PDA

View Full Version : Може ли да ми помогнете?



YourLoveIsMyDrug
11-28-2010, 22:06
Здравейте, имам проблем , искам да знам дали сам влюбена в едно момче.
На последък наблюдавам често едно момче от даскало и мисля че го харесвам, но не съм сигурна.
Той ми иска приятелство в Импулса и аз само го бях виждала в даскало но не го познавах, по - късно почнахме да си пишем коментари и даже си искахме скайпа и чатим, но в училище е малко срамежлив (даже си го призна и каза че непрекъснато се смее защото го е срам). Но и аз съм малко срамежлива... :oops: Базика се с мен и ми праща сърца... не знам мисля че ме харесва но не знам дали съм влюбена в него и дали да се занимавам с него и да тръгнем...
Ако някой може да ми отговори дали съм влюбена или той ме харесва или знаете какво мога да направя ще ви бъда доста благодарна! \:D/ и... все пак да се извиня за тъпото съобщение което писах, не знам дали си стуваше да пиша... :oops: :-k

kinggnik
11-28-2010, 22:25
офффф щтом не знаеш дали си влюбена ние от каде да знаем да не съм баба ванга да знам ама според това което си написала взимайте се двамата срамежливи и щтом си пишите значи има нещо :)

trol0
11-28-2010, 23:15
Това е воайорстване , НАКАЗУЕМО Е!!!!!!!!!!!!!!

Paramour
11-29-2010, 12:49
плюсчитъ и куминтарчитъ в импулсчиту :lol:
Абе добре ли сте бе хора?
Щом си пишете значи сте се запознали..в даскало отиваш и го заговаряш. Не е толкова трудно.
А за да се стигне до "ходенето" първо и двамата трябва да се научите да си говорите очи в очи, а не само по скайп!

elenka3
11-29-2010, 16:29
има милион такива теми .. спрете да питате едно и също

и правиш това което каза Paramour [/b]

blackfireXx
11-29-2010, 19:01
на бас че не сте на повече от 14 :razz: