PDA

View Full Version : защо винаги правите така....



qwertys
11-28-2010, 14:50
защо вие момичетата винаги гледате външния вид на човека.... :( никое момиче не ме харесва....а много от тях ми казват, че имам страхотен характер но външния ми вид ги отблъсква.... :?

bitchwolf
11-28-2010, 14:55
"по дрехите посрещат..." . Важно е за първото впечатление знам ли. Лично аз все съм се влюбвала в момчета не по вида им ,а по-скоро от разговори,излизания и т.н. И после "никой не е перфектен докато не се влюбиш в него" ама то си е така. :D

qwertys
11-28-2010, 15:01
абе аз дрехи имам колкот щеш....и не са некой парцалки....

gabinceto19
11-28-2010, 15:02
Дай снимка бе !! Тай как да ти кажа? :o :o :o

Infection
11-28-2010, 15:03
Не всички момичета гледат само вуншния вид!!!Е но и това е от голямо значение !!Защото момичето първо те забелязва външно ,а след това вътрешно!!!Между другото казваш че те отблъскват я дай някъв профил да те видим защо?

Eos
11-28-2010, 15:04
Ако наистина външния ти вид е 'отблъскващ'. омг, не вярвам да е толкова зле. предприемаш някакви мерки да се оправиш, някакви съвети от родители, от баща си /примерно/
Но момичетата са тъпи долни и гадни материалистки и не виждат по - ценните качества у човека. :-|
Може да си на +50/60 дъртак ама фрашкан с пари чичко и всички ще те обичат. Толкова им е акъла. :roll:

bitchwolf
11-28-2010, 15:05
Да,и да видим кое е поправимо

gabinceto19
11-28-2010, 15:10
Ако наистина външния ти вид е 'отблъскващ'. омг, не вярвам да е толкова зле. предприемаш някакви мерки да се оправиш, някакви съвети от родители, от баща си /примерно/
Но момичетата са тъпи долни и гадни материалистки и не виждат по - ценните качества у човека. :-|
Може да си на +50/60 дъртак ама фрашкан с пари чичко и всички ще те обичат. Толкова им е акъла. :roll:

ААА вие щот не сте същите !!! Даже сте и по-гадни!!! Само някое момиче да е по-грозничко и се спуквате от гаври !!! Харесвате само нацицонени, бухнали п*тки :o :o :o :o :o :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Eos
11-28-2010, 15:12
Ако наистина външния ти вид е 'отблъскващ'. омг, не вярвам да е толкова зле. предприемаш някакви мерки да се оправиш, някакви съвети от родители, от баща си /примерно/
Но момичетата са тъпи долни и гадни материалистки и не виждат по - ценните качества у човека. :-|
Може да си на +50/60 дъртак ама фрашкан с пари чичко и всички ще те обичат. Толкова им е акъла. :roll:

ААА вие щот не сте същите !!! Даже сте и по-гадни!!! Само някое момиче да е по-грозничко и се спуквате от гаври !!! Харесвате само нацицонени, бухнали п*тки :o :o :o :o :o :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: момиче съм
ай сиктир. :-|

qwertys
11-28-2010, 15:15
Еос нашите са разделени и ваобще и неискам да си помислям за баща ми, а като питам майка вика - че съм най-красивото нещо бла бла бла.....а и съм се опитвал да променя външния си вид но...оставам си същия...няма голяма разлика...

Stotii
11-28-2010, 15:15
Нали за да се сблъска със "Вътрешното ти АЗ", първо ще види "Външното". Не слушай момичетата, които казват, че външния вид не е важен, защото може да срещнат перфектният мъж, но ако е квазимодо няма и да се заговорят с него !

qwertys
11-28-2010, 15:19
еми грижа се за външния си вид до колкото мога но просто...оставъм си грозен....

gabinceto19
11-28-2010, 15:21
дай снимка

qwertys
11-28-2010, 15:28
някой фр-та блуждаят из форума тъйче пиши на лс....

awerw
11-28-2010, 15:31
Сякаш приятелите ти не са те виждали никога :?

qwertys
11-28-2010, 15:34
ще земе ме базикат после :D па и немоа намеря ся в компа моя снимка...

van1
11-28-2010, 16:06
защо вие момичетата винаги гледате външния вид на човека.... :( никое момиче не ме харесва....а много от тях ми казват, че имам страхотен характер но външния ми вид ги отблъсква.... :?

Всички учени казват, че "мъжете обичат с очите, а жените - с ушите".
Просто вложи малко пари в козметика и поддръжка, но не да клони към метросексуалност :D

qwertys
11-28-2010, 16:24
никакъв ефект....

arizona
11-28-2010, 16:37
е не може да няма никакъв ефект,освен това едвали си толкоз грозен(дай pic) :P ,а с времето може и да станеш принц,нали знаеш пубертет :?

qwertys
11-28-2010, 16:41
немога да намеря в момента...и се надявам наистина да е само от пубертета.... :(

a1a2b3v
11-28-2010, 16:55
Абе всеки, които ти каже, че не му пука за външния вид на човек ще те излъже. Така де никой не би тръгнал с някого когото го отвращава и го е гнус от него. Но един приличен вид е достатъчен. :wink: Не се отчайвай.

