PDA

View Full Version : Голяма мъка...



relax4o
11-29-2010, 18:48
Здравейте, темата я пускам или за съвет или просто да си изкажа ситуацията.

Та... и двамата сме на 18. Запознахме се чрез фейсбук. Аз и писах на една снимка и от там стана лафа. Тя взела, че ме харесала като характер и на 3-тия ден я питах дали иска да излезем и тя се съгласи. На другия ден след даскало излязохме и всичко си беше супер. На мен ми хареса по характер, а след това се като излязохме се харесахме като цяло. Няколко дни нали нито тя знаеше, че я харесвам, нито аз - че тя мен. След 3 дни по-късно(като преди това си излизахме пак) тя реши да ме повози на нейната количка и реши да отидем до Поморие(ние сме от Бургас). И тръгнахме, обаче тя в скайп си бе написала, че е объркана(имаше много проблеми между мен и брат ми, понеже той беше в Англия и мислели като се върнел да тръгва с това момиче) и аз я питах нали защо е объркана и тя "ми така" и аз викам "утре като излезем ще ми кажеш", и нали тръгнахме с колата и посредата на пътя я питах "та, защо си объркана" и тя няма да ти кажа. И аз викам "ми добре". И стигнахме нали в Поморие. Седнахме на едно кафе, приказвахме си и по едно време пак и викам "айде кажи ми защо си объркана". А аз като я питам си имам едно на ум, че се чуди между мен и брат ми кой да избере, защото с брат ми се познават от по-дълго време, а с мен само от седмица, но явно съм я впечатлил с нещо. И тръгна нали в кафето уж да ми обяснява и почна да ми дава примери с торти, че се чудела между 2 торти и не знаела коя да избере. И аз още повече ми светна, че може да е това, но исках тя да ми го каже.
И така мина си дена, не се разбрахме, аз се прибрах и и писах в скайп. И тя още първото изречение "сърдя ти са" и аз я питам защо. Тя вика наистина ли не разбра примера с тортите и аз викам "ми мисля, че го разбрах, но искам да го чуя от тебе" и така на същия ден, макар и по скайп разбрахме, че се харесваме. Излизахме си, докато брата беше в Англия и на няколко пъти казваше, че не трябва да става това, трябвало да е с брат ми. Обаче... аз се привързах много към нея, много ми хареса и почнах да се боря. И нали карахме се с брата, той се прибра, аз спрях да излизам с нея, обаче...(тука е дълга и широка, така че продължавам напред)
Случи се така, че ни се откри щастието с нея и тръгнахме.
Всичко беше много добре в началото, докато майка и не почна да прави проблеми. Постоянно я ядосваше за нещо, и имаше много дни, в които не и даваше да излиза, което не ми харесваше, понеже ми ставаше адски гадно.
Тя е много заангажирана... ходи на 3 урока, ще и правят операция, майка и и тя и идва в повече, понеже постоянно и мрънка, че не учела, макар и да е най-добрата ученичка в класа. Както и да е... всеки би се уморил от това родителите му да му натякват, че не учил, а в същото време учителите да те хвалят.
Мина 1 месец, докато не реши да ми каже, че иска да скъсаме.
Като прочетох това и направо ми се сви сърцето.
Нали мъчих се да я убедя да останем, но тя е взела конкретно решение. Каза ми, че имала чувства, но просто нямала време за връзка в момента, и не искала.
И не знам, хем се опитвам да я разбера, хем не мога. Много ми е тежко, аз не мога без нея.
Казвам си да не и пиша, но в същия момент и пиша.
Постоянно и гледам статусите във фейсбук и скайп.
Като излизаме, като сме заедно всичко си е много добре, но стане ли така да не можем да се видим минимум 2 дни и всичко увисва. Един път се опита да ме зареже, обаче успях да си я запазя, но този път не мога ;(
Не знам в момента има ли чувства, или съм и писнал вече. Като се опитам да и пиша, тя не отговаря. А като я видя, че е в скайп и не си пишем и просто се побърквам.
Каза ми, че съм я притискал след първия опит да ме остави. Но не мисля, че я притискам.
Според вас много ли искам... приех факта, че не можем да се виждаме често, но пък поне и казах на ден да ми звъни по 1 път най-малко за да ме чуе какво правя. Все аз се сещах... иначе преди всяка вечер си писахме смс-и като легнехме, а последните дни преди да ме зареже спря и да ми пише СМС. Това, ако е много...
До някъде я разбирам, наистина не и е лесно. Има си куп проблеми на главата, а за майка и не съм казал всичко. С нея няма ден, в който да не се карат.

В момента, не знам какво да правя, просто се побърквам от факта, че съм я изгубил и не знам след този път дали и чувства не са и заминали, макар, че преди това 2-3 дни някъде за последно като се видяхме и я видях, че си ги има чувствата, просто не можехме да се отделим, понеже времето естествено е ограничено от майка и. Отиваме на кафе в 7, а майка и казва да са прибере 9 без 20, а не се бяхме виждали сигурно седмица.

Да не забравя, също ми каза, че като знае, че сме заедно и като не можем да излизаме и и е било по-гадно, но не знам да и вярвам ли или не... :X

Споделете вашето мнение, и ако искате дайте съвети какво да правя. Дали с нея или някакво нещо да се разсейвам.

Благодаря на всеки прочел темата ми!

bitchwolf
11-29-2010, 19:02
Чакай сега на 18 сте а има вечерен час до 9 без 20?! Не се виждате често,а майка й не проявява разбиране?! Кажи на приятелката си да поръчка там и да оправи нещата,защото така не може...и друго нещо ми направи впечатление. Как така ,като не се виждате 2 дни примерно и нещата увисват? Мисля ,че ,ако двама души са заедно независимо дали се виждат всеки ден или не ,трябва да поемат трудностите и да се борят с тях в името на връзката си. Не знам как я притискаш и изобщо какво правиш,но трябва и тя да се постарае малко ,не мислиш ли? И предвид трудностите ви докато тръгнете ,тя да постъпва така...май не е много постоянна..ти си знаеш пълната версия на историята де. Може би не те заслужава. Щом се дърпа остави я...за малко да се осъзнае,ако не - бий си камшика и продължавай напред. Няма "не мога без нея"..всеки може без всеки. Има много риби в морето :)

DeVilTerroR
11-29-2010, 19:06
Сложна е работата, но според мен ако те харесва или обича винаги може да намери време за теб. Или не знае точно какво иска или просто вече не изпитва нищо към теб. Опитай се да я забравиш ! Това е моето мнение не е от най-добрите неща които мога да ти кажа, но по добре от колкото да ти давам празни надежди !

relax4o
11-29-2010, 19:40
Ами и аз това се чудя... как може да има 18, а да и слагат вечерен час. По принцип до 9 - 9:30 максимум, просто последния път беше двойно ограничено... И пак казвам, майка и е ... не знам даже думата ;d

Не знам дали мога да направя в момента нещо, опитвам се да изчакам да мине време, но...

А това за 2та дни... еми имам предвид, че когато излезем всичко е наред, даже супер... като се приберем същата вечер си пишем пак добре, но на другия ден все нещо ще стане да и развали настроението и се почва със студените отговори в скайп "mhm, da, ne" и т.н. И не знам като, че ли в скайп става друга, те много хора в този форум са казали, че скайп разваля връзки(или нещо от рода). Еми вярвам им... ако си излизахме нормално всеки или през ден щеше да е друго, но... уви ;x

