PDA

View Full Version : Помощ!



ivan1
11-28-2010, 14:02
Здравейте. Аз съм на 16 години и съм бисексуален. В момента харесвам едно момче (направо съм влюбен в него), но ме е срам да направя нещо. Двамата учим в едно и също училища, но той е с една година по-малък. Много е готин, но не мога да го заговоря.. Често забелязвам, че ме гледа и направо не издържам, направо се разтапям. Когато обаче погледите ни се пресекат ми става много неловко и моментално се обръщам в друга посока. Въпросът ми е "Как да разбера дали и той изпитва нещо към мен?".

Arterranes
11-28-2010, 14:04
прочетох само първото изречение и не прочетох нищо друго 8-)
ето го моя съвет:
отиди до мъжагата
кажи му, че ще го праскаш в дупето
ама се обади на бърза помощ 15мин преди тва, че да не ги чакаш много :razz:

bitchwolf
11-28-2010, 14:29
Ами разбери дали и той не е би и ако "да" просто го питай по въпроса...

Infection
11-28-2010, 14:29
прочетох само първото изречение и не прочетох нищо друго 8-)
ето го моя съвет:
отиди до мъжагата
кажи му, че ще го праскаш в дупето
ама се обади на бърза помощ 15мин преди тва, че да не ги чакаш много :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol: Aбе тва да не е училище за бисекслални!!!
може момчето да си харесва момичета !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Stotii
11-28-2010, 14:57
Отиваш при него, питаш го , изяждаш си боя и си заминваш :lol: :lol: :lol:

Eos
11-28-2010, 15:00
омг, много сте прости. не е смешно, :x


по темата.
Няма нищо срамно и лошо повече да те привлича другия пол. Просто първо го заговаряш и ако той е би, му споделяш, но, ако си е нормален, по - добре не прави нищо по въпроса, защото наистина ще се почувстваш много кофти и всички ще ти се подиграват и ще те унижават.

ivan1
11-28-2010, 18:33
Въпросът е, че ме е срам да го заговоря. Направо си загубвам ума когато е наблизо. Понякога даже не осъзнавам какво казвам и/или ми казват.
Мъча се да измисля нещо, с което за разбера дали е би, но нищо не ми идва. Искам да пробвам, но ще го направя само ако съм сигурен.
Относно за подигравките... Не ми пука. Въобще не се срамувам от това, че съм би.
А за боя... не вярвам да го направи. Досега не съм го виждал да се държи зле с някого. А и не е най-големият мъжкар.

NomNomNom
11-28-2010, 18:49
Пробвай да го заговориш, да се сприятелите . Пиши междувременно как върви , да се порадваме на по-освободеното схващане за връзките на новото време.

tettix
11-28-2010, 18:53
пич не знам защо ама ми се струва леко измислено да си бисексуален на 16 (: интересуващ се окей ама това е твърде крайно заключение за тая възраст

AutomatiC
11-28-2010, 19:03
Отиваш при него, питаш го , изяждаш си боя и си заминваш :lol: :lol: :lol:

tuzaro
11-28-2010, 19:10
концлагер за тебе майна.

Luci
11-28-2010, 19:41
концлагер за тебе майна.
:razz:

FuckedUp
11-28-2010, 19:44
:shock: ЛЕЛЕ. НАСРАХ СЕ ОТ СМЯХ!! КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ХОРА, БЕ? УТРЕПКИ :D:D:D (нищо лично, бе!) :razz: :razz: :razz: :razz:

NomNomNom
11-28-2010, 19:49
:shock: ЛЕЛЕ. НАСРАХ СЕ ОТ СМЯХ!! КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ХОРА, БЕ? УТРЕПКИ :D:D:D (нищо лично, бе!) :razz: :razz: :razz: :razz:
Комплексар .

FuckedUp
11-28-2010, 20:09
Пълен, братле. Ти болен ли си?

