PDA

View Full Version : Трябва ми сериозна помощ!



kinggnik
11-28-2010, 16:17
Здравейте напоследък съм много зле с психиката и направо незнам какво да правя страх ме от всичко страх ме е от хората страх имам от всичко направо ще откача параноята ме хваща преди половин година не бях така проблема стана от преди 3 месеца страх ме е да изляза от нас дори аз мн зле се чувствам преди месец се нахвърлих върху един познат и го ударих няколко пъти и в страха си избягах и сега иска да ме пребива и по принцип аз съм по силен от него но вътре в мен както казах се върти един такъв страх от всичко и постоянно мисля за всичко и се чудя какво да правя как да продължа напред половината ми приятели ме изоставиха което ще рече че не са никакви приятели но както и да е и сега когато някои започне да ми се надува се свивам като мишка и не смея да му кажа нещо защото ако ми скочи аз ще стоя от страх няма да посмея да го ударя та преди се биех наред а сега ме е страх от всеки на училище ходя с такси и се връщам с такси от страх някой да не ме спре на улицата и да ми се направи защото ми прилошава в такива моменти и започвам да се потя и да дишам много трудно моля някой да каже защо съм в такова състояние

rns92
11-28-2010, 17:37
Трябва да отидеш при специалист. Каквото и да ти кажем, няма да се промениш. Мен преди време ме беше хванала параноята и се оправих с едни хапчета, но се посъветвах с лекар. Направи и ти същото!

kinggnik
11-28-2010, 17:39
а може ли да ми кажеш по какъв точно специалист трябва да отида

Jaime
11-28-2010, 17:51
Психиатър.

kinggnik
11-28-2010, 18:57
Благодаря ще намера психиатър незабавно защото не издържам повече така :(

rns92
11-28-2010, 19:59
Трябва ти психотерапевт, а не психиатър. :)

Правете разлика между психолог , психиатър ,психотерапевт.
Психиатрите са лекари, които работят с психично болни хора.

kinggnik
11-28-2010, 20:42
Трябва ти психотерапевт, а не психиатър. :)

Правете разлика между психолог , психиатър ,психотерапевт.
Психиатрите са лекари, които работят с психично болни хора.
Аха аз се позамислих,че не беше психолог беше друго,но все пак брагодаря :) .

trol0
11-28-2010, 22:17
Я се самоубий и стига с тия депресий , сложи край на живота си!!!!!!

elenka3
11-29-2010, 15:25
Трябва ти психотерапевт, а не психиатър. :)

Правете разлика между психолог , психиатър ,психотерапевт.
Психиатрите са лекари, които работят с психично болни хора.


+1[/b]

demonka
12-16-2010, 15:20
Я се самоубий и стига с тия депресий , сложи край на живота си!!!!!!


:smt021 :smt021 :smt021

Не го слушай! Найстина се консолтирай със специалист! \:D/