PDA

View Full Version : губя ли я?



amarous19
11-27-2010, 21:50
Здравейте, хора. Много ми е болно и искам да споделя с някой моя проблем. Аз съм на 27 тя е на 19. С моето момиче сме заедно от 4 години. Преди 6 месеца тя си намери работа. Хубаво. През всичките тези 4 години сме си били перфектно отвсякъде. Казвал съм й, че тя е доста по-млада от мене и въобще не съм и правил проблеми с кой ще излиза докато аз съм на работа примерно. Тя си ходеше на кафе с приятели и приятелки, дори само с момчета, за което пак казвам - не съм й правил проблеми, т.е. не съм ревнив, което мисля че е добре. Казваше ми и ми званеше с кой е, къде е абсолютно винаги! Дори пред тях казваше, че аз съм човека и те ме познаваха. Тя винаги ми е демонстрирала много силно любовта си към мен, в която ви предупреждавам, че съм сигурен на 100%. Но проблема е следния: От 3 седмици я забелязвам, че все първо по-рядко иска да я взимам от работа. Ясно, може би се прибира с колеги или дори с някой друг, в което пак ви казвам: нямам нищо против!! Досега всичко ми е казвала, както ви казах. Най-лошото е, че за момент в началото дори се беше дистанцирала от мене т.е. аз исках да я целуна тя отвръщаше глава, макар и за миг. Усещах, че нещо става. Попитах я "Какво ти е, кажи ми, има ли нещо, има ли някой да не те притеснява?".Нищо не ми казваше. Впоследствие аз започнах да се измъчвам, защото виждах, че нещо има. На моменти сме си, както преди, обичаме се прегръщаме се. Всичко точно. Но тя криеше нещо от мене. След като аз се съкрушавах с всеки изминал ден, тя най накрая ми каза, че има едно момче, колега, с което се виждали и пиели кафе. Аз й казах: 'Добре, нали никога не съм ти правил проблеми за тези работи, защо криеш от мене тогава, да не би да имате нещо?'. Тя категорично ми отговори, че такова нещо няма. И си се прегръщахме и цункахме както винаги мене това ми е достатъчно за да съм сигурен в нея. Мога да ви предупредя, че и грам не е симулирала любов към мен през това време, тия неща се усещат. Добре.Онзи ден бях на работа, а тя беше почивка. Каза ми,че ще ходи до една приятелка. Аз й казах ОК, където искаш отиди, наслаждавай се на почивката си, само ми звънни да ми кажеш къде си. Звънна ми тя по едно време и ми каза, че отива към приятелката си. И аз ОК. В обедната ми почивка реших да й звънна. Звънях, звънях телефона не отговаряше. Звъннах на приятелката й и я попитах къде е моята. Онази ми каза, че е в тоалетната. ОК. Казах, че ще звънна по-късно. Звънях, звънях - no answer. Пак се сдухах страшно много. Звънях на онази и вече се уверих , че мойто момиче не е утях. Изпратих й един SMS на моето момиче, че е по-добре да вдигне и да ми каже. Нали ХОРА? Вдигна ми и ми каза, че е била на кафе с приятели от класа. Аз й казах че са ми излъгали с нейната приятелка и попитах с кои приятели. Тя ми каза 2 имена. Поисках и телефона на едното момче и тя започна да увърта и да плаче. Много се сдухах. Хем ме лъжеше, хем плачеше. Казах й да се успокои, че предполагам че е била на кафе с онова момче и тя си призна. Добре, нали ти казах да ми казваш къде си. Еми да ама аз да не се сдухаш пак че съм с оня от работата. Аз й казах, че не се притеснявам от това че се вийдат, ами от това, че не ми казва, че е с него. Видяхме се с нея следобяд всичко точно. После тя влезе в банята, и дали случайно или не се чуха пак с момчето. Мамка му, какво става я попитах. Тя ми каза, че в моментатой е почивка в работат и й е звъннал. Вече започнах да се притеснявам сериозно. Тя продължава да ме убеждава, че няма нищо и си ме прегръща, целува и да ми се обяснява в любов. Тогава ми е добре. Но ааз се филмирах вече и започвам само глупави въпроси да й задавам, от което тя се дразни а и аз не мога да си обясня защо го правя. Дразня нея, а и дразня и себе си, че съм такъв. Но пък и е малко нормално от друга страна. И сега е едно такова тегаво положениетооо... Аз я обичам и тя ме обича, но защо крие за срещите си точно с това момче? Вече каза, че няма , но аз съм достатъчно разочарован от това, че не ми казваше досега. Ще видим по-нататък. Да не я губя?! Попитах я дали съм й омръзнал, тя ми се кара за тези мои приказки. Казах й, ако има нещо да ми каже край и това е! Глупости! ми казва и продалжава да ми се кара и да се дразни от моето държание такова едно никакво некво тъпо. Незнам какво да мисля. Дали не я губя, но по-скоро не, защото и интимните ни отношения са на ниво, а тя не е артистка, пък и тези неща жените ги владеят с мозъка. Казвам ви незнам. Тя казва да съм спокоен, аз й казвам да не ме лъже че излиза с някой тайно. Много ми е сдухано, а истината е някъде посредата, незнам...

hopekiller
11-27-2010, 22:41
Неприятно.
Сам каза, че истината е посредата - търси я там.
Докато четох, стигнах до опцията, че има някви влечения по онзи тип.
Дано не съм прав, защото ми изглеждаш пич.
Но не трябва да взимаш мойто мнение в предвид, защото не ви познавам, а и да ви познавах надали щях да се доближа до истината.
Пусни се по течението, времето ще покаже.

