PDA

View Full Version : Защо става така ?



fantasy9999
11-29-2010, 16:55
На кратко - нямам гадже , а съм на 17.Никога не съм имала гадже и не знам защо става така.По-точно знам де ама не знам как да се променя -нямам приятели , не говоря с никой , много съм притеснителна.Ужасно е . А най-лошото е , че съм доста красива и хората ми правят комплименти непрекъснато , имам готино тяло , сваляли са ме момчета , но просто имам много тъп характер и не знам кво да права вече.

DeVilTerroR
11-29-2010, 17:01
Щом осъзнаваш, че имаш лош характер може да се опиташ да го промениш. Явно си и стеснителна покрай момчетата, опитай да се отпуснеш и щом си хубава веднага ще дойдат предложенията :-P

a1a2b3v
11-29-2010, 17:07
Ами промени нещата в характера си, които ти/другите не харесваш/т. Знам, че на пръв поглед звучи невъзможно, но наистина не е. Преди време бях едно затворено в себе си момиче, срамежливо и много много злопаметно. Можеше да се каже че ако човек ме удари леко аз стига да имах силата бих го убила. :D :D
След врем забелязах тези свои лоши качества и мисля, че много се промених. Сега смея да кажа, че се държа приятелски настроена към всички гледам оптимистично на нещата и гледам да се усмихвам повече :grin: (не е истина какво оръжие е усмивката стига да можеш да я използваш! :) ) И такам вече мога да се похваля, че отсреща получавам едно супер готино отношение от всички, които ме познават което си е едно доста добро постижение. :)

Infection
11-29-2010, 17:52
Трябва да си промениш характера!!!
Почни да общуваш независимо с момчета или с момичета!!!
Щом изглеждаш добре и получаеаш комплименти значи много лесно можеш да станеш 'лидер"!!!
8)

sasha_90
11-29-2010, 18:20
Не ми се вярва да е само заради характера ти.Може би нямаш желание да си с някого.Така ли е?Ако е така,защо се насилваш?

Stotii
11-29-2010, 18:30
Ако си така красива, както се описваш
Отиваш в някое диско, пиеш 2 големи водки и за една вечер ще се сдобиеш с гадже, резервно гадже, 2-3ма на опашка и някоя друга завистница за разнообразие

bitchwolf
11-29-2010, 19:37
Ако си така красива, както се описваш
Отиваш в някое диско, пиеш 2 големи водки и за една вечер ще се сдобиеш с гадже, резервно гадже, 2-3ма на опашка и някоя друга завистница за разнообразие
+1
че може и повече завистници :D