PDA

View Full Version : Проблем с приятелки...



CrazyMims
11-29-2010, 22:16
Извинете че пиша, за първи път влизам в такива сайтове и даже съм малко несигурна дали да пиша проблемът си тук, тей като преди малко се регистрирах и вече забелязах че мнението на някой хора е доста грубо и не помага да другите (но има е добри коментари) :)
Тей... проблемат ми е, че с една моя приятелка се познаваме от бебета, и целия си живот сме били заедно, но сега в гимназията сме в различни класове, и в нейния клас има едно момиче което сега се движе с нас, но тя едва пристигна и вече ни нарежда какво да правим и как да се държим :-x Даже вече си има неприятелки, и те се заяждат с мен защото се движа с това момиче :-x :-x Не ми харесва това че приятелката ми прекарва доста повече време с нея и мисля че вече не сме толкова близки... и не ми се изка да се разделим с нея зарани някаква к**ка която... :smt013
Сигурно проблема е в мен че се сърдя че това ново момиче се разкарва с приятелките ми и се лигави с момче с което се харесваме...
Може би не сме се опознали с нея и проблема е в мен... :oops:
Но все пак ако можете да посаветвате нещо няма да е зле :)
Мерси ако сте прочели това с цел да помогнете \:D/ :-$

ltgreen
11-30-2010, 10:39
Еми, кво да ти кажа, живот... Доста объркващо си написала кой на кого се сърди кой кво прави, но без значение на кого, кажи си им всичко в лицето, да някой ще реагират зле, дргуи ще се замислят, но в крайна сметка приятелите ти ще си останат. А и предполагам че на теб ще ти олекне. :)

CrazyMims
11-30-2010, 14:01
мерси че отговори... само дето малко се притеснявам че това момиче ще се ядоса мн яко с мен защото имам много лошо мнение за нея и не мога да и го кажа всичко... пък и се притеснявам че ще ме намрази и ще ни раздели с мойте приятелки... :cry: :cry:
Извинявам се че малко неясно съм написала всичко... :oops: често ми се случва :oops: :smt011

BaffaLsc
11-30-2010, 15:42
Ти защо й мълчиш ? По - глупава ли си от нея ,че да си мълчиш и да я оставиш да те командва.. опълчи й се веднъж.. то с мълчане няма да стигнеш до никъде :?
А тази твоя най - добра приятелка наясно ли е с мнението ти за новата ? Поговори с нея :)

CrazyMims
11-30-2010, 17:58
мерси за твоето мнение :) :) ще се опитам да поговоря с нея... :oops:

ibojilow
12-01-2010, 07:48
Ти защо й мълчиш ? По - глупава ли си от нея ,че да си мълчиш и да я оставиш да те командва.. опълчи й се веднъж.. то с мълчане няма да стигнеш до никъде :?
А тази твоя най - добра приятелка наясно ли е с мнението ти за новата ? Поговори с нея :)
Подкрепям !

Мисля, че проблема е нормален и се казва ревност.. Поговори с приятелката ти и виж какво ще ти каже, но помни, че глава пред никой не трябва да свеждаш! Тя ако ти е приятелка ще те разбере и ще се отдръпне от другото момиче, ако не я отцепи и като оная почне да се държи така и с нея ще разбере какво е загубила.. Приятели се намират лесно. Успех и дано се оправят нещата.. :)

futbolita
12-16-2010, 12:44
Кажи и че истинското приятелство се доказва с много години.И вие сте си доказали една на друга,а третия човек винаги е излишен.Изслушай и нея,можеби не я разбираш а онова момиче по някакъв начин я разбира..

kotetyyyy
12-16-2010, 19:48
мерси че отговори... само дето малко се притеснявам че това момиче ще се ядоса мн яко с мен защото имам много лошо мнение за нея и не мога да и го кажа всичко... пък и се притеснявам че ще ме намрази и ще ни раздели с мойте приятелки... :cry: :cry:
Извинявам се че малко неясно съм написала всичко... :oops: често ми се случва :oops: :smt011
Това е гадно. Според мен трябва да отидеш и да говориш на саме с тази твоя приятелка, с която се познавате от бебета. Кажи й че тази новата(така да я нарека) се опитва да ви командва. Кажи й че не я харесваш и че искаш да сте само двете от време на време. Кажи на най-добрата си приятелка как се чувстваш. Ако тя ти е най-добра приятелка ще разбере. Но предполагам че те е стах да не се разсърди. Щом се познавате от малки сте изградили силно приятелство. Прицени най-добе познаваш приятелката си поговори с нея така че да не се разсърди. А тази новата до колкото прочетох и мен ме дразни :-x :-D Успех ти пожелавам с елиминирането на новата \:D/ или поне да се оправят нещата. Чао :-)

Paramour
12-16-2010, 20:41
Това, което изпитваш, се нарича ревност.
Ревнуваш, че приятелката ти прекарва повече време с друго момиче. Съвсем нормално е.
Успокой се.. не се ядосвай много на другото момиче. Все пак са от един клас- прекарват си часовете заедно, очевидно и междучасията.
Поговори с приятелката си за това. Кажи й как се чувстваш и заедно решете какво ще правите. :)

CrazyMims
12-18-2010, 20:31
Мерси на всички!! :grin: Нещата се оправиха малко повече от както писах :) Благодаря ви многоо!! :D

svetly0o0
12-21-2010, 09:01
Ако пак имате такива конфликти и няма начин да се оправите да не ти пука!