Sladyranna
11-28-2010, 01:11
Намерила си е някой по-готин пич от тебе и си прекарват супер докато ти само и звънкаш на заето по тел-а :P Ама на теб нали не ти е през т'ва с кой излиза и кво си прави, защо и да не се .......... с още един двама

marin4itu
11-28-2010, 08:41
Ами виж какво вие като сте тръгнали тя е била на 15. Като наблюдавам мои познати момичетата, които са започнали толкова сериозна връзка от малки станат ли на 18-19 години някакси искат да опитат и от другите неща от живота. Това флиртове, секса за една нощ.. абе знаеш как е..
Но определено се притеснява да говори за това с тебе. Седнете поговорете, обесни й как се чувстваш, ако има нещо по някакъв начин я накарай да си признае, но за да го направи тя трябва да е напълно спокойна, че ти няма да се ядосаш, да й се развикаш. Затова трябва и ти да си много подготвен психически. Просто ако те лъже, не лъже теб, а само себе си. Успех! ;)

bitchwolf
11-28-2010, 09:12
Поговорете,може би наистина й е станало любопитно какво е с друг..знам ли. Само тя си знае. И от личен опит знам,че ако няма нищо не се крие. Щом те лъже с приятелки и т.н. значи 100% има нещо,а тя е гузна и не желае ти да знаеш. Дано всичко си дойде на мястото. Успех :)

BlindedAngel
11-28-2010, 10:20
Тя те обича, но има и "нещо" към нейния колега и колкото и да е била откровена с тебе през всичкото време,надали ще ти го признае, защото знае че много ще те нарани.Все пак сте с доста голяма разлика в годините.Докато ти си по улегнал тип ( предполагам ), нея я тресат хормоните, може заради това да е цялата работа.От мен да знаеш - и да седнете да поговорите надали ще ти каже истината, затова колкото и тъпо и подло да звучи просто следващия път, в който се усъмниш я проследи.Дано се оправите.Успех :)

Rebus
11-28-2010, 10:24
Май се ебаваш с нас,защо пускаш пак същата тема? :o

NomNomNom
11-28-2010, 10:30
Писах по тази тема.
Момичето е младо и иска да опита с друг.

3oPuTy
11-28-2010, 11:07
Вече ти го казаха ... Тя те обича,но просто е започнала да осъзнава,че сега е времето за живеене и опитване на нови неща ...
Аз също от почти 14 годишна съм със сериозни връзки (2 години,после 9 месеца,после 11 месеца и една от 10 месеца) и сега,когато съм на почти 20 години въобще не искам да мисля за нещо сериозно!Поне не и през следващата една година.Просто искам да си поживея малко,защото в противен случай ще попадна в ситуация като твоята,а аз не искам това :?
В нейния случай дори е още по-трудно да не мисли за разнообразие,флиртове и т.н.,защото сте заедно от 4 години и със сигурност преди теб не е имала кой знае,какъв опит с момчетата.
Кофти е,но най-добре седнете и поговорете.100% това привличане е нещо моментно и тя продължава да те обича,но просто е объркана!Ако не беше така тя отдавна щеше да е приключила връзката си с теб и щеше да се опита с новото момче.

FuckedUp
11-28-2010, 11:38
Защо пускаш повторна тема? http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=375509

kobrichka
11-28-2010, 11:41
Тя те обича, но има и "нещо" към нейния колега и колкото и да е била откровена с тебе през всичкото време,надали ще ти го признае, защото знае че много ще те нарани.Все пак сте с доста голяма разлика в годините.Докато ти си по улегнал тип ( предполагам ), нея я тресат хормоните, може заради това да е цялата работа.От мен да знаеш - и да седнете да поговорите надали ще ти каже истината, затова колкото и тъпо и подло да звучи просто следващия път, в който се усъмниш я проследи.Дано се оправите.Успех :)


Напълно съм съгласна с това мнение.

Тя е на 19 години и иска да опита нещо ново, нещо по-различно от това, което има с теб. Същевременно според мен много те обича и не иска да те загуби и това е може би единственното което и хрумва - да пробва с този колега без ти да разбереш. Определено смятам, че има нещо към него иначе не би те лъгала, но също обича и теб.

iordancanov
11-28-2010, 14:34
Губиш я. Имам много приятелки, които така тръгнаха с по-големи момчета докато бяха малки и то4но на тази възраст ги зарязаха.Няма какво да направиш.А ако отиде и да учи. зарежи.