PDA

View Full Version : Модераторски обиди



keshasexy
11-28-2010, 10:47
Не мисля, че един модератор трябва да си позволява по такъв начин да напада който и да е форумец:


Ти сигурен ли си, че се развиваш добре? Какво очакваш да пише във феминистки сайт, че не е ли? Искам да ми намериш ЕДИН читав, сигурен извор на информация (CNN, Washington Post, NYT, The Economist, Reuters, Newsweek, BBC, Al Jazeera), където я пише тази неземна ПРОСТОТИЯ. Тръгнал да ми търси във феминистки сайтове..(фейспалм)

А това за гей парадите няма и да го коментирам даже...Америка ги била налагала.

Иди на доктор. Но и да идеш, няма да ти излекува комплексарщината и простотията.

ПС: По-добре не пиши в тоя раздел повече, защото има да ти се смеем на елементаристичното мислене с месеци.

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=374495&start=15

Един модератор трябва да е арбитър в споровете, а не да напада инакомислещите и да ги обижда по този начин, достоен за бит пазар. Един модератор не трябва да нарича хора от форума комплексари и простаци, колкото и да го издразнят.

amk933
11-28-2010, 11:07
Моля прочете тема и размислите на автора на постовете, забележете правописа и най-важното аргументите и после и расистките обиди и дискриминацията на база сексуална ориентация, които са използвани за аргументация. :)

ПС: И като гледате темата, погледнете потребителя kskc1994, който е баннат по мое искане, защото това е фейк профилът му.

anonymous546178
11-28-2010, 11:24
Истината е, че има дебили във форума, които не разбират от дума и към тях подхода трябва да е един и същ

BeezyJey
11-28-2010, 12:56
Хахах, не очаквай някой да те защити. :lol: Ти на тва обида ли му викаш ?! Човек ти казва истината в очите, той се обижда 8-)

anonymous546178
11-28-2010, 16:56
никой няма да го защити... Действително амк можеше като модератор да подбере и по леки изрази, но като потребител, можеше да използва и много по сериозни думи (какъвто се явяваше в темата, модераторите предполагам не трябва навсякъде да са безпристрасни-това е тема в която амк и кеша и аз имаме свое становище)

machoka
11-28-2010, 18:18
Ако някой очаква, че ще ви галим с перца - жестоко се е объркал.

MeLikesPie
12-03-2010, 19:05
То не беше бит пазар, не беше простотия... Тая тема и без тва е бая тъпа и е нормално дори модератор да простее из нея... Пич, никой нема да те защити :?

Hopegiver
12-29-2010, 23:48
Айде сега и модератора е човек.
В училищата даскалите хранят на говедо и тем подобни..
Пък и за всички е ясно, че изразът "Ако обичаш не пиши такива глупости"
не се ползва с успех из форумите...
Ето и по мене викаха и сега по 20 минути пиша пост, понеже следя за правописа :D
Което.. не значи, че се е стопил ;д