PDA

View Full Version : oт понеделник ..



girl4eety
11-28-2010, 18:21
Здравейте, аз съм решила от утре да се променям коренно
1.минавам на диета да отслабна
2.започвам процедури за коца,ръце,лице и тем подобни ..
хайде нека всеки, който желае да направи някаква промяна в себе си, да пише тук и от утре да започнем заедно с промяната за една наистина по красива външност ...

psych0
11-28-2010, 18:31
ами мисля от утре да се върна към стария ми режим на ядене, защото напоследък ям само бургери и картофи ;д от утре ги спирам и започвам здравословно :)

titinkaa
11-28-2010, 18:39
1.Запознала съм от 1 седмица вече здравословен режим,така че него не го броя като започване.
2.Мисля да започна да ходя на йога.

За сега друго не се сещам.

billytalent
11-28-2010, 18:40
ами мисля от утре да се върна към стария ми режим на ядене, защото напоследък ям само бургери и картофи ;д от утре ги спирам и започвам здравословно :)

И аз така, че положението е мн зле :lol:

iiordanova
11-28-2010, 18:48
Попринцип мразя да си обещавам " от утре .. от утре"
Но утре ще погладувам малко 8-) и ще си купя меден вазелин за устните.

n3siity
11-28-2010, 18:55
амии .. мисля да огранича шоколада ; [[ ;дд и вс. други подобни ии да почна упражнения ; да тичам на стадиона ; ии т.н

надявам се да стане нещо най - накрая , че откоооооога съм почнала да отслабвам ;хх

Bukmopu
11-28-2010, 19:05
Аз пък от утре започвам да уча по-здраво в даскало,че мечтата ми да взема стипендия май започна да избледнява,покрай тея оценки,които изкарах напоследък ...
Освен това искам да сваля няколко килограма,от три дена съм на една диетка,моя измислица,и съм с 1 килограм по-малко.
Искам да направя и няколко промени в характера си,но хайде тая тема няма да я разисквам тука ... :D

Greennight
11-28-2010, 19:43
Не сте уцелили сезона мацки...Първо с глад няма да стане...2ро сега почва да става студено какво тичане по стадионите какви 5 лева...Диетите точно сега ще ви се отразят много зле,защото като свалите 5-6 кила,точно след 1 месец(даже по-малко) е Коледа и Нова година...Не вярвам някой тогава да се ограничава от каквото и да било,камоли да спортува....А организма,вече е свикнал с предишните ви килограми и най-много да качите още повече...Попринцип най-добрите месеци за започване на диети са април/май/юни

LovelyGirl
11-28-2010, 19:44
Това е супер глупаво - от понеделник, от утре..Като се почва нещо, се почва сега.То докато се наканите иначе, времето минало.

whitebunny
11-28-2010, 19:53
^ супер прав/а си почва се на момента докато дойде утре вече ще сте се развили и пак ще си кажете "айде от другия път сериозно" Пр. аз сутрин като стана и си мисля днес ще направя това и това и ще ям това и това по-лесно ми е лично на мен защото съм си изградила вече план за деня и каквото и да стане не си казвам "айде тва утре ще го направя, тва няма да го ям днес... " и т.н.

scrooper
11-28-2010, 21:19
начи като за начало мисля да уча повече 8-) и да участвам във възможно най- мн конкурси и състезания

относно външния вид... от днеска :) почвам разделно хранене, ще устискам 1 седмица и ако ми допадне- продължавам.

също почвам да използвам козметика против пъпки и да се мажа с крем преди лягане

не е малко :lol:

brokeninside13
11-28-2010, 22:00
Това е супер глупаво - от понеделник, от утре..Като се почва нещо, се почва сега.То докато се наканите иначе, времето минало.

абсолютно!! майка ми като почне с тва "От понеделник почвам едия коя си диета!" а то е вторник! абе ти чуваш ли сее??? :lol:

Di
11-28-2010, 22:20
спирам да си чопля кожичките и ноктите!

foreverr
11-29-2010, 04:54
Aз пък няма какво да си обещавам от понеделник.Храня си се здравословно(карче последно време дори нямам апетит :x )Спортувам си и така, няма какво да променя :)

rosencetooo
11-29-2010, 05:36
Няма да е от понеделник , но съм си поставила за цел отново да почна с упражненията , че напоследък малко поотвикнах , а и все не намирам време за тях :P

fuckme
11-29-2010, 06:32
почвам повече процедури за тялото като цяло...

SHEsaREBELxxx
11-29-2010, 11:35
Аз вече няма да се кумя, ами ще започна да си ползвам кремовете, че само стоят и гният, а лицето ми е станало на лъйно..ма то тва от мързел и другото мързелско, което ще променя, даже днеска е да си науча хубаво, както и за напред ама хубаво задачите по математика, че е много зле положението. Също и упражнения ..и косата, че съвсем се е развалила горката...ъгхх