

Milencheto92
11-28-2010, 15:18
И аз имах бяло течение, кето беше постоянно, не само по време на овулация, и ходих на гинеколог и се оказа че имам инфекция. За това най добре е да се консултирате, за да не се окаже нещо сериозно...

emchit0
11-28-2010, 15:45
ее при някои може да е инфекция.. но ако е точно преди да ти дойде е от овулацията и аз съм се консултирала с лекари.. но ако тече постояно трябва да се лекува :(

emchit0
11-28-2010, 15:51
ако бялото течение не е постояно а само преди да ти дойде е от овулацията, но ако не е само преди това по добре се консълтирай с лекар :-o

malkasladkaku4ka
11-28-2010, 16:01
И аз имам бяло течение . Може да имаш бяло течение по време на овулация и преди цикъл . Това е което знам и мисля , че е съвсем нормално и при всеки е индивидуално :-|

marin4itu
11-28-2010, 16:16
Докато не отидете на лекар, няма как да знаете кое е нормално и кое не!

littledolly
11-28-2010, 18:16
ами аз лично мисля, че си е нормално.. това си е като смазка на влагалището, което го предпазва от инфекции и изсушаване.. ако промени цвета си към жълто или светло кафяво, стане по гъсто или има мирис-тогава имате повод за притеснение.. естесвено най-добре се консултирайте с гинеколог или като за начало с майките си :) няма нищо срамно да питаш :) никой не се е родил научен :P

Kokoskata
11-28-2010, 19:22
Нормалното за бялото течение е да го имаш преди и след менструалния цикъл. Всяко друго постоянно течение е ненормално. Отиди при един добър гинеколог. Нека ти вземат цитонамазка и вагинален секрет и ще се разбере какво е.
Успех.