PDA

View Full Version : Нз какво да мисля...



xaxaxa2
11-28-2010, 12:40
Здравейте...НОВ СЪМ... и такам преди около 1 година едно момиче ме беше харесало.....пишехме си известно време по скайпа..после започначме да излизаме и тя ми каза че ме чаресва и ме попита дали искам да "тръгнем".Но аз като най-големият кретен,казах НЕ.Но сега от известно време започнах да си мисля само за нея...немога да си я избия от главата...Бях накарал една приятелка да я попита дали още ме харесва но тя ми каза че даденото момиче нищо не и е отговорила,как да го разбирам това...?А й нз как да й кажа ,че я харесвам....а ако тя неме харесва--кофти ситуация... Помогнете :))

DeVilTerroR
11-28-2010, 13:57
Стига с тези приятели и приятелки дето пращате ! Просто и пишеш отново да се видите и казваш, че вече не си безразличен към нея и дано не си пропилял шанса си !

Arterranes
11-28-2010, 14:00
Та кво момичето е дощло некво на макс притеснено
събрало е сили да ти каже, че те харесва
напикало се е от страх
после се е и насрало
и смао неквво
-и-и-искаш-ш-шш-ш ли да т-т--т-т-ръгнем----.?
-НЕ КУЧКО МАЗНА МАХАЙ СЕ ОТТУКА!! :razz:

BaffaLsc
11-28-2010, 14:04
Жалка работа..
Да караш някой си да пита даденото момиче..
Изпуснал си шанса..

Infection
11-28-2010, 14:19
Жалка работа..
Да караш някой си да пита даденото момиче..
Изпуснал си шанса..
Абсолютно!!
8)

Stotii
11-28-2010, 14:54
Та кво момичето е дощло некво на макс притеснено
събрало е сили да ти каже, че те харесва
напикало се е от страх
после се е и насрало
и смао неквво
-и-и-искаш-ш-шш-ш ли да т-т--т-т-ръгнем----.?
-НЕ КУЧКО МАЗНА МАХАЙ СЕ ОТТУКА!! :razz:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D

По темата - Пич, ти незнаеш какво искаш, и накрая "Помогнете"
Действай като мъж и си помогни сам, не пращай хората да ти вършат мъжката работа !

Eos
11-28-2010, 15:07
пикая ви на скайповете и на всичко. :)

awerw
11-28-2010, 15:35
пикая ви на скайповете и на всичко. :) Откъде я вадиш таз пикня в толкова много теми :(

puppy2
11-28-2010, 15:53
пикая ви на скайповете и на всичко. :) Откъде я вадиш таз пикня в толкова много теми :(

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SwEtyy
11-28-2010, 16:47
пикая ви на скайповете и на всичко. :) Откъде я вадиш таз пикня в толкова много теми :(

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

AnzaRe
11-28-2010, 16:50
Изпулснал си си шанса бро!

Paramour
11-28-2010, 17:52
Бъди мъж! Отиваш и говориш с нея ти.. баси бъзльовците дето сте! .. Еми то и аз да бях, и да те харесвах и да не те харесвах, ако беше пратил момиче да ме пита, нищо нямаше да й кажа.. :x :x

NomNomNom
11-28-2010, 18:59
Не стига, че момичето ти е предложило, като това е мъжка работа, не стига, че си я унизил и си казал НЕ, ами сега и претенции. Отивай в някоя кофа.

jghgh
11-28-2010, 19:19
Не че я харесваш, просто си започнал да си мислиш дали това няма да е единственото момиче, обърнало ти по-сериозно внимание и колко време ще има да чакаш още за да се появи второ такова момиче 8-)
Не мисля, че истински я харесваш...

Хаха!

a1a2b3v
11-28-2010, 19:24
Епп прецакан си, да си мислил навреме :D

inloveinsomeone
11-28-2010, 19:33
Съгласен съм с NomNomNom - такива неща се мислят!!! Можеше да бъдеш по-нежен и да кажеш, че сега не ти е до връзки или нещо такова, какво е това: "НЕ!"?! wtf бе хора!
И наистина момчето първо казва какво чувства. 8)

IndependentGirl
11-28-2010, 19:35
Птичката каца по веднъж на рамото.. :]

art
11-28-2010, 21:25
Стига с тези приятели и приятелки дето пращате ! Просто и пишеш отново да се видите и казваш, че вече не си безразличен към нея и дано не си пропилял шанса си !

+1

SisinkaS
11-29-2010, 11:51
Кофти ситуация ли? "Всичко се връща" .. Дал си й някакви надежди, а после резачка...и то не как да е, а "НЕ" .. ?! На нея дали не й е било кофти? :? А на теб сега ти скимнало, че я харесваш :?

Ssummerjam
11-29-2010, 12:16
Много ми е весело да ви чета темите. Всяка втора започва с "помощ", все едно се давиш едва ли не. :razz: Изпуснал си влака, пич. Ако бях на нейно място, дори все още да изпитвах нещо при положение, че ми пратиш "сватовник" бих те игнорирала напълно. 8-)