PDA

View Full Version : Нина Добрев или Бербатов



thoronaro
11-28-2010, 20:04
Кой от двамата според вас е най известния българин в света за момента.Единствената българка пробила в Холивуд или най известният български футболист в света(след Стойчков естествено).Какво мислите.

UNITED2
11-28-2010, 20:06
Eгати тъпата тема.. :razz:
И все пак естествено,че Нина .. футбол не всеки гледа но сериал и особено пък този го гледат доста милиончета хора :D И ОТ ДВАТА ПОЛА ! :D

ArrowsOfDeath
11-28-2010, 20:19
Интересно. Наистина, кой ли е по-известен. Може би Нина повече хора я знаят, но дали са наясно с това, че е българка, доколкото Бербо мисля, че повечето фенове ще са наясно с произхода му.

mokka
11-28-2010, 20:51
Интересно. Наистина, кой ли е по-известен. Може би Нина повече хора я знаят, но дали са наясно с това, че е българка, доколкото Бербо мисля, че повечето фенове ще са наясно с произхода му.

Вярвай ми, след последния епизод не остана човек, дето да не знае че е българка. Пък и нея я заболя устата по интервюта да го повтаря. Иначе не мога да реша, известни са и двамата, но мисля че Бербо го знаят в Европа, не знам дали в Щатите някой си има понятие кой е, пък Нина е известна навсякъде. Както и да е, българи са, успели са, трябва да се гордеем с тях!

iLovePussyJuice
11-29-2010, 02:34
аз госпожата защо не съм я чувал? :-o
в кой сериал участва?

xoxi
11-29-2010, 07:06
аз госпожата защо не съм я чувал? :-o
в кой сериал участва?
И аз не знам в кой сериал участва, някой ще ни каже ли?
Гледала съм я само в Too Young to Marry.

LadyDi
11-29-2010, 07:26
Бе тя и Дилма Русеф е с български произход. Що я няма в темата?

mokka
11-29-2010, 08:02
аз госпожата защо не съм я чувал? :-o
в кой сериал участва?
И аз не знам в кой сериал участва, някой ще ни каже ли?
Гледала съм я само в Too Young to Marry.

The Vampire Diaries, в момента е хит в Щатите и в доста страни в Европа, както и тук. Иначе е участвала в Chloe, American Mall и 3-4 сезона на Degrassi.

psych0
11-29-2010, 10:53
ами според мен Бербатов, Нина също е известна, но не чак толкова

Colouring
11-29-2010, 12:01
Всеки българин е чувал за Бербатов и едва ли ще има някой,който не знае кой е.А за Нина някои тук не са чували.Явно не гледат сериала и няма как да научат за нея.Но тя е много известна в САЩ и в много европейски страни.Все пак участва в най-нашумелия сериал в момента.. Бербатов пък,от друга страна,също е много известен в Европа.Не знам как може да сравнявате Нина и него... Просто всеки си е известен в сферата. :)

BlackEyedPeas
11-29-2010, 12:14
Нина е много по-известна, тей като в Америка не гледат много, много "сокър"

orlandojustin
11-29-2010, 15:31
Вие пък си мислите,че Берби е кой знае колко известен.В България е много известен защото медийте и журналистите му лижат гъза всеки ден,но по популярна в света е Нина.Никога не съм гледал нейния сериал,но щом без да се интересувам за него зная за какво се разказва,значи е популярен.Дали някой в Америка и Канада е чувал за Берби или в Китай примерно-едва ли.Бербатов е известен само в България и Англия и от хората който са фенове на отбора.

lubomirky
11-29-2010, 16:30
Бербатов. не знам к'во ги говорите тия кой го бил знаел в Щатите.. играе за най-скъпо оцененият футболен отбор в света. особено за Китай не се съмнявай - уверявам те, че го знаят.

orlandojustin
11-29-2010, 16:55
Бербатов. не знам к'во ги говорите тия кой го бил знаел в Щатите.. играе за най-скъпо оцененият футболен отбор в света. особено за Китай не се съмнявай - уверявам те, че го знаят.Говорим за Нина и Берби не за Нина и Манчестър Юнайтед.Живея в чужбина и колкото и хора да съм питал никой не е чувал за Берби.Медийте в бг найстина създават впечатлението,че той е някаква мега звезда в чужбина като всъщност никой си няма напредстава кой е всъщност.И малко или много е естествено,че една актриса ще е по известна от футболист.Берби може да е известен в Европа,но само в Европа,а Нина малко или много покрива целия свят.

LaffyTaffy
11-29-2010, 17:07
Ма тя и Лилана е известна, праи песни със Снуп Дог и Флорайда.. :-o

orlandojustin
11-29-2010, 17:20
Google results:
dimitar berbatov-1 330 000 results
nina dobrev - 3 290 000 results
Кой е по известен?

UNITED2
11-29-2010, 18:35
Google results:
dimitar berbatov-1 330 000 results
nina dobrev - 3 290 000 results
Кой е по известен?
Това нищо не означава 8)

LoveLetter
11-29-2010, 19:35
Google results:
dimitar berbatov-1 330 000 results
nina dobrev - 3 290 000 results
Кой е по известен?
Т'ва пък беше възможно най-тъпия аргумент, който можете да изкарате. Харесвам и двамата, но Бербатов е по-известен. Феновете на Манчестър и Висшата лига, които знаят всеки един футболист са много повече от колкото феновете на дневниците.

orlandojustin
11-29-2010, 19:43
Google results:
dimitar berbatov-1 330 000 results
nina dobrev - 3 290 000 results
Кой е по известен?
Т'ва пък беше възможно най-тъпия аргумент, който можете да изкарате. Харесвам и двамата, но Бербатов е по-известен. Феновете на Манчестър и Висшата лига, които знаят всеки един футболист са много повече от колкото феновете на дневниците.Това пък как го изчисли.Казваш го все едно е факт.И мисля,че се пита кой между Нина и Берби е по известен,а не между Манчестър и сериала.Нека да погледнем фактите:
В Северна Америка футбола не е популярен.Там едва ли някой знае кой е Бербатов.Нина е отраснала в Канада и е пробила в Америка значи тя побеждава там.В останалия свят са наравно.Нина не е някаква мега звезда която да я знае всеки,но същото може да се каже и за Б.Така,че мисля,че Нина е по известна.

digitalgirl93
11-29-2010, 19:46
Мен ми се вижда доста безсмислено да сравнявате футболист и актриса..Колко човека живеят на тая планета? А колко от тях гледат футбол или пък Дневниците? Едва ли някой може да каже със сигурност..

orlandojustin
11-29-2010, 19:53
Мен ми се вижда доста безсмислено да сравнявате футболист и актриса..Колко човека живеят на тая планета? А колко от тях гледат футбол или пък Дневниците? Едва ли някой може да каже със сигурност..Защо слагаш футбол=Бербатов.Аз гледам футбол,но български.Не се интерсувам от английския футбол.Някой хора просто свързват,че ако обичаш футбол тогава несъмнено обичаш английския футбол което не е така.Според мен като изключим Северна Америка и двамата имат една средна известност.Но след като Нина е по популярна в Северна Америка тя е шампиона.

orlandojustin
11-29-2010, 21:02
И само да допълня,че много харесвам Нина защото навсякъде казва,че е българка и се гордее с това не е навирила нос.А тая путка барби се отказа от националния,а аз сега трябва да се тупам в гърдите,че от 11 мача вкарал 5 в последния.Стойчков поне беше мъж.Въпреки,че беше мега голям в световния футбол се раздаваше за българския футбол,а не като тая амеба барбаронска.

LadyDi
11-30-2010, 05:13
^ Понеже е българка й се наложи да учи българския допълнително.

Защо тази велика българка се появи с преводач в шоуто на Слави?

NikeAir77
11-30-2010, 06:59
^ Понеже е българка й се наложи да учи българския допълнително.

Защо тази велика българка се появи с преводач в шоуто на Слави?

Кога пък е участвала в шоуто на Слави ???

LadyDi
11-30-2010, 07:19
А, може и да съм се объркала, всъщност.

ArrowsOfDeath
11-30-2010, 08:48
^ Много забавно се получи :smt082 :lol:

LadyDi
11-30-2010, 08:55
^ Много забавно се получи :smt082 :lol:
Вярно, аз се сетих :)
Тя беше една друга при Слави, дето цялата преса гръмна, че е българка, а тя една думичка не можеше да обели на български. Някаква моделка, мис нещо-си.

Проблемът, видите ли, е в българското самосъзнание. Нина Добрев е с български произход, но също не умее да говори български. Но след като нашумя се сетихме, че си е наше чедо. А поради що е заминало семейството й за Канада...?

Мислите ли, че ако беше останала в България, щеше да е толкова голяма звезда.

Влизам в една друга тема, чието място не е тук :)

mokka
11-30-2010, 09:08
Лейди Ди, не си права, там е работата че тя не е забравила че е българка и в което и интервю да я питат, тя казва "Да аз съм българка и съм горда с това!" И ти говоря за американски предавания, не само пред българските медии. Освен това не и се е наложило да се учи да говори на български по простата причина че тя го знае. Когато е била малка родителите и не са разрешавали на нея и брат и да говорят на английски вкъщи и така не са го забравили. До ден днешен си го говори и то как няма, всичките и роднини са българи. Идва си в България когато може, като малка всяко лято, сега като снима и е трудно. Дори е живяла около година в София и е ходела на училище тук. После пак ми кажи че не знае български.

Това че родителите и са емигрирали, еми на мен ми е ясно защо са го направили. Много добре знаем какво е било тук в началото на прехода и честно казано, ако не са емигрирали тогава днес тя какво щеше да е? Определено нямаше да е световно известна актриса, която за щастие не си е навирила носа и при всяка възможност казва колко обича страната си и и липсва.

LadyDi
11-30-2010, 09:48
Окей. Все ми е тая, в интерес на истината ;) Казах, че навлизам в друга тема на спор и ако искаш да я обсъдим, по-добре на ЛС, отколкото тук.

mokka
11-30-2010, 09:53
Окей. Все ми е тая, в интерес на истината ;) Казах, че навлизам в друга тема на спор и ако искаш да я обсъдим, по-добре на ЛС, отколкото тук.

Не аз не искам да споря изобщо, просто исках да ти кажа че тя знае български и се гордее от факта че е българка, защото явно си останала с грешно впечатление. Хубаво е и другите да го знаят, но пак казвам, и двамата са успели българи, с които само трябва да се гордеем, не да им мерим славата!

LoveLetter
11-30-2010, 14:12
Кой пък ви е излъгал, че футболът не е известен в Северна Америка?! Пък и Бербатов е известен футболист и всеки истински фен на футбола който следи отблизо нещата, даже и да не гледа Английското го знае. Все едно. А ако, както казвахте Нина говори български в дома си, нямаше да има акцент.

TheNewReligion
11-30-2010, 15:33
Какво значение има? Каквото са постигнали, си е за тях. Т'ва че са успели не ни прави по-добри като нация. Същото важи и ако някой българин се е изложил публично.

___mimity___
11-30-2010, 16:34
Интересно. Наистина, кой ли е по-известен. Може би Нина повече хора я знаят, но дали са наясно с това, че е българка, доколкото Бербо мисля, че повечето фенове ще са наясно с произхода му.

Вярвай ми, след последния епизод не остана човек, дето да не знае че е българка. Пък и нея я заболя устата по интервюта да го повтаря. Иначе не мога да реша, известни са и двамата, но мисля че Бербо го знаят в Европа, не знам дали в Щатите някой си има понятие кой е, пък Нина е известна навсякъде. Както и да е, българи са, успели са, трябва да се гордеем с тях!

точно така ! :) .. трябва да се гордеем .. ( mokka МНОГО харесвам тая снимка дето е на подписа ти .. :) виждам,че и ти гледаш сериали :) )

DePutaMadre
11-30-2010, 17:35
3 гола с/у Ливърпул , 5 гола с/у Блекбърн и Барби ви стана любимец .. докато доскоро го плювахте целия български народ къф е бил , че не играел за България , че не се раздавал и така нататък .. тоя футболист винаги съм го мразел / нищо от това че е Българин / а от как отиде в Юнайтед немога да го гледам както него така и смешния му отбор ! апък и в Европа мисля че засега Барби е по известен , докато в С.А. Нина е по известна ..

аз лично много я харесвам Нина и се надявам да продължава все в същия дух ..

* ся ме хранете колко си искате , аз си казах мнението ! *

brokeninside13
11-30-2010, 19:36
Не мога да кажа...и двамата адски много ги харесвам и се гордея с тях.

GossipGirl89
12-01-2010, 09:03
И двамата ги харесвам, но не мога да определя кой е по-известен. Може би везната ми клони малко повечко към Нина заради това че е актриса и вероятността повече хора да я знаят е по-голяма - все пак филми гледа всеки, докато с футбола не е точно така :) Абе няма значение кой е по-известен - важното е че са българи и трябва да се гордеем с тях

SHEsaREBELxxx
12-01-2010, 16:01
Добрето ме дразни, пука ми че е българка

BloomF
12-01-2010, 17:47
Тая Нина Добрев едва ли толко я знаят, че е българска, докато Бербатов... Бербатив според мен е по - известен.

mokka
12-01-2010, 18:25
Тая Нина Добрев едва ли толко я знаят, че е българска, докато Бербатов... Бербатив според мен е по - известен.

В последния еп на сериала дето играе говори на български, във всяко интервю говори че е българка и я карат да казва няколко думи на български. Вервай ми, никой не я знае..

BloomF
12-01-2010, 19:13
Тая Нина Добрев едва ли толко я знаят, че е българска, докато Бербатов... Бербатив според мен е по - известен.

В последния еп на сериала дето играе говори на български, във всяко интервю говори че е българка и я карат да казва няколко думи на български. Вервай ми, никой не я знае..

Е може и да я знаят, че е българка. Не съм й фенка и не я следя, но аз например нямаше да знам, че е българка, ако толкова не пишеха по вестниците за това. И все пак Бербатов си остава къде къде повече от нея.

Mooo6no
12-01-2010, 21:46
Аз до преди 5 дена не знаех коя е тая, сериалът и се гледа от 3-4 милиона в САЩ, така че не е и мега звездата там. Бербатов определено е много по-известен. Ако сравняваме по фенове във фейсбук, я бие 4-5 пъти. А за резултатите в гугъл - за една актриса се пише много повече в жълтите вестници, отколкото за човек като Бербатов, който винаги е гледал да избяга публичността.

orlandojustin
12-02-2010, 01:46
Аз до преди 5 дена не знаех коя е тая, сериалът и се гледа от 3-4 милиона в САЩ, така че не е и мега звездата там. Бербатов определено е много по-известен. Ако сравняваме по фенове във фейсбук, я бие 4-5 пъти. А за резултатите в гугъл - за една актриса се пише много повече в жълтите вестници, отколкото за човек като Бербатов, който винаги е гледал да избяга публичността.
Джъстин Бийбър има 4 пъти повече фенове във фейса от мадона.Това прави ли го по голяма звезда от нея.Много тъп довод.Ако се поинтересуваш малко ще знаеш,че почти всички сериали имат такава гледаемост,а колко го теглят нелегално в света е друг въпрос.За момента тя е една от най известните телевизиони актриси в Америка и Канада.Барбарита я знаят само в Бг и Англия.Вие май найстина си вярвате,че като тук слушате за него 40 пъти на ден,че е някаква ненадмината глобална звезда,а всъщност никой си няма напредстава кой е.Не казвам,че Нина е супер мега известна,но определено е по известна от бербо.Догодина Нина ще снима филм със Самюел Джексън.Може да стане първата българка пробила в американското кино(да й стискаме палци.)Естествено,че няма да чуеш за нея,нали нашите платени журналисти трябва всеки ден да правят душевни свирки на бербо родиноостъпника.

Mooo6no
12-06-2010, 10:23
Естествено, че никой не е чувал за човека на върха в голмайсторската листа в Англия :D :D И и пожелавам успех на Нина, но тя е просто една актриса, постигнала някаква известност.... спорът за известността е малко тъп, ама тя няма някаква уникална роля във велик филм, а се снима в поредния тъп американски сериал. Бербатов е постигнал много повече от нея и е нормално, много повече години е в щетата си. Ако след 10 години е уникалната актриса с номинация за оскар - ще я признаем. Ама за ся... не е нито Кейт Уинстлет, нито Анджелина Джоли.

MeLikesPie
12-06-2010, 11:33
Никой не си прави сметка, че Нина Добрев не е българка... Тя е канадка с български произход, това, че е с български родители и че е живяла 2-3 години като малка в България, не я прави българка. Погледнете в Уикипедия, там пише "Националност: канадка". Аз съм за Бербо, защото за мен няма друг избор 8)

mokka
12-06-2010, 15:45
Никой не си прави сметка, че Нина Добрев не е българка... Тя е канадка с български произход, това, че е с български родители и че е живяла 2-3 години като малка в България, не я прави българка. Погледнете в Уикипедия, там пише "Националност: канадка". Аз съм за Бербо, защото за мен няма друг избор 8)

Пък ти изгледай 1-2 интервюта с Нина, и пак ми кажи че е канадка. Самата тя навсякъде казва, че е българка и постоянно я карат да говори на български. Човек е такъв, какъвто сам се определя, няма значение че е израснала в Канада...

mimitu
03-01-2011, 18:00
Ами както някой хора преди мене казаха всеки е известен в своята сфера.Но Нина е просто прекрасна защото постояно повтаря че е от България макар да е напуснала 2 годишна някой други биха се срамували.

Linns
03-01-2011, 20:52
По-известна е тя, но не много хора знаят, че е българка..

ArrowsOfDeath
03-01-2011, 22:02
mimitu, намали или го махни подписа си, не може да бъде толкова голям.

againstyou
03-02-2011, 19:32
О боже,Нина Добрев. :lol: :lol: Естествено,че БЕРБО !

PsychoBitchFromHell
03-02-2011, 21:56
Какъв глупав въпрос 8-) Естествено , че Нина. Бербо в чужбина е почти никой въпреки ,че българите си мислят че е много велик и известен. 8-)

fanpire
03-03-2011, 10:56
Много ясно,че Нина Добрев.

Linns
03-03-2011, 19:26
:razz: :razz: :razz:

Аз съм в чужбина, филма тук се излъчва и в клас коментираме всяка серия, приятелките ми са луди по филма, и добре, че бях аз да им кажа, че тя е българка.. И не само те, както казах, тя е по-известна, но не знят хората, че е българка!!

Докато Бербо си е Бербо, известен си е в Европа, тука всички дето следят футбола го знаят, и знаят, че е българин.. питали са ме хиляди пъти дали го знам..

lemonyheart
03-04-2011, 09:50
За мен и двамата са еднакво извести и двамата ги харесвам много.

DarkGirll
03-04-2011, 11:07
.. Нина Добрев много ясно

mariq_valerova
02-11-2012, 13:51
^ Понеже е българка й се наложи да учи българския допълнително.

Защо тази велика българка се появи с преводач в шоуто на Слави?

Тя никога не е била в Шоуто на Слави!!Пълни глупости

mariq_valerova
02-11-2012, 13:54
То е много ясно,че Нина Добрев!!Обичам те Нинаа..<3:**

nIkEnCeTy_bE
02-11-2012, 13:57
Единият къде, другият къде е, боже. :D На базата на какво ги съпоставяте? По това, че и двамата са в чужбина ли? Нина Добрев евала за това, че се е махнала от малка тука. Нашумя покрай сериала, иначе никой не беше чувал за нея преди това. За Бербатов съм, защото има качества, направил е нещо в името на България. Въпреки, че не играе често, не се отказва, бори се за мястото си, и кара всеки човек да се гордее, че е българин. А Нина просто доказва, че българските жени са най-хубави. Това е.

granny_of_the_dark_lord
02-18-2012, 15:07
Нина Добрев е известна в целия свят и най-вече зад океана, а Бербатов предимно в Европа.. въпроса е риторичен..

granger
02-18-2012, 15:32
Няма място за сравнение! Що за тъпанарщина! Сравняват се 2 или повече лица от една сфера. Къде е киното , къде е футболът?!

Fucking_perfect
02-19-2012, 11:55
Бербатов ест!!!

Rally23
02-19-2012, 12:00
Mislq che Nina e po izvestna!

emkata_emilow
02-20-2012, 05:02
И двамата заслужават много - много уважение !!!