PDA

View Full Version : Постояни малки пъпки по гърдите?



sa6opi4a
11-28-2010, 02:54
От половин година започнаха да ми излизат посотяно някакви малки пъпки по гърдите... Първоначално си мислех, че е от бръсненето, но дори когато не се бръсна с 2-3 седмици то пак си набират... ставам по някой път с по 4-5 набрали малки пъпки. Около 2 месеца реши хда ги оставям сами да изчезват... видях че не помага, затова започнах да си ги стискам. Най-вече излазат около гърдите, по тях от страни или малко по горе. Рядко ще има до корема пъпка, но съм имал и там. Не знам какво е станало , но от половин година съм така и не иска да се оправя. Няма какво да използва за да ги махам тея пъпки, проблем няма да се реши със спирт или акне оут... явно е нещо вътрешно. Доста е неудобно, особено когато бих искал да си сваля фанелката моряшка. :razz:
Рекох си да почна да тренирам да се потя, пък може да се оправи, но ето вече 2 месеца, същата работа. Не ми се ходи по дерматолог, то тука е само 1 дори, понеже ще ми препише нещо с което да ги изгарям и после да се мажа с нещо. Но ви е ясно че това няма да ги спре да излизат. Така се чудех случайно ако някой е имал същия проблем да сподели решение за него или от какво се получава така. Както казах от половин година съм така, преди това съм си имал нормални пъпки, смисъл след бръснене да ми излезат 2-3 и рядко да видя после пъпка докато не се обръсна пак а сега е ужас. Дори да не се бръсна цял месец, дори 2, пак си изкачат.