PDA

View Full Version : Репортаж БТВ за ММА



etrnall
11-29-2010, 13:49
http://www.vbox7.com/play:11a7de4e
http://www.vbox7.com/play:33c21c81
гледах тоя репортаж и много ми хареса
ако може всеки да си отговори за себе си
Какво е болката за теб?
Каква наслада усещаш от това че се биеш?
Какви ползи могат да се извлекат от спорта?

Ще е интересно да сравним , нали ?

HHristov
11-29-2010, 14:09
1. Болката си е болка хахаха след седмица, две минава :)
2. От това да се биеш без причина като повечето "хулигани" не можеш да изпиташ никаква наслада. За да изпитваш наслада от това трябва и да си малко съдист хаха
Като се качиш на ринга да се биеш дори пред 50-100 човека чувството е невероятно :) Едновременно ти се иска да се смееш, но и да ревеш.
3. Ползи много, а недостатъци също. Можеш да завържеш добре контакти с какви ли не хора. Развиваш физика и психика. За сметка на това има много контузии, аркади, белези, счупвания и какво ли не. Един от треньорите които познавам след много тежък нок аут е полудял, други от химия са полудели. Абе колкото ползи толкова и недостатъци :)

ЕДИТ: Репортажа беше пълна помия. Поредната издънка на БТВ.

etrnall
11-29-2010, 15:04
бтв разбира се всичко са изкривили говоря за интервютата че са взели от повечето добри на бг мма

HHristov
11-29-2010, 16:15
Не са взели от Геджев, а тои е доста голям в тая област :)

yakuza_
11-29-2010, 18:00
Бях седнал да се храня с наще тогава, въпреки, че рядко го правя и майка ми остана доста "разочарована" от хората който се занимават с това 8-)

SunC
11-30-2010, 10:31
Незнам дали за този репортаж става въпрос,обаче от това,което видях ми стана ясно какви са всъщност тези спортисти. Те са едни много силни психически хора,които са използвани като животни,които се бият и на които големите мутри залагат пари.

HHristov
11-30-2010, 17:35
хахахаха знач и ти си останал с грешно впечатление :)

ibojilow
12-01-2010, 08:12
хахахаха знач и ти си останал с грешно впечатление :)
+1 !
Пълно разочарование от BTV, само това ще кажа .. :-x

ZipFail
12-01-2010, 10:14
Незнам дали за този репортаж става въпрос,обаче от това,което видях ми стана ясно какви са всъщност тези спортисти. Те са едни много силни психически хора,които са използвани като животни,които се бият и на които големите мутри залагат пари.
Използвани като животни :lol:
Тези хора си се бият по собствена воля и желание, това, че разни мутри обичат да гледат кръв, си е тяхна работа...