PDA

View Full Version : Помогнете!!!



lili12
11-28-2010, 15:57
Една приятелка има проблем и реших да се обърна към вас вместо нея.
Тя харесва едно момче, но то не е от нашия клас и не го познаваме. Постоянно го виждаме по коридорите, а тя се чуди как да се запознаят (в смисъл за какво да си говорят като не са в един клас) Моля помогнете :(

nepowtorima
11-28-2010, 16:02
Винаги съм се чудила на хора, защо живеят живота на приятелите си вместо тях... И кво като го харесва.. ти като и помагаш и ако случайно се влюбиш в него кво ще прайш... Няма приятелка... :D Ем щом ти си се захванала поразпитай за него, намери му facebooka, а тя да седи и да чака на нея да и опраиш живота... :)

BlackCross
11-28-2010, 16:02
Казва се просто "Здравей!"

lili12
11-28-2010, 16:07
Винаги съм се чудила на хора, защо живеят живота на приятелите си вместо тях... И кво като го харесва.. ти като и помагаш и ако случайно се влюбиш в него кво ще прайш... Няма приятелка... :D Ем щом ти си се захванала поразпитай за него, намери му facebooka, а тя да седи и да чака на нея да и опраиш живота... :)

Стига де! Не и живея живота. И тя мн неща ми е помогала, просто и връщам услугата. И моля те пиши по темата.

bitchwolf
11-28-2010, 16:07
Ами няма начин да се запознаят,ако не се заговорят. Да го поздрави един път,да го пита нещо свързано с даскало..като това им е общо и другото ще си дойде само.

nepowtorima
11-28-2010, 16:17
Еми.. не знам как да се запознаят.. Ама по прицип никое момиче не отива ей тъй да каже на момчето "Здрасти" Трябва по накакъв начин - (колкото и да е банално вече), да разпита, да му намери скайпа,фейсбука... и т.н. Да се запознаят и тогава вече ще си казват здрасти без проблем... :)

lili12
11-28-2010, 16:17
Според мен може когато чакат на опашка за лафката и тя да го пита еди-кво-си колко струва и т.н...

nepowtorima
11-28-2010, 16:19
Според мен може когато чакат на опашка за лафката и тя да го пита еди-кво-си колко струва и т.н...

Пробвала съм, Не действа :D - изгледа ме супер страшно... :D Ама да пробва, ама после може да му е ясно.. как стоят нещата... :D Зависи...

BlackCross
11-28-2010, 16:24
1. Да си изпусне химикала пред него.
2. Ако пуши да го попита за цигарка.
3. Ако познава някой от неговия клас да го пита за него.
Еми само т'ва се сещам за сега... :)

Stotii
11-28-2010, 16:31
Давайте повече информация в тоя тип от теми де'а.... Тя знае ли въобще нещо за него или го харесва просто ейтей на външен вид... ами ти !??
Нещо общо да ги свързва, интереси,пушене, спорт ... НЕЩО !?

SwEtyy
11-28-2010, 16:38
Винаги съм се чудила на хора, защо живеят живота на приятелите си вместо тях... И кво като го харесва.. ти като и помагаш и ако случайно се влюбиш в него кво ще прайш... Няма приятелка... :D Ем щом ти си се захванала поразпитай за него, намери му facebooka, а тя да седи и да чака на нея да и опраиш живота... :)

Едно момиче точно така помагаше на приятелката си за едно момче и накрая тя започна да го харесва също. Даже един път се скараха.

lili12
11-28-2010, 16:48
Давайте повече информация в тоя тип от теми де'а.... Тя знае ли въобще нещо за него или го харесва просто ейтей на външен вид... ами ти !??
Нещо общо да ги свързва, интереси,пушене, спорт ... НЕЩО !?

Харесва го само по външен вид и затова иска да се запознаят :?