PDA

View Full Version : Приятели с изгода???



dimdim
11-28-2010, 21:29
Такаа...ето че и аз стигнах до тук :)
Какво мислите за приятелите с изгода?
Дали мъжът може да бъде наранен от цялата история,въпреки че е на ясно, аз не изпитвам нищо :)
Още по сложно е като той има сериозна връзка,нали???
Нормално ли е, че не ми е съвестно :oops:

letmetellyou
11-29-2010, 10:56
Нормално е ако попринцип си някаквъв адски непукист, но може би трябва да ти е съвестно защото скапваш връзката му.
Има си предимства от такива "връзки", има и много недостатъци. Зависи от хората. :)

Cucko0
11-29-2010, 12:17
какво мисля за приятелството с изгода ли ?! :D одобрявам го напълно и му се наслаждавам :D едва ли мъжът ще бъде наранен по вероятно е момичето да остане наранено (още по лошо е ако се намесят и чувства)


По сложно е ако той има сериозна връзка ,но все пак....

Stotii
11-29-2010, 14:51
Когато няма чувства е супер.... Просто решавате да си начешете крастата и до скоро. Няма нищо лошо в това, ако и двамата сте ОК с факта, че е просто секс ...

Devil69
11-29-2010, 15:07
Ами аз си имам такава приятелка.Тя си има гадже имат и дете ,но нищо не ни пречи да си се чукаме ,когато ни скимне.Просто си е перфектно стига разбира се да няма чувства. :booooomb:

AnzaRe
11-29-2010, 15:22
Ами аз си имам такава приятелка.Тя си има гадже имат и дете ,но нищо не ни пречи да си се чукаме ,когато ни скимне.Просто си е перфектно стига разбира се да няма чувства. :booooomb:

Страхотна логика

dimdim
11-29-2010, 21:45
Мерси множко!!! :) Доста мислих и аз, по принцип съм непукист :D , но споделих с една приятелка и тя ми каза, че би трябвало да ме е срам от факта, че това е неморално... но пък и той си е достатъчко голям за да решава,нали? :)
Аз съм на ясно със себе си.

p.s. ще се радвам ако продължавате да пишете мнения по темата :)

PoRcHeTaTa1
11-29-2010, 22:10
Когато няма чувства е супер.... Просто решавате да си начешете крастата и до скоро. Няма нищо лошо в това, ако и двамата сте ОК с факта, че е просто секс ...

+1

Fitty
11-30-2010, 06:57
Аз пък мисля че точно когато той има СЕРИОЗНА ВРЪЗКА нетрябва да изневерява ... :?

dimdim
12-03-2010, 22:09
е...да, ама щом на него не му пука за връзката му...трябва ли и на мен да ми пука??? :? :?

thoronaro
12-03-2010, 23:42
Какво е това приятели с изгода.Когато някой твой приятел ти плаща здравната вноска или?

dimdim
12-04-2010, 10:15
еми...то аз всъщност аз доста некоректно съм поставила и заглавието на темата.... идеята е по скоро "Приятели с превилегии"

та превилегиите са в сексуалните отношения

amk933
12-04-2010, 15:14
Що пък не?! :)

Зависи на какъв етап от живота си се намираш според мен.

Shia
12-04-2010, 21:02
Идеално е,когато търсиш нещо неангажиращо или не ти е до връзка.
Разбирате се още отначало какви са Ви взаимоотнояенията и си я карате ,както си знаете без цупения,без
-Ама що пишеш на оная
ревности и so on...
Чувства винаги има намеси,все пак,за да спиш с Него/Нея трябва да ти е симпатичен пак и както казах да сте се разбрали отначало какво що и тая симпатия,която я имате да не прерастне в повече...чувства.
Ако прерастне и двамата за окей с това и двамата чувстват повече нп.

miroandonow
12-05-2010, 08:29
А приятелки с изгода? :D

TheLastAngel
12-05-2010, 10:49
Наскоро прекратихме такава "връзка". Станахме повече приятели от колкото партниори в леглото. :D
Иначе съм за , макар ,че предпочитам връзките няма нищо лощо всеки да си има такъв приятел във времето ,когато е свободен.
Като не ти пука ,че той си има приятелка не му мисли. Все пак той си е достатъчно голям за да си решава сам с кой ще го прави ;) .