PDA

View Full Version : Как да станем нещо повече от приятели...



inloveinsomeone
11-28-2010, 17:12
Всичко започна през лятото...
Тогава се запознах с едно момиче, след това постоянно си чатихме. Тя беше много забавна, имаше страшно чувство за хумор. Постоянно исках да си пиша с нея, защото беше най-якият човек, който съм познавал. След това й разглеждах снимките! :grin: :grin: Беше много, ама много красива! Казвам това, защото мен лично рядко ме впечатляваха момичетата около мен, защото или бяха прекалено затворени, или се мислеха за най-великото нещо на света и ще употребя един жаргон сега, те бяха "кифли".
Тя просто беше върхът! Аз започнах да я харесвам някъде октомври месец още. Осъзнах, че тя е единственото същество, което ме е накарало да се увлека толкова много по един човек...
На 26 ноември разкрих чувствата си. Първо започнах, че съм я харесвал през лятото - после, че съм спрял и накрая й казах истината, че я харесвам, много! Аз обаче й споменах, че май всичко е дотам, защото аз си знаех, че тя няма да ме хареса.
Вчера отново стана на въпрос за това и аз й казах, че я харесвам (отново), но това не означава нещо за приятелството ни...! :( Колко съм тъп само! Наистина си мисля да й кажа нещо, но просто като видя как ми пише от типа на: "май си изяснихме всичко", а аз й кажа "да, така е", просто не мога да направя нищо!
Хора как да й кажа всичко, което чувствам без да съм сигурен, че тя отново ще ме има в графа "приятели", а доколкото знам наистина държим един на друг, но...
Просто не знам какво да направя, не знам как дори да я поканя на нещо като среща! Ужас, толкова се притеснявам, а толкова ме е яд след това, че нищо не съм направил! Наистина много я харесвам, но наистина не знам как да я накарам да ме хареса и тя! Ако може съвет как да се държа с нея... опитвам се максимално да се държа джентълменски и мисля, че се получава, но тя май ме мисли за приятел само и не изпитва такива чувства, каквито и аз (толкова силни).
Благодаря предварително! Искам толкова да станем нещо повече от приятели, защото тя наистина е единственото момиче, което до такава степен ме привлече!

Burn94
11-28-2010, 17:24
Да попитам ти как си и казал че я харесваш по скайп или на живо че нещо не можа да ми стане ясно ?! Другото което е не знам дали сте излизали какво сте правили, но от това което пишеш имам чувството че тя те смята само за приятел. Въпросът е в това , че ако едно момиче те вкара в графа приятели измъкване няма :) Другото което е важно че има едно междинно състояние където и тя не знае дали ставаш за приятел или за гадже и в този момент трябва да дадеш всичко от себе си да я спечелиш. По въпроса как да я поканиш на среща отговора е елементарен - "Хайде да излезем на едно кафе ... " , после малко се разхождате заедно и тогава й казваш как стоят нещата не по скайп телефон и какво ли още не на живо контакта е най-силен и веднага може да разбереш какво мисли тя (все пак хората не сме толкова сложни същества , всъщност сме доста елементарни но това е друга тема ... ) . И за да не се отплесвам в още писания ще обобщя с няколко думи: наблегни на живия контакт , дръж се мило с нея , но бъди истински и не се страхувай да кажеш какво чувстваш това прави огромно впечатление у едно момиче.

Infection
11-28-2010, 17:37
Aз съм съгласен с Burn94 просто когато е трябвало да я впечатлиш като гадже ти си "спал"!!!Може да има надежда все пак аз не познавам момичето!!! 8)

SmilezZz
11-29-2010, 09:02
Аз също не схванах как си й казал,че
я харесваш.. По скайп ли ? Ако е така - я каниш
на среща (Няма нищо срамно и притеснително в
това - просто й казваш "Хайде да излезем
някъде" и това е)...След като й споделиш чувствата
си, ти самият ще разбереш дали тя има някакви
чувства към теб..Ти самия ще разбереш в коя "графа"
си..

Ssummerjam
11-29-2010, 10:13
Не е нужно да й се обясняваш, тя си знае, че имаш симпатии. Не е отговорила обаче на чувствата ти, или поне не по начина, по който на теб ти се иска. Но нищо не е загубено. Зарежете виртуалното общуване, излизайте по-често и нищо чудно и да откликне. :)

dimitar_ak
11-29-2010, 10:20
Скайп не е живота, я се вижте на едно кафе.

Stotii
11-29-2010, 13:53
Вземеш да излезеш от вас малко ли.... Скайп и фейсбук все повече превръщат младите в зомбита.
Пишеш и че искаш да излезете, не приемаш отказ и на живо ще разбереш, какво и е в главата. Колкото повече те е срам, толкова по зле/

AnzaRe
11-29-2010, 14:08
Виж ся авторе нещата са прости,на сила неможеш да накараш някой да ходи с теб!Това,че ти изпитваш нещо към този човек,не ти дава право да го нахъсваш има два отговора да и не няма средно положение!

inloveinsomeone
11-29-2010, 14:46
Май наистина всички сте прави, някои повече - други по-малко, но виждам, че наистина някой дадоха доста добри отговори. А до излизането, не ме е срам, просто и аз не знам защо се получава така. Аз по принцип излизам с други мои приятели, но сега ще се помъча до оредя нещо и с този човек. :)

ПП: Не си мислете, че и на мен ми е много приятно да се "виждаме" повече в Скайп, отколкото на живо, но наистина ще се помъча да излезе нещо от тази история. Но пък, ако видя, че закъсва - все пак сме и приятели - няма смисъл после да се отдръпнем един от друг.

DeVilTerroR
11-29-2010, 17:13
Вземеш да излезеш от вас малко ли.... Скайп и фейсбук все повече превръщат младите в зомбита.
Пишеш и че искаш да излезете, не приемаш отказ и на живо ще разбереш, какво и е в главата. Колкото повече те е срам, толкова по зле/

+ + +
Веднага и кажи да се видите и изяснете наистина нещата. Влюбен си в нея а правиш нещата се едно искаш да сте само приятели. Най-вероятно и тя е объркана и не знае какво чувстваш !

inloveinsomeone
11-29-2010, 17:18
Не знам, аз съм й казвал какво чувствам, но виртуално е много ТЪПО! Аз не знам какво очаквам, да ми каже "Айде да тръгваме!". Аз в този скайп нито мога да покажа изражението на лицето си докато го правя, нито нищо... май наистина не знам какво искам, но не искам да бъдем само приятели, то ако така изглежда... ;х