bitchwolf
11-29-2010, 19:50
Не знам човек,но това с майките е много страшно. Майката на бившия ми приятел беше същата история-вечерен час дрън дрън..аз ходя сама по тъмно та да не му се кара мама :-x и тъпата п*ча ни раздели накрая. Много се пази от това. Бори се и накарай и приятелката ти да си вдигне главата и да се освободи от тия глупости за 13-годишни.. Прави нещата леко и тактично за да не бъдеш разбран погрешно. Относно това че тя е в лошо настроение-покажи й нужната подкрепа и загриженост и й обясни че искаш да й помогнеш а не да обираш пешкира...успех :)

relax4o
11-29-2010, 19:56
Направо е "ебаси майката" ... Сега като и пиша не ми отговаря, а и ме е страх да не влоша нещата, ако настоявам, иначе мога и да и звънна, ама дали ще ми дигне не е гаранция. Сега и не може излиза заради крака и дето ще и правят операция и направо...

При мен отначало беше друг проблема, защото приятелката ми(бившата вече за съжаление) баща и има много пари и един вид да кажем си е по-богата от мене и бащата почна да прави проблем, че била по-богата, ми вика да съм си намерил някоя по като за мене, ама познай дали го послушах.
И най-тъпото е, че баща и не се меси никога. Ако се намеси ще оправи нещата, но човека спокоен, оставя всичко на майка и да се оправя с нея. От там проблем след проблем...

sweet_sorcerer
11-29-2010, 20:00
На 18 и позволява майка и да и се меси във връзката? Не разбрах защо намеси бившата си и щом съжаляваш че ти е бивша какво точно искаш от нас?

relax4o
11-29-2010, 20:21
Не си ме разбрал... ние с това момиче, за което говоря в момента скъсахме, затова я нарекох бивша, и за съжаление бивша.

sweet_sorcerer
11-29-2010, 20:39
А бащата първо се е месил, сега не...Майката, бащата, сега чакаме включване и от бабата....Чесно казано, това момиче мнение няма ли си? Как може всички да ви висят на главата? Аз лично не бих се занимавала, колкото и да я обичам....

relax4o
11-29-2010, 20:46
Имам чувството, че четеш през редовете...

Казах, че моя баща се опита отначало да направи проблем, понеже била по-богата от мене, а нейния баща въобще не се меси в нейните неща. Само майка и обърква нещата.

Freshman
12-03-2010, 02:57
Досега не съм имал проблеми с майките на приятелките ми (напротив - даже са ме харесвали :) ), но разбирам за какво иде реч. Моят съвет е да кажеш на бившата си в прав текст, че искаш да си до нея в този труден период и няма да се предадеш лесно. Също така трябва да успееш да я убедиш, че не трябва майка й да решава с кой да ходи и с кой не. Ако наистина чувства нещо към теб съм сигурен, че ще се замисли над това дали не иска отново да сте заедно. Успех!

Mi6inka
12-03-2010, 05:56
Чакай сега на 18 сте а има вечерен час до 9 без 20?! Не се виждате често,а майка й не проявява разбиране?! Кажи на приятелката си да поръчка там и да оправи нещата,защото така не може...и друго нещо ми направи впечатление. Как така ,като не се виждате 2 дни примерно и нещата увисват? Мисля ,че ,ако двама души са заедно независимо дали се виждат всеки ден или не ,трябва да поемат трудностите и да се борят с тях в името на връзката си. Не знам как я притискаш и изобщо какво правиш,но трябва и тя да се постарае малко ,не мислиш ли? И предвид трудностите ви докато тръгнете ,тя да постъпва така...май не е много постоянна..ти си знаеш пълната версия на историята де. Може би не те заслужава. Щом се дърпа остави я...за малко да се осъзнае,ако не - бий си камшика и продължавай напред. Няма "не мога без нея"..всеки може без всеки. Има много риби в морето :)

подкрепям мнението напълно....

BlindedAngel
12-03-2010, 12:44
На мен пък ми се струва нещо моментно.Харесвала те е известно време и после явно не си й бил интересен.Човек ако обича наистина няма значение кой е срещу него, винаги ще остане с този който обича.Според мен просто се оправдава 8)