PDA

View Full Version : По-бърз растеж на ноктите.



sweetybebi
11-28-2010, 18:26
Не видях да има такава тема, извинявам се ако има, но имам поблемче. Embarassed Ноктите ми постоянно се чупят. Тъкмо да ги пусна по дълги и те се чупят или цепят. Стават неравномврни един по-дълъг един по-къс затова ги одрязах всички. Моля кажете ми начин за по бърз разстеж на ноктите.

whitebunny
11-28-2010, 20:22
моя проблем е същия пробвала съм какво ли не и не става и не става инати :X Последния ми шанс е ноктопластиката някой викат че увреждала нокъта, но не е така даже го заздравява (Една позната е маникюристка :) )

FuckingFreak
11-29-2010, 06:55
Ще следя темата с интерес. Същия проблем го имам и затова преди 1 седмица и аз ги отрязах. Аз в момента ги мажа с лимон, а иначе избягвам водата (когато се намокрят, особено ако са ти по-слаби ноктите на някои места дори са прозрачни) и общо взето това.

Paramour
11-29-2010, 12:29
Уф и аз се нареждам на редичката.. и моите са така. :?

glezenafukla
11-29-2010, 13:36
Др. вариант е гела.. не е толкова вреден като ноктопластиката..просто нокътя се надхражда с гел.. Иначе, мойте нокти са си естествени, средно дълги, ходя си редовно на маникюр чупят се чат-пат, но тъй като винаги съм с лак, смятам, че тфа предотвратява постоянното чупене.. а и лаковете, с които работят там са маркови и на мен ми траят по 2 седмици, а на гел и ноктопластика, даже и повече..

girl91
11-29-2010, 14:11
За да не ти се чупят ноктите можеш да използваш масло на Икаров за нокти. Струва около 2лв и нещо и е като лак за нокти, мажат се ноктите и след около 10 мин. се избърсват/измиват. Аз го използвам от известно време и ноктите ми са доста твърди.

MegiBoOm
11-29-2010, 15:42
За да не ти се чупят ноктите можеш да използваш масло на Икаров за нокти. Струва около 2лв и нещо и е като лак за нокти, мажат се ноктите и след около 10 мин. се избърсват/измиват. Аз го използвам от известно време и ноктите ми са доста твърди.

Може ли да качиш снимка? :)

girl91
11-29-2010, 15:54
За да не ти се чупят ноктите можеш да използваш масло на Икаров за нокти. Струва около 2лв и нещо и е като лак за нокти, мажат се ноктите и след около 10 мин. се избърсват/измиват. Аз го използвам от известно време и ноктите ми са доста твърди.

Може ли да качиш снимка? :)

На маслото ли?
Ето линк със снимка и малко онформация за него - http://apteka.framar.bg/30000221/%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B8-10-%D0%BC%D0%BB

mimssss
11-29-2010, 18:09
^ Аз имам това масло и го ползвам от доста време.Преди го ползвах доста често,но сега вече по-рядко и ноктите ми наистина са твърди даже бих казала дости твърди,но като пораснтам и се чупят :? Мисля сега да започна с лимон да видя дали ще има някакъв ефект да спрът да се чупят.

rosencetooo
11-29-2010, 18:53
Ухх и мойте са така.. какви ли не заздравители пробвах :) този път мисля да си взема калциев гел.. А това масло на Икаров го имам , и когато го ползвах често наистина имаше ефект , но минимален :( и след време пак си ставаха същите :x

alya 2003
09-26-2015, 08:03
моя проблем е същия пробвала съм какво ли не и не става и не става инати :X Последния ми шанс е ноктопластиката някой викат че увреждала нокъта, но не е така даже го заздравява (Една позната е маникюристка :) )

аз съм на 12 години и за края на 4 клас имах ноктопластика, понеже мн си гризех ноктите. маха се мн лесно и настина заздравява нокътя-поне при мен стана така