Хмм не знам аз лично винаги се чудя на хората, които казват че "...за всеки влак си има пътници." не, че го оспорвам така е ама тук ми изниква въпроса "Защо всички искаме да се возим в първа класа?"

П.С. Такива сме си хората, такива сме и били винаги . Даже преди много много години. Пример за това е Илиада с представата за човека "хубав и добър"(давам пример, понеже това е първото, което ми идва на ум понеже наскоро го учихме :-D , но сигурно има още много такива.)

jghgh
11-28-2010, 17:03
Еос нашите са разделени и ваобще и неискам да си помислям за баща ми, а като питам майка вика - че съм най-красивото нещо бла бла бла.....а и съм се опитвал да променя външния си вид но...оставам си същия...няма голяма разлика...
Ти пък кво слушаш майка си?
За нея винаги ще си най-красивия, щото си й дете.
Припомни си историйката за майката лястовичка и майката гарга (ако трябва ще ти я напиша, ако не се сещаш)


Откакто свят светува 1вото нещо, което събира 2ма души е химията - т.е. физ. привличане.
Ако някоя мацка не е сладка, ти ще започнеш ли да я харесваш? Ти даже няма да я забележиш!
Факт е, че един човек трябва да ни е поне СИМПАТИЧЕН, за да искаме да го опознаем, да пожелаем да научим разни неща за него и т.н.

Да си симпатичен не изисква кой знае какво - трябва да се поддържаш, да си чист, да имаш здравословно телосложение и най-важното ДА СИ УВЕРЕН в себе си.

Красотата не са физически дадености, защото познавам доста плейбои, които не са с най-правилните мерки на лицето, обаче пак са плейбои - защо ли? Защото са уверени и излъчването им е позитивно.

Трябва да си уверен, а не пораженец, да си свеж, да вярваш в себе си и да се чувстваш комфортно с това, което си. Да си готов да работиш над себе си и да се усъвършенстваш, но не и да си намусен комплексар с пораженческо мислене.

Това е красотата.

Така че не си търси оправдания, че не приличаш на Брад Пит, примерно, ами се хвани в ръце и не си измисляй оправдания. Спортувай. Стани добър в нещо. Постави си цел. Самочувствието обича да "стъпва" на някакви реални резултати, така че ги постигни - научи някакъв език, стани добър по нещо, направи красива фигура.
СТАРАЙ СЕ.


Красотата е явление, а не физически дадености.
Всеки усмихнат, позитивен, уверен човек е КРАСИВ. Неговата позитивна енергия привлича другите хора и те го харесват.
В допълнение, разбира се, трябва и малко суетност - примерно красиви дрехи, поддържана прическа, чиста коса, чиста кожа, хармонично тяло - не много дебело, не много слабо, етц.
Все пак го правиш и за себе си! Обичай се, поддържай се.
Подарявай си грижа.
Правиш го за теб самия!



А по темата ти.. Не мисля, че момичетата гледат повече външния вид от момчетата. Даже мисля че е обратното. Доста грозни момчета си имат хубави приятелки, а и е доказано, че мъжете са по-визуални същества. ;]
Но общо-взето и при двата пола важи горенаписаното, че за да се поинтересуват от теб, 1во трябва да си им хванал окото. Иначе няма да те забележат.
И не е нечестно, защото и ти го правиш, макар да не го осъзнаваш.

blackfireXx
11-28-2010, 17:03
em gledam da se potdarjam....imam dobra li4na higiena....ama prosto gi otblaskvam momi4etata.......

Destroyer89
11-28-2010, 17:06
Това е съвсем нормален човешки инстинкт.

qwertys
11-28-2010, 17:10
еми ходя с чисти и хубави дрехи, относно до тялото ми - къпя се всеки ден, ходя на фитнес и т.н. и винаги съм весел/уснихнат

a1a2b3v
11-28-2010, 17:17
em gledam da se potdarjam....imam dobra li4na higiena....ama prosto gi otblaskvam momi4etata.......

Добре бе колко зле може да е?! Чак пък да отблъскваш.. +това може да е и от характера. Ти ако ще да си неземен красавец ако си с някакъв особен характер кел файда че си хубав...

И все пак постни една снимка. Дака всеки ще ти каже какво във визията ти не му харесва и ще си я пооправиш. :)

Infection
11-28-2010, 17:42
ще земе ме базикат после :D па и немоа намеря ся в компа моя снимка...
Немога да разбера защо постоянно си намираш оправдания да не покажеш (pic) янво ти си се виждаш в кво положение си?

Paramour
11-28-2010, 17:46
То пък сякаш само момичетата сме така.
Ами вие, момчетата? Да не би да не поглеждате външния вид?
Щом ти казват, че външния ти вид е отблъскваш-направи нещо по въпроса. Не ни изкарвай нас криви. :?

DeVilTerroR
11-28-2010, 18:19
То ние момчетата повече гледаме външния вид ако трябва да бъдем честни :D

NomNomNom
11-28-2010, 18:46
защо вие момичетата винаги гледате външния вид на човека.... :( никое момиче не ме харесва....а много от тях ми казват, че имам страхотен характер но външния ми вид ги отблъсква.... :?
Като ти гледам ниската самооценка мога само да заключа, че какъвто и да ти е външният вид, то вътрешното ти Аз е далеч по-зле.
А и интересно, след като
много от тях ми казват, че ... външния ми вид ги отблъсква.... поне да посочат какво не ти е наред.
Покажи малко самоувереност. Повечето жени не харесват хора, които нямат капка самоувереност. Само ги съжаляват.

Wits
11-28-2010, 19:01
а много от тях ми казват, че имам страхотен характер

Да бее :razz:

xSANYAx
11-28-2010, 19:06
Виж сега,когато едно момиче забелязва някое момче,то гледа първо външният вид,след това характерът му и държанието. За съжаление външният вид е много важен .. аз бих те посъветвала наистина да поговориш с някои твои близки приятели (момчета) какво 'не ти е наред' и да го оправиш,а ако действително ти няма нищо,а просто самият ти не се харесваш,ти трябва малко самочувствие,ще видиш как след време ще се намери перфектното момиче :)

indigo0lady
11-28-2010, 20:26
От собствения си опит мога да ти кажа, че важен е не външния вид, а излъчването. А излъчването зависи пряко от самооценката. Аз лично съм се влюбвала и в някой откровено грозни момчета и да - за мен външния вид няма кой знае какво знаение. Освен ако под отблъскващ нямаш предвид ухаещ от километри - тогава гарантирам ти, колкото и свестен, красив и прочее да си, трудно ше си намериш момиче! Има го обаче и другият момент - може да не търсиш на правилното място - ако под всички момичета имаш предвид тълпата лигли, сигурно трудно ще те харесат ако не си първа хубост. Отиди заговори някое много свито момиче или някое, де да знам, някое на място, не ти знам вкуса за характер - може и да се случат различни неща тогава ;) Просто обикновено хората си падат по един и същи тип хора от противополжния пол, а после се оплакват, че всички мъже/жени били еднакви, искали едно и също и т.н... И айде успех от мене с търсенето или чакането - убедена съм, че все някога ще ти се усмихне съдбата, въпросът е дали ще го осъзнаеш. ;)

kinggnik
11-28-2010, 21:22
смятай щтом го е срам да постне снимка представям си къв е тоя пич ти значи треа да си по зле и от ония дет ги е хванало Чернобил 8-) :D :D :-D

turmionkatilot
11-28-2010, 22:31
смятай щтом го е срам да постне снимка представям си къв е тоя пич ти значи треа да си по зле и от ония дет ги е хванало Чернобил 8-) :D :D :-D

бягай в първи клас

"желязна" логика имаш...........................

bieberlover2
11-28-2010, 23:05
е брат, ти колко трябва да си грозен о.О

MaLkaTa_LaDy
11-29-2010, 07:54
Защото за да има приятелство е нужно характерите да си допадат. За да има и любов е нужно и сексуално привличане и още според някои теории - властта и парите са много важни. Сексуалното привличане се поражда най-вече от привлекателната външност. Какво очакваш?! Естествено, че ще гледаме и външния вид.

fuckme
11-29-2010, 08:17
никой не ти е виновен пич 8)

dimitar_ak
11-29-2010, 10:47
Авторе, я отиди до огледалото, погледни се хубаво и ми кажи харесваш ли се. Как очакваш да те хареса момиче ако ти самия имаш лошо мнение за себе си?

sabaton94
11-30-2010, 20:16
Ако наистина външния ти вид е 'отблъскващ'. омг, не вярвам да е толкова зле. предприемаш някакви мерки да се оправиш, някакви съвети от родители, от баща си /примерно/
Но момичетата са тъпи долни и гадни материалистки и не виждат по - ценните качества у човека. :-|
Може да си на +50/60 дъртак ама фрашкан с пари чичко и всички ще те обичат. Толкова им е акъла. :roll:

ААА вие щот не сте същите !!! Даже сте и по-гадни!!! Само някое момиче да е по-грозничко и се спуквате от гаври !!! Харесвате само нацицонени, бухнали п*тки :o :o :o :o :o :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Таз па и тя! Не е задължително да се спъва в циците си, ама много ясно, че не искаме и да се спъва в сланините си.

xKiFlAxx
12-01-2010, 02:40
Момичетата гледаме външен вид и мнннн повече. Но аз Никога не бих харесала момче :D

chemist9009
12-01-2010, 14:36
Но аз Никога не бих харесала момче :D
Никога не казвай никога! :lol: :lol: