PDA

View Full Version : Защо съм такъв ?



za6tp
11-28-2010, 12:44
Като си помисля как приятелката ми се е целувала с бившите и приятели ми става едно такова много гадно и започвам да се държа по-студено към нея, но защо. Почти всяко момиче е имало бивши и сегашните им приятели не правят като мен. За бога какво е това чувство много е гадно всеки път когато иска да се целуваме и се сетя как и е било приятно с другите и се отдръпвам :( Някой имал ли е подобни случки ? Моля ви споделете как да го премахна това гадно чувство ? :(

Luci
11-28-2010, 12:53
Колкото и да го мислиш няма да промениш нищо, само ти става гадно като се сетиш за тези неща... така че по-добре се опитай да игнорираш това чувство, опитай се просто да не мислиш за тези работи.

milan4eto
11-28-2010, 12:53
Няма да е зле да се отпуснеш малко и просто да не мислиш за това. Това,че с бившите й приятели и е било хубаво да се целуват, не значи че и с теб няма да и е хубаво. Ти имал ли си бивши приятелки или тя ти е първата?

za6tp
11-28-2010, 12:59
Luci oпитвам се да не мисля, но това е факт и немога сякаш ей така да го пренебрегна.

milan4eto имал съм други, но тя ми е първата сериозна.

Stotii
11-28-2010, 13:31
Чакай малко,,, Докато се целуваш с приятелката ти, си мислиш как някви други момчета се целуват с нея !??? :razz: :razz: :razz:
А защо просто не се съсредоточиш в това как ТИ се целуваш с нея, а не как те са го правили.
Не го мисли толкова, отпусни се и се радвай на приятелката си ;)

bitchwolf
11-28-2010, 14:41
И на мен ми се е случвало да си помисля нещо подобно и ,да -не е гот,но всички те са бивши! Зае*и ги както е направила тя и не ревнувай от миналото. Сега си ти и това е най-важното.

AutomatiC
11-28-2010, 15:23
И на мен ми се е случвало да си помисля нещо подобно и ,да -не е гот,но всички те са бивши! Зае*и ги както е направила тя и не ревнувай от миналото. Сега си ти и това е най-важното.

BloomF
11-28-2010, 15:25
И аз съм така. Рядко се сещам за това, но като се замисля как преди се е целувал или е*ал с някоя друга... :? :?

jghgh
11-28-2010, 16:56
Собственическо чувство? Струва ми се, че искаш да я притежаваш и затова ревнуваш от миналото.
Може би си несигурен в себе си.


Трябва да си набиеш самочувствието, че си достатъчно значим, за да не ти се налага да се чувстваш единствено значим когато си 1вия за някоя дама (което в случая е невъзможно, защото преди теб е имало и други.)

Вярвай в себе си. Тя все пак е с теб. За да е с теб, трябва да има някакви причини да те е предпочела пред другите и да продължава да бъде с теб.

NomNomNom
11-28-2010, 19:02
Комплексираш се от бившите . Ндей, няма смисъл. Щом е с теб, значи си пич.

tuzaro
11-28-2010, 19:06
тя с тая оста може и други работи да е целувала майна, мислил ли си по тоя въпрос

NomNomNom
11-28-2010, 19:08
тя с тая оста може и други работи да е целувала майна, мислил ли си по тоя въпрос
Недей му налива акъл в тиквата, че цяла нощ няма да може да го асимилира :D

sweet_sorcerer
11-28-2010, 19:10
тя с тая оста може и други работи да е целувала майна, мислил ли си по тоя въпрос
Уста майна.....Гадно :lol:
Мислиш си глупости, авторе. Всеки си има минало. Ай ся си представи, че и ти си се целувал с други преди нея...

tettix
11-28-2010, 19:17
пробвай да си мислиш, че ти си езикът си ;д

не я ревнувай, още повече от нещо неактуално и тн
само си създаваш проблеми

tuzaro
11-28-2010, 19:18
представи си като стигнат до секс майна, и ако преди него е имао други кво става :lol: :lol:
махай я тая майна, тя е втора ръка.

IndependentGirl
11-28-2010, 19:40
^ Тцтц.. Ти пък това му кажи на момчето, та още повече да се шашне.. ;d

Не го мисли това. Всеки човек си има минало и то затова е минало - там да си остане. Концентрирай се върху настоящето, за да не съжаляваш завбъдеще.. ;]

BgHtH
11-29-2010, 16:11
Само на мен ли не са ми минавали подобни глупости през главата... ?!?

FuckedUp
11-29-2010, 16:23
представи си като стигнат до секс майна, и ако преди него е имао други кво става :lol: :lol:
махай я тая майна, тя е втора ръка.

Ти си ебати пича! Честно, МАЙНА! :D:D:D

inloveinsomeone
11-29-2010, 16:33
Това наистина е странно, защо просто не се отпуснеш?
А пък аз въобще не мисля за такива неща, но когато си ги мисля (рядко) аз наистина искам човекът до мен да се чувства по-добре с мен, отколкото с бившите си.
Успокой се! Няма нищо лошо в това да имаш връзка с човек, който вече е имал такава. ;)

monotonous
11-29-2010, 18:14
А ти нямал ли си бивши, с които ти е било хубаво и си се целувал? :)

Freshman
12-03-2010, 02:35
Хаха, пич, и по-трагични случаи знам. Малко е грубо, но ще го кажа, за да се успокоиш. Един приятел се беше целувал с една другарка в дискотеката и нали всичко нормално докато не изцепи следното: "Много си хубава, ама като си представя как се*еш като останалите..." :D Тъй, че спокойно. Винаги може по-зле 8-)

bashman
12-03-2010, 13:16
абе радвай че вобще иска да те целуне аз се бях побъркал по едно момиче и тя се фана с мене и не ми даде да я целуна ниту еидн път за 2 месеца

Freshman
12-03-2010, 13:41
абе радвай че вобще иска да те целуне аз се бях побъркал по едно момиче и тя се фана с мене и не ми даде да я целуна ниту еидн път за 2 месеца
Хахахахахах ти нормален ли си ??? :D 2 месеца да ходите с някаква и да не ти даде дори да я целуваш... :shock:

ByBinKaa
12-03-2010, 16:09
Чакай малко,,, Докато се целуваш с приятелката ти, си мислиш как някви други момчета се целуват с нея !??? :razz: :razz: :razz:
А защо просто не се съсредоточиш в това как ТИ се целуваш с нея, а не как те са го правили.
Не го мисли толкова, отпусни се и се радвай на приятелката си ;)

:)

Nunz
12-04-2010, 13:23
Забрави,че е имала други!Ти си първия.