NomNomNom
11-28-2010, 20:16
^^
Какво лошо има в бисексуалните ??
Тъмо остават повече жени за хетеротата.

tuzaro
11-28-2010, 20:19
^^
Какво лошо има в бисексуалните ??
Тъмо остават повече жени за хетеротата.грешно ти е мисленето.

NomNomNom
11-28-2010, 20:37
^^
Какво лошо има в бисексуалните ??
Тъмо остават повече жени за хетеротата.грешно ти е мисленето.
Е, никой не си избира дали да му се чукат мъже, или жени.

tuzaro
11-28-2010, 20:40
^^
Какво лошо има в бисексуалните ??
Тъмо остават повече жени за хетеротата.грешно ти е мисленето.
Е, никой не си избира дали да му се чукат мъже, или жени.да, той така се ражда... стига глупости майна

NomNomNom
11-28-2010, 20:42
Или се ражда така, или средата го моделира . Има много причини ^ Не можем да го съдим. Всеки има право да чука когото си иска ^

sweet_sorcerer
11-28-2010, 20:47
Вие двамата добра дискусийка си заформихте, ама едва ли помагате на момчето така...
За жалост и аз не мога да помогна, авторе. Те съфорумниците вс ти казаха....Поговори с него и успех. :)

Stotii
11-28-2010, 20:50
^^
Какво лошо има в бисексуалните ??
Тъмо остават повече жени за хетеротата.грешно ти е мисленето.
Е, никой не си избира дали да му се чукат мъже, или жени.

E как ще не си избира, айде глупости верно.... идва момент в който трябва да избереш....
Чукат ти се жени = хетеро
Искаш ти да си жена = хомо
Ама бисексуалноста си е пълна простотия... незнаеш какво искаш, и се чукаш с квот падне... Шантава история ... :lol: :lol: :lol: :lol:

izlishna
11-28-2010, 20:53
А аз мисля, че това е поредния филмиран автор на подобна тема и вие му се връзвате..

kinggnik
11-28-2010, 21:01
ти ли искаш да му цепиш дупарата или искаш той твойта да нацепи а? :D :D :D 8-) :lol:

DeVilTerroR
11-29-2010, 08:54
Кажи му го уж на майтап :D :D

xCut0utMyTearsx
11-29-2010, 09:49
Ако той не е бисексуален или гей, нЕмаш шанс. Най-много да ти се изсмее в лицето и да разкаже на цялото ти училище... но едва ли ще ти е приятно.

ivan1
11-29-2010, 11:03
ти ли искаш да му цепиш дупарата или искаш той твойта да нацепи а? :D :D :D 8-) :lol: Само не можах да разбера каква е връзката между мнението ти и моя проблем. Не става въпрос за секс, а за любов. Тази дума чувал ли си я? Сигурно не... :? Ако беше нямаше да пускаш такива тъпи коментари.

SisinkaS
11-29-2010, 11:38
омг, много сте прости. не е смешно, :x


по темата.
Няма нищо срамно и лошо повече да те привлича другия пол. Просто първо го заговаряш и ако той е би, му споделяш, но, ако си е нормален, по - добре не прави нищо по въпроса, защото наистина ще се почувстваш много кофти и всички ще ти се подиграват и ще те унижават.

Подкрепя, те напълно \:D/
П.П. Сериозно малко ми е странно, но не и смешно... както на повечето тук ! ЧОВЕШКО Е! :x

Stotii
11-29-2010, 13:14
ти ли искаш да му цепиш дупарата или искаш той твойта да нацепи а? :D :D :D 8-) :lol: Само не можах да разбера каква е връзката между мнението ти и моя проблем. Не става въпрос за секс, а за любов. Тази дума чувал ли си я? Сигурно не... :? Ако беше нямаше да пускаш такива тъпи коментари.

А ти какво разбираш от любов на 16, че ми е любопитно !??

AnzaRe
11-29-2010, 14:03
прочетох само първото изречение и не прочетох нищо друго 8-)
ето го моя съвет:
отиди до мъжагата
кажи му, че ще го праскаш в дупето
ама се обади на бърза помощ 15мин преди тва, че да не ги чакаш много :razz:

Не се занимавам с бисексуални наклонности или обратни ....
питай в някой бисексуален форум

ivan1
11-29-2010, 14:03
А ти какво разбираш от любов на 16, че ми е любопитно !??Каквото разбираш и ти. Не знам на колко години си, но не ме и интересува много. Чувството е еднакво независимо колко си голям.

Stotii
11-29-2010, 14:41
Питах какво е твоето мнение, моето си го знам ...

vasko9933
11-29-2010, 14:55
концлагер за тебе майна.
:razz:

:lol: :lol: :lol: :lol:

AnzaRe
11-29-2010, 15:11
Авторе ти си едва на 16....и говориш глупости явно има някой който ти го набива в главата....разбери един ден ще имаш приятелка ще имаш семейство,майка ти баща ти,всичките ще се радват на внучета,внучки... замисли се малко...ти явно не си го прайл.... и до сега момиче не ти е обращало внимание и си останал с това впечатление...
Но живота си е твой ..
Ти си го хабиш не аз или някой друг..
Замисли се малко и тогава говори...
В противен случай щи дам пример
Всеки да разбере ще те отбягва,секи ще ти се надъхва да те бие
Обществото няма да те приеме...!!
Размисли малко над тоя въпрос
Между другото,ако ваще разберат бас държа,че баща ти ще те изгони от дома си и ще се отрече от теб!!!

ForsakenFreak
11-29-2010, 15:31
ivan1, нека първо ти кажа следното - не ги слушай тези, които те критикуват и ти казват, че не си неориентиран. Това си е твоя живот, все пак, те нямат право да ти казват какви норми да следваш, (да бъдеш с жена, да правиш семейство, бабешки приказки, дрън-дрън) защото така ставаш роб и загубваш своето аз.
А иначе ето какво мога да те посъветвам аз: Отпусни се, помедитирай малко (сериозно), да ти се прочисти ума. Това със срама е вътрешна борба - трябва сам да се пребориш с него. Следващата стъпка е да започнеш разговора си с определеното момче, по-добре да е насаме. Разбери какви са неговите наклонности. Ако няма склонност към обратни, по-добре не го насилвай, защото това ще е в смисъл посягане към чужд живот, разбиване на личното пространство. Сиг съм, че ще си намериш сродна душа някой ден. Ако пък случайно се окаже на твоя страна, натам си се оправяйте вие, защото на мен лично ме е гнус от момчета гейове, но имам толеранс. Другата идея за разбиране каква е сексуалната му ориентация е да го подметнеш неволно въпроса в някакъв друг разговор, но тук е важно да не се издаваш и ти, поне докато не разкриеш психологията на противника си, така да се изразя. :D

tuzaro
11-29-2010, 20:10
ivan1, нека първо ти кажа следното - не ги слушай тези, които те критикуват и ти казват, че не си неориентиран. Това си е твоя живот, все пак, те нямат право да ти казват какви норми да следваш, (да бъдеш с жена, да правиш семейство, бабешки приказки, дрън-дрън) защото така ставаш роб и загубваш своето аз.
А иначе ето какво мога да те посъветвам аз: Отпусни се, помедитирай малко (сериозно), да ти се прочисти ума. Това със срама е вътрешна борба - трябва сам да се пребориш с него. Следващата стъпка е да започнеш разговора си с определеното момче, по-добре да е насаме. Разбери какви са неговите наклонности. Ако няма склонност към обратни, по-добре не го насилвай, защото това ще е в смисъл посягане към чужд живот, разбиване на личното пространство. Сиг съм, че ще си намериш сродна душа някой ден. Ако пък случайно се окаже на твоя страна, натам си се оправяйте вие, защото на мен лично ме е гнус от момчета гейове, но имам толеранс. Другата идея за разбиране каква е сексуалната му ориентация е да го подметнеш неволно въпроса в някакъв друг разговор, но тук е важно да не се издаваш и ти, поне докато не разкриеш психологията на противника си, така да се изразя. :Dдокато пишеше поста беше на 30 сантиметра от земята нали...