PDA

View Full Version : Втора братовчедка



nikifbi
11-28-2010, 11:50
Здравеите аз сам на 25г и бих искал да попитам какво да правя като Обичам много едно момиче което ми е 2-ра братовчетка.И незнам какво би станало ако предложа на братовчеткаси да сме заедно.Дори сам готов да и предложа брак.А в съштото време си имам приятелка с която сме заедно но аз неиспитвам ништо кам няе и нямаме брак.За това моля ви кажете ми какво да правя. :( :-o

kobrichka
11-28-2010, 11:56
На колко години си? Питам, защото ти говориш за БРАК. Лично според мен трябва да забравиш напълно тази история с братовчедка си, все пак ти е роднина. За мен лично това е нелепо дории да си го помисля. Това си е моето мнение :)

Stotii
11-28-2010, 11:58
Отиди на психиатър, и го помоли за цялостен психо-анализ.
Не стига, че това е незаконно и извратено... ами и просто като се замисли човек, би ти се изхилил в лицето жестоко.
Съвсем сериозно ти го казвам- ти не си с всичкия си ....
Дори е доказано, че такива връзки са генетично несполучливи, ако случайно и братовчедка ти е някоя цапната в главата като теб и решите да си живуркате щастливо и лапета дори да си народите.В повечето случеи, децата се раждат с огромни увреждания на органите, нервната система и мозъка.
Това за психиатъра не ги то казвам на майтап,,, нужен ти е ....

ПС: В какви времена живеем ... скоро ще почнат да пишат теми от рода на "Обичам котката си, какъв е шанса да сме заедно..." #-o #-o #-o

Eos
11-28-2010, 12:00
http://kachi-snimka.info/images/viu1290662352g.gif

дано темата е ебавка :/

DeVilTerroR
11-28-2010, 14:03
Вземи се малко в ръце ! Какви са тези глупости да предложиш да 2рата си братовчедка брак ? Гледай си момичето и недей мисли за такива ненормални неща.

И моля те на 25 години си, а пишеш като третокласник!

Arterranes
11-28-2010, 14:05
самоубийство
това е единственото решенийце
сори 8-)

BaffaLsc
11-28-2010, 14:12
Темата със сигурност е ебавка..
И не е зле да научиш правописа..

Infection
11-28-2010, 14:24
Отиди на психиатър, и го помоли за цялостен психо-анализ.
Не стига, че това е незаконно и извратено... ами и просто като се замисли човек, би ти се изхилил в лицето жестоко.
Съвсем сериозно ти го казвам- ти не си с всичкия си ....
Дори е доказано, че такива връзки са генетично несполучливи, ако случайно и братовчедка ти е някоя цапната в главата като теб и решите да си живуркате щастливо и лапета дори да си народите.В повечето случеи, децата се раждат с огромни увреждания на органите, нервната система и мозъка.
Това за психиатъра не ги то казвам на майтап,,, нужен ти е ....

ПС: В какви времена живеем ... скоро ще почнат да пишат теми от рода на "Обичам котката си, какъв е шанса да сме заедно..." #-o #-o #-o
Наистина си за психятър!!! :smt120

nepowtorima
11-28-2010, 15:37
ПС: В какви времена живеем ... скоро ще почнат да пишат теми от рода на "Обичам котката си, какъв е шанса да сме заедно..." #-o #-o #-o

Че защо не Stotti, :D :D то света на там отива :D Като циганите кат няма кой друг.. Айде - брат, сестра, братовчетка кво е .. e*е им се че две не виждат.. Автора не си добре :D :D :D

bitchwolf
11-28-2010, 15:47
аз мисля че темата е ебавка..

van1
11-28-2010, 15:51
Боже Господи...
Дори едноклетъчни разменят ядрата си, за да станат "по-енергични".
Ако искаш да си народите изрудчета, няма проблем.

Paramour
11-28-2010, 17:56
100% темата е ебавка. :?

sasha_90
11-28-2010, 18:39
На колко години си? Питам, защото ти говориш за БРАК. Лично според мен трябва да забравиш напълно тази история с братовчедка си, все пак ти е роднина. За мен лично това е нелепо дории да си го помисля. Това си е моето мнение :)
Още на първия ред е написал,че е на 25,в което се съмнявам.Не може да си 25-годишен мъж,да мислиш за брак,а в същото време да си толкова неграмотен.Съмнявам се и темата да е истинска.По-скоро тя е дело на 13-годишно дете,нямащо си друга работа.

a1a2b3v
11-28-2010, 18:51
На колко години си? Питам, защото ти говориш за БРАК. Лично според мен трябва да забравиш напълно тази история с братовчедка си, все пак ти е роднина. За мен лично това е нелепо дории да си го помисля. Това си е моето мнение :)
Още на първия ред е написал,че е на 25,в което се съмнявам.Не може да си 25-годишен мъж,да мислиш за брак,а в същото време да си толкова неграмотен.Съмнявам се и темата да е истинска.По-скоро тя е дело на 13-годишно дете,нямащо си друга работа.

13- много му даваш :D

NomNomNom
11-28-2010, 18:57
Няма нищо лошо в това да се чукаш с нея, но за деца и брак не мисли.
За брака - ще се отрекат от теб повечето ти близки, ще трябва да заживеете в друго населено място, далеч от старото.
За децата - не е желателно да имате такива от здравословна/генетична гледна точка .

soul1199
11-28-2010, 20:48
по-добре не й казвай и я забрави

izlishna
11-28-2010, 20:59
Темата със сигурност е ебавка..
И не е зле да научиш правописа..

+

P.S. Кръвосмешение :shock:

troll1
11-28-2010, 22:43
нууб

troll2
11-28-2010, 22:44
омг много си зле

turmionkatilot
11-28-2010, 23:20
а ти колко трява да си зле, за да си направиш 2 профила и да си чатиш от двата...един след друг.. А сигурно и лични съобщения си пращаш ? Интересни са ми такива като теб :shock: Кажи, честно.. колко зле трябва да си ????

deadshadow13
11-29-2010, 07:07
Вземи се малко в ръце ! Какви са тези глупости да предложиш да 2рата си братовчедка брак ? Гледай си момичето и недей мисли за такива ненормални неща.

И моля те на 25 години си, а пишеш като третокласник!

абе мастия долна такава кво ти бърка в задника как пише човека бе ? ей да му **** майката писнами от некви където нямат работа и гледат да се прават на велики.


Еми човек тука 1во че не сме толкова възрастни колкото теб че да ти дадем добър съвет и 2ро по закон имаш право да се жениш и да правиш секс с 3та братовчедка/ед с нея можеш да правиш всичко защото ти се води 1% роднина такаче в твоя случай незнам какво да ти кажа ........
Забрави да предлагаш на роднина защото работата няма да стане,просто обръщай малко повече внимание на приятелката ти и я гледай просто с други очи.В моят случай аз имам 11 братовчедки като само една от тях ми е 1ва аз съм просто единственото момче в рода но никога не съм ги харесвал по друг начин освен братският.Просто това чуство го няма такаче го потисни и забрави за нея.

DeVilTerroR
11-29-2010, 08:42
абе мастия долна такава кво ти бърка в задника как пише човека бе ? ей да му **** майката писнами от некви където нямат работа и гледат да се прават на велики.


А само да не ми говориш така селянин прост. Не може на 25 години човек да не е написал правилно едно изречение ! Темата си личи че е измислица(да се надяваме) а ти му казваш какви били законите за сватба между братовчеди ........

deadshadow13
11-29-2010, 09:00
абе мастия долна такава кво ти бърка в задника как пише човека бе ? ей да му **** майката писнами от некви където нямат работа и гледат да се прават на велики.


А само да не ми говориш така селянин прост. Не може на 25 години човек да не е написал правилно едно изречение ! Темата си личи че е измислица(да се надяваме) а ти му казваш какви били законите за сватба между братовчеди ........

ама тебе кво те бърка как пише бе ? ок излъгал е нарочно за годините си ти какво очакваш да му кажа?

xCut0utMyTearsx
11-29-2010, 09:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:


Извинявам се, не се сдържах просто... :lol:

Тя ти е братовчедка, едва ли ще иска брак с тебе.
А ти си глупак защото лъжеш приятелката ти, че я обичаш.

Nich
11-29-2010, 19:27
Да не се казваш Димитър :oops:

trol0
11-29-2010, 20:47
1-во разфасовай я 2-ро сложи я във фризера 3-то Направи си чай!

tuzaro
11-29-2010, 20:56
направо и предлагай да се жените майна.

ziky
11-29-2010, 22:03
Човекоо.. не съм на 25.. почти на 20 съм.. Вмомента имам приятелка, в която се съмнявах дали ми е прадовчедка, но ситуация като твоята не съм имал.. честно казано ако беше 3-та или след 3-та братовчедка някак си по- върви, но при това положение.. знам ли .. Хората казват, че за любовта няма граници, но ако си реалист и ако погледнеш реално, ще разбереш че много неща ще се влошат ако прешиш да предприемеш крачка към нея свързана с интимни отношения, камоли сватба.. Трудна ситуация , но все пак.. човек на тая твоята възраст би трябвало да се замисли за някои неща и да си прецени нещата.Не съм запознат с отношенията ти с нея или с приятелката ти , както и с роднините ти , но замисли се какво може да причини това на отношенията ти с тях.И все пак, прецени си нещата и избери най- доброто за себе си..Лично според мен ще е много по- добре да подтиснеш това гадно нещо, което е по- силно от теб и да продължиш напред без братовчедка си...

Успех от един стаааар стар потребител тук :)

JustMe92
11-30-2010, 07:45
Най ми е смешно,че някои индивиди не могат да се усетят че темата е ебавка 8-)

Magic_Girl
11-30-2010, 09:13
Научи се да пишеш първо